לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2021, 16:52
  משתמשת נקבה סיון 2020* סיון 2020* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.21
המלצה ללא ספק המקום האהוב עלי בתל אביב

היום הייתי בתל אביב ואכלתי ב"ברטון" באבן גבירול, מקום קטנטן שמתמחה במה שנקרא "Savory crepes", כלומר - קרפים שהמילוי שלהם איננו מתוק, אלא מלוח (אם כי יש להם גם מתוקים בתפריט). שמעתי על המקום לראשונה לפני כ-8 חודשים, קצת לפני חג השבועות האחרון, כשבטלוויזיה סקרו מקומות שמגישים מנות גבינה מושחתות. קפצתי, ניסיתי - והתאהבתי. יצא לי לחזור לשם מספר פעמים (חבל שאין סניף בירושלים). ברוב בפעמים שהייתי שם הזמנתי את ה"קלאסי טבעוני", אבל היום רציתי לגוון והלכתי על "טחינה חציל": טחינה, חצילים, תפוח אדמה, עגבנייה, בצל סגול, שעועית ירוקה, שמן שום, כוסברה, חריף (לא הרגשתי אותו, כשחושבים על זה) ורוקט. התיישבתי עם זה על ספסל מעבר לכביש ומה אני אגיד לכם - חיבוק מפנק ומנחם בתוך קונוס. אכלתי את התענוג הזה עד תומו.

לאחר מכן שתיתי קפה הפוך עם חלב סויה (וואי, כמה זמן לא שתיתי קפה מחוץ לבית!) מאחד מבתי הקפה הקטנים הסמוכים, משום שמכונת הקפה של ברטון איננה פעילה כבר זמן רב. חזרתי לירושלים עם מצב רוח ממש טוב. מכירים את ההרגשה ש... זה פשוט היה יום נפלא? גם מזג האוויר והכל, ואפילו יצא לי להחליף מבטים עם בחור חמוד רגע לפני שהגעתי ל"ברטון". יש איזה קטע כזה שכאשר בחור חמוד מחליף איתי מבטים, אני לא ממש יכולה לדעת האם הוא עושה זאת כי בדומה ללא מעט אנשים הוא פשוט מביע פליאה באשר לקומתי הנמוכה, או שמא הוא עושה זאת כי הוא רואה בי משהו אטרקטיבי, מישהי שהוא לא היה מתנגד לצאת איתה, להכיר (אני מעדיפה לחשוב שהאפשרות השנייה היא הנכונה).

לסיכום, אם חשקה נפשכם ב-Savory crepe, "ברטון" הוא בהחלט המקום בשבילכם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2021, 18:43
  משתמשת נקבה סיון 2020* סיון 2020* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.21
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מה הגובה שלך? את פשוט כותבת..."

אין בעיה, אענה לך - כי אין לי כל סיבה להתבייש בכך: גובהי הוא 1.35, גובהו של ילד/ה. נולדתי עם מבנה כרומוזומלי מיוחד שאובחן אצלי רשמית רק בסוף גיל ההתבגרות. גובהי בפירוש נכנס תחת ההגדרה של Dwarfism (מעדיפה את המונח הזה, כי יש לי אלרגיה קשה לשורש ג-מ-ד), רק מה? בניגוד לאנשים כמו בת אל פאפורה, אני פרופורציונלית לחלוטין, כלומר - אין לי את הבעיה של גפיים קצרות יחסית לגוף.

ככה או ככה, אתם יכולים להיות בטוחים שאין יום שבו החברה לא טורחת להזכיר לי את עובדת היותי שונה, באמצעות המבטים שלהם. אף לא יום אחד בשנה. מילדים קטנים שמה שמניע אותם הוא סקרנות טהורה (עדיין, מציק) ועד מבוגרים חטטנים וחסרי רגישות, שאפילו לא חלפה בראשם לשנייה המחשבה שמא מבטיהם הסוקרים גורמים לי להגיש לא בנוח.
אין לי יותר מדי מה לעשות עם זה, כי יחס החברה לשונה לא הולך להשתנות. הדרך היחידה היא להמשיך לחזק את הדימוי העצמי שלי (הו, ועשיתי כברת דרך!) ולהגיד לעצמי שוב ושוב: הגובה שלי הוא רק הקליפה, האיכויות שלי כאדם הן הקובעות, ואסור לי, פשוט אסור לי לאפשר לאנשים זרים (קל וחומר ילדים זבי חוטם) לתת לי להרגיש כמו פריק שואו בקרקס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2021 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר