לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2020, 18:15
  אריק דביר אריק דביר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.20
מקרה רשלנות חמור שרק במזל לא נגמר בהרוגים וחטופים

את מה שתקראו עכשיו, אף אחד לא יספר לכם מרצונו החופשי. זה אירוע אמיתי, מהחמורים שקרו כאן, אשר רק בנס לא נגמר בהרוגים וחטופים. אני זקוק לעזרת כל אחד ואחת מכם בשיתוף ופרסום האירוע הזה עד אשר הוא ייחקר ויטופל כראוי.

ביום רביעי 2/12/2020 , החל אירוע של חדירה של אדם בגבול ירדן, בערבה הדרומית.
בין יתר הכוחות, הוקפץ למקום צוות של לוחמות איסוף קרבי.
מחדל ראשון: הלוחמות נשלחו לאירוע של חדירה בגבול - ללא נשק!! כן, שמעתם נכון. בלי נשק. הנשק מאופסן בנשקייה לקראת רגילה והמפקדים פקדו עליהן לצאת להקפצה ללא נשק.

מחדל שני: הכוחות בשטח, בפיקוד קצין בכיר נכנסו לשדה מוקשים ישראלי. גששים, קצינים, קצין הנדסה - כולם היו שם והתוצאה הסופית - הכח נמצא בשדה מוקשים.

חכו, זה לא נגמר. בינתיים ירד החושך ומהצד הירדני מופיע רכב וממנו פורקים חמושים. הם מתקרבים לכוח למרחק יריקה. למרבה המזל אלו חיילים ירדנים שמאירים עם הפרוג'קטור שלהם לסייע לכוח שהוזעק לשטח. לחילוץ. הבנתם?

שני מחדלים, תוצרים של רשלנות פושעת הביאו לוחמות ללא נשק לתוך שדה מוקשים מול חמושים משטח ירדן. עצמו את העיניים ודמיינו את תוצאת האירוע אם החמושים ברכב הם מחבלים או חיילים עויינים. צריך להמשיך?

כל מי שמכיר אותי יודע שאני בוחר את מלותי בקפידה ולא ממהר להוציא פוסטים חריפים אך המקרה הזה הוא חריג בחומרת הרשלנות המצטברת של יותר מידי מפקדים.

זו הסיבה שאני מבקש מכל אחד שקורא את הפוסט הזה לשתף כל מי שיכול להביא לתחקיר מעמיק והסקת מסקנות. אסור לתת למחדל הזה לשקוע.

אריק דביר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר