לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2021, 16:07
  itsme1582 itsme1582 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.21
שאלה עזרה בכתיבת מכתב ערעור על אי קבלה למכינה

שלום, אני מצרף את המכתב שכתבתי, אשמח לעזרה בנוסח, מה עליי להוסיף, מה עליי להוריד וכל דבר אחר שאתם חושבים עליו. תודה!

שלום,

ברצוני לערער על קביעתכם/קביעת המחשב לא לשבץ אותי במכינה בשנה הבאה על אף שנמצאתי מתאים למכינה.

אני מאוד רוצה ללמוד, להתנדב, להכיר את הארץ ולחיות בדרך שונה ממה שהכרתי עד עכשיו, בתוך קבוצה. לכן אני חושב שאני מאוד מתאים למכינה, וזה יהיה פספוס אם לא אתקבל למכינה בגלל שיבוץ ממוחשב.

חשוב לי לציין שהמכינה תעזור לי להתפתח כאדם מבחינה חברתית כמו גם מבחינה אישית, ואני בטוח שזה מה שאני צריך לפני השירות הצבאי שלי על מנת שהשירות יהיה משמעותי ביותר עבורי. יציאה מאיזור הנוחות שלי לפני הצבא תהיה משמעותית מאוד עבורי.

ראוי לציין שנרשמתי אליכם דרך אתר מועצת המכינות כבר בחודש אוקטובר, אך לא חזרתם אליי. לכן פניתי אליכם בחודש דצמבר, לקראת סוף ההרשמה, כשלא נשארו עוד הרבה מקומות במכינה, מה שיכול להיות שהשפיע על שיבוצי.

אני מעוניין מאוד להיות במכינתכם שנה הבאה, לקחת חלק בחיי המכינה ולהיות יותר מוכן לחיים כאדם בוגר.
אודה לכם אם תשקלו בשנית את מועמדותי למכינה.

בתודה מראש,
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר