לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2021, 20:02
  משתמשת נקבה סיון 2020* סיון 2020* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.21
!J'Accuse

וואלה, מה אני אגיד לכם? עשיתם עבודה מצוינת בלגרום לי להרגיש לא רצויה באתר הזה.
לא, אפילו לרגע אחד אני לא טוענת שרק אני בסדר וכולכם חארות. ממש לא. יש לי ביקורת עצמית ואני יודעת היטב מה בהתנהלותי כאן במשך השנים הביא אותי למעמד השלילי הזה. כשהופעתי פה לראשונה כ-s27 במאי 2010, ההתחלה דווקא הייתה סבבה, אבל מהר מאוד החל רק להידרדר, כתבתי המון דברים שלא הייתי צריכה לכתוב, למשל - בעבר הרחוק התבטאתי פה בצורה מינית בוטה שגרמה לרבים להירתע ממני. ויש גם את הקטע עם החלפת הניקים, ואשכול יום ההולדת של ברוך (ShoobyD) ב-2014 שהרסתי לגמרי, ועוד ועוד מקרים, שלא עזרו.

אני בהחלט מאמינה שהשתניתי לטובה ואני בפירוש לא אותו בנאדם שהייתי ב-2010, רק מה? כנראה שזה נכון שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, ואת מה שהרסתי קשה מאוד לשקם.
בכמעט 11 שנים שאני כאן, לא רק שלא זכיתי אפילו לאלפית מההערכה שאני ראויה לה על התרומה שלי לאתר, אלא בדיוק ההפך: קיתונות של התעלמות, זלזול, עלבונות, השפלות ולעג. כינו אותי "משוגעת" אינספור פעמים, אשכול שבו גולש כינה אותי "מטרד" ננעל רק אחרי חודש ואשכול שבו גולש רמז שאני המתחזה מהתכנית של חיים אתגר לא נמחק עד עצם היום הזה. עם זאת, במקום להפסיק עם האתר הזה כבר ב-2012-2013 כפי שללא ספק הייתי צריכה, המשכתי להיכנס לכאן. מדוע? מזוכיזם? הרי היה זה אלברט איינשטיין החכם שאמר "אי שפיות זה לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות". התמכרות ותו לו. הרי המכור להרואין או לאלכוהול ימשיך לצרוך אותו למרות שהוא עושה לו רע. כל ניסיונותיי להפסיק עם האתר הזה במשך השנים עלו בתוהו.

מה יהיה?

לסיכום, דווקא היום, ביום האהבה, רציתי שתדעו עם איזו הרגשה קשה ולא נעימה יצאתי מהאתר הזה, ואני מתכוונת לכל מילה שאני כותבת. חבל, אני באמת מאמינה שההפסד כולו שלכם.
מעניין יהיה לראות האם האתר הזה פתאום יתחיל לחזור לחיים אם אתנדף מפה. אני בספק. ימים יגידו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר