לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2021, 13:28
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
מהומות הערבים: "מורכבות חברתית שמציפה קונפליקטים"

https://www.makorrishon.co.il/news/352257
מתוך חוזר מנכ"ל של משרד החינוך.

אנו עדים למורכבות חברתית אשר מציפה קונפליקטים בין־תרבותיים, הבאים לידי ביטוי בהבעת עמדות והתנהגויות פוגעות כנגד קבוצות שונות בחברה הישראלית. ביטויים אלה מתרחשים במעגלים שונים, במפגשים קבוצתיים וכן במרחבים הווירטואליים ברשתות החברתיות בין יהודים וערבים".

כיבוס המציאות ומתן לגיטימציה לפגיעה בנפש ורכוש, ללאומנות קיצונית השוללת את הקיום היהודי בארץ, ואנטישמיות לשמה - כולל שריפת בתי כנסת ועסקים ואף קריאה לפיתרון סופי. הנרטיב דומה לחלוטין לזה של המפלגה הנאצית בשנות השלושים וחלק מהביטויים ממש לקוחים משם. ככל שנרטיב זה לגיטימי יש לאפשר גם לנרטיב ההפוך להתקיים - ע"ע הפרשן מערוץ 20 וגורלו. (אני שולל את שניהם אך הרבה לפני כן אני שולל מכל וכל את הצביעות והחד צדדיות הקיימת בקרב הגורמים השונים בהקשרים אלו - מי שאוסר על קריאה למותם של ערבים, צריך להגיב באותה המידה לקריאות המוות ליהודים).

אני תוהה כדלהלן:

א. מיהם הגורמים העומדים מאחורי הניסיון לכבס ולהתעלם מהתופעות האיומות הללו.

ב. הנ"ל אינה התבטאות תמימה אלא ניסון להכשיר תופעה איומה פסולה גזענית חשוכה ואנטישמית. היכן הימין המתון בהקשר זה. מדוע המחאה נחלתם של סמוטריצ' ובן גביר בלבד. היכן הדרישה הקולקטיבית להשעייתם של גורמי השמאל הסהרורי שעברו כל גבול ראוי.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 21-05-2021 בשעה 13:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר