לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2020, 16:38
  emoky emoky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.18
איזה קריירה יותר תתאים לי

אהלן חברה אני כבר כתבתי פה הרבה פעמים בעבר אבל הפעם אני אנסה להיות יותר ספציפי אולי על מנת לקבל תשובה יותר מדוייקת.

אני מתלבט מאוד בין אם ללמוד הנדסאי תוכנה או אלקטרוניקה אחרי הצבא. לפני שתגיבו לי הנדסאי חרא תעודה לא שווה כלום תעשה תואר, אם הייתי יכול לעשות תואר הייתי אבל באמת שאין לי את הראש שדרוש לזה או המוטיבציה והרצון לזה. יש לי עניין בתחום אבל לא ברמה של ללמוד בכוח 4 שנים דברים קשים מאוד אפילו לאנשים שממש ממש אוהבים את התחום.

אני חושב אישית שאולי יותר יתאים לי הנדסאי אלקטרוניקה כי שמעתי שיש בזה יותר עבודה וגם אני אוהב התעסקות עם הידיים. מצד שני אני כל הזמן שומע בלי סוף על תוכנה ופיתוח ווב. מעניין אותי הקוד אבל פחות העניין של האתרים עצמם, זאת אומרת אני אף פעם לא בדיוק התלהבתי מאיזה אתר ואמרתי וואו איזה אתר איכותי רואים שהכינו אותו מקצועניים.

אני מחפש תחום שיוכל לתת לי עבודה בסופו של דבר זאת השאיפה. לא מחפש להיות עשיר או מנהל מבחינתי משכורת שאוכל להתקיים לחיים פשוטים זה מספיק לי. פשוט רוצה גם תוך כדי אם אוכל להתעסק בתחום שיותר מדי אלי ובגלל זה אני יותר בכיוון של אלקטרוניקה ותוכנה.

תודה רבה על העזרה ושבוע טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2020, 13:21
  emoky emoky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.18
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "תבין את הבעיה שלנו: איך אין לך ראש ללמוד 4 שנים, אבל יש לך ראש ללמוד שנתיים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
אתה מבין - שזה פשוט לא הגיוני?

אין לך כח ללימודים ארוכים?
תעשה קורס קצר ממוקד וזול יותר, תשיג עבודה, ואחרי זה תתמקצע.
אם תשנא את העבודה - אחרי 3 שנים תלך לעבוד במשהו לגמרי אחר (ככה היה למשל עם אחותי)
אם תתלהב, תוכל לעבור לחצי משרה וללמוד תואר תוך כדי (המון אנשים עושים את זה),
או סתם להישאר בתפקיד טכנולוגי פחות רווחי ומסובך (שזה אפילו יותר נפוץ).

נראה שיש לך אובססיה לעשות דווקא את המסלול הזה,
ומעדיף להתעלם מהתגובות.

אתה צודק מאוד במה שאתה אומר, הכוונה שלי הייתה מבחינת קושי, לא שאני מזלזל בלימודי הנדסאי ברור לי שגם שם צריך להשקיע וללמוד אבל בהשוואה לתואר הנדסה אני משער לפחות שהוא פחות אינטנסיבי וטובעני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר