לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2021, 14:18
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
חוק הפונדקאות וההרחב של בג"ץ לזוגות חד מיניים

כמה תהיות בנוגע לחוק זה + הפרשנות הגורפת.

1. החוק לכאורה מאפשר עבדות מודרנית מהסוג הגרוע ביותר. ניצול ציני ובלתי מתחשב של גופה של האשה בצורה מחפירה. מדוע המחוקקים מבינים שזנות היא דבר פסול ולעומת זאת פונדקאות כשרה.

2. מה ההבדל בין הנ"ל לסחר באיברים. (אפשר לחיות עם כליה אחת).

3. האם יש בחוק מנגנון פיצוי מפני נזקים נפשיים או פיזיולוגיים שיכולים להיגרם לאשה - כל מועסק מוגן באמצעות חוק הביטוח הלאומי. האם יש הגנה מקבילה.

4. האם יש הגנה מפני סחיטה כספית של נושים שעשויים לשעבד נשים לפונדקאות.

5. החוק מאפשר לנשים משכבות הסוציואקונומיות הגבוהות לנצל באופן מחפיר נשים אחרות על מנת שיהרו עבורן. מדובר בעיוות סוציולוגי בנוסח ימי הביניים שמקבע מעמדות של אדונים ומשרתים במובנו החשוך ביותר. (השלב הבא הוא גידול עדרי פונדקאיות במיכלאות - ברור שזו הגזמה אך היכן עובר הגבול האתי).

6. מדוע אירגוני הנשים שותקים בנושא זה. לכאורה היתה אמורה להיות מצידן התנגדות מהותית. אני לא מצליח להעלות על דעתי פגיעה מהותית יותר בכבודה של האשה מאשר פונדקאות. גרוע מעבדות, מכירת כליות, ואף מזנות.

7. ההרחבה של החוק שבמהותו נועד להוות פיתרון לחשוכי ילדים, לאלו שבחרו באורח חיים שאינו מאפשר להם להוליד או לחילופין שבוחרים לנצל אחרים מעוותת ומחטיאה את כווונתו של המחוקק. יש להציב מבחן כושר בהקשר זה בדומה למבחן כושר ההשתכרות במובנו התפישתי. אכן יש מקום להתחשבות במי שמנהל אורח חיים המאפשר לו עקרונית ללדת. אך אין מקום להתחשב במי שמנהל אורח חיים השולל אפשרות זו מראש. (בדיוק כמו שמובן שאין מקום לתקצב את מי שבוחר שלא לעבוד). אדגיש כי לחוק משמעויות חברתיות וסוציולוגיות מהותיות ביותר ולא ניתן להתייחס לענין כחוזה פרטי חסר משמעות ציבורית בין שני אנשים.

בג"ץ כהרגלו קידם אג'נדה פרוגרסיבית קיצונית מבלי לבחון לעומק את ההשלכות של החלטתו ומבלי להתייחס בכלל לכוונתו של המחוקק.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 12-07-2021 בשעה 14:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2021, 23:44

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "אתה מטריל או שואל ברצינות?"

אני אכן מקצין את השאלה ומשתמש במעט דמגוגיה כדי להציג אותה במיטבה, אך מנגד ברור שיש כאן צורך בדיון רציני .

האם אפשרות הבאה מופרכת:
בחורה צעירה נמשכה לחברה גרועה צברה חובות מסמים קלים (קנאביס) הימורים וכדו'. בשוק האפור חוב "קטן" בן כמה אלפי ש"ח עשוי לתפוח למימדים מפלצתיים של מאות אלפים בתוך תקופה לא ארוכה (עשה חשבון כמה זמן זה לוקח עם רבית דרבית בשיעורים של 200-500 אחוז לשנה.
כתוצאה מהנ"ל היא מאולצת למכור עצמה לפונדקאות. היא מקבלת סך 150,000 ש"ח עובר כל פונדקאות. ולמעשה אין לה כל דרך לצאת מהמעגל זהו בערך רבית הפיגורים שהיא צוברת כל שנה....

לא רק שזה לא מופרך זה גם הולך לקרות!

גם ללא התרחיש הנ"ל. ברור שאשה שמשמת כפונדקאית עושה זאת אך ורק ממניעים כלכליים. היא מוכרת את גופה ועוברת הריון שמעבר לכך שהוא מגביל ולא קל בכלל, גם מייצר קשר עם העובר. לאחר הנ"ל הוא נתלש ממנה ולמעשה קורעים בכך חלק ממנה על כל המשתמע מכך.
במה זה שונה ממעשה זנות שמנצל את האשה למשך מספר דקות כזה או אחר. ומעניק לה תמורה לא רעה ויכולת מחיה. לדעתי גובה מחיר מופחת בכל מובן שהוא מפונדקאות.

מדברים על אפשרות שנשים שלא רוצות ללדת יביאו לעולם ילדים באמצעות פודנקאות, האם מבחינה חברתית זה נראה בעיניך. האם לא נוצר כאן מעמד של אודנים משרתים במובן הכי מוקצן שלו.

(למען הסר ספק אני מתנגד לזנות מטעמים דתיים, אך מבחינה חברתית אני סובר שזנות גובה מחיר נמוך בהרבה מאשר פונדקאות).

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 13-07-2021 בשעה 23:49.
ישן 21-08-2021, 19:48

מירב מיכאלי טסה לארה"ב להביא פונדקאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "חוק הפונדקאות וההרחב של בג"ץ לזוגות חד מיניים"

מתוך הפירסום שלה:

היה לנו מזל מדהים לפגוש את קלסי, בחורה אמריקאית מהממת, שרצתה לעזור למי שנמצאות במצב שלנו וגם לעזור בפרנסת המשפחה המקסימה שלה.

הוא לא משנה שום דבר ממה שאני חושבת על אי השוויון שהופך את האמהות לעול על נשים, הוא לא משנה את דעתי לגבי העובדה שאת אשה מושלמת גם בלי להיות אמא.

ובמילים אחרות המושחתת ניצלה אישה מסכנה ש"אין לה" כדי לקנות ממנה ממנה ילד (מחר זה יהיה כליה - ובעצם למה לא?!). הקטע הביולוגי באמת לא משנה. זהו ניצול ושיעבוד שאין למעלה ממנו. זוהי כריתה נפשית של אבר מגופה של אישה רק כי לך יש כסף ולא אין. הצידוק היחיד: אספקת "איברים" להוד מעלתה! שיש לה!

הגיע הזמן להסביר לצבועה האנוכית הזאת שזה לא שונה במאום מסחר בנשים לצורכי זנות, מסחר באיברים. מעבדות מודרנית. ולמי שחושב שכאן זה יותר "משתלם" - העסק מתמחר היטב ומדובר על סכומים זניחים יחסית שמשלמים לאנשים עניים שאין להם ברירה (חובות, שוק אפור, גורמי פשע, צורך בתרופות וכו'). סכומים אלו לא מתחילים להצדיק את המחר האישי העצום שהללו משלמים. (לא פיסית לא נפשית ולא מבחינת הזמן האבוד).

כל כך מקומם, כל כך לא נאור, ובעצם כל כך מפחיד!

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 21-08-2021 בשעה 19:54.
ישן 22-08-2021, 02:50

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "מירב מיכאלי טסה לארה"ב להביא פונדקאי"

אני רואה לנכון להוסיף ולהבהיר.

לא מדובר כאן באשה מסכנה שלא יכלה להוליד ומשתוקקת לילד. אלא באשה אנוכית שמרוממת ועסוקה מדי בכדי לשאת בעול ההיריון וגידול ילדים. זו אישה שבוחרת ביודעין לחיות כמו מלכה ולנצל אחרים לצרכיה באופן הציני ביותר. אין כאן שום דבר אלטרואיסטי כפי שהפוסט הסרסורי שלה מנסה לצייר, אין כאן למי ל"עזור" אלא מדובר על ניצול מצוקה במובן הקיצוני ביותר שניתן להעלות על הדעת, שיעבוד לכל דבר ועניין, וסחר בגופה של האחרת רק משם שזה מתאפשר לה כלכלית. על אילו ערכי "שוויון" היא בדיוק מדברת. מה לצביעות הצינית הזאת ולמציאות, אין פער גדול יותר בין הצהרותיה הפרוגרסיבות לבין המציאות הקפטיליסטית שבה היא חיה, ולאורם היא מתנהלת.

פודנקאות על הרקע האמור גרועה מזנות, וגרועה במובן מסוים מסחר בכליות (שם הנתרם באמת צריך זאת ולתורם גם אם קיבל פיצוי כספי תחושה שהציל את האחר). זהו דבר לא נאור, לא צודק ומתאים לחשכת ימי הביניים או בעצם לסרסוריו של החליף הרון אל רשיד.

ולפן נוסף בסיפור

הפונדקאי הקטן שלנו לעולם לא ידע מהי אהבת אם. הוא יגודל בתנאי עושר ופינוק אך ללא אהבה - אני מדבר על אם מחבקת מניקה, שגם מוכנה להחליף טיטולים - אהבת אם שעברה תשעה חודשי הריון ויודעת שזה אבר מגופה. ילד זה לעולם לא יחוש אהבה שכזאת - היא פשוט לא תהיה קיימת. ככה מגדלים את הלורד וולדמורט המציאותי.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 22-08-2021 בשעה 03:03.
ישן 20-11-2021, 21:56

פי 25 מידרדרים לזנות, פי 8 מתמכרים לסמים: ממשלת בנט מפקירה את היתומים!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "חוק הפונדקאות וההרחב של בג"ץ לזוגות חד מיניים"

https://www.ynet.co.il/news/article/rjvf4nuuy

דו"ח היתמות הישראלי שמתפרסם כאן לראשונה מצביע על מצבם הקשה של יתומי ישראל, שהתקציב לטיפול בהם ירד ב-10 מיליון שקלים. לפי הדו"ח, ילדים ונערים יתומים מתמודדים פי 3 עם הפרעות נפש, פי 15 סובלים מהפרעות אכילה ופי 13 נושרים מהלימודים. בשני: דיון בוועדת הכנסת לזכויות הילד

• הכסף זורם לבדואסיטאן ויתומי ישראל מושלכים לרחוב.
  • העיקר שליברמן דואג לחתולים, וממסה את השכבות החלשות במאצעות המס על השתיה והחד פעמי.
  • בפעם הבאה יהיה ניתן למצוא "פונדקאות אתית" גם בארץ.
  • בהמשך נשמע ששקד פיתחה עוד כאב בטן.
  • בנט ישחרר איזו שהיא "הבטחה" ששווה עוד בדיוק כמו חתימתו המהוללת.
  • אביר קארה יתראיין, פינטו תסמס, וסילמן תדמיין.

כי את מי בממשלה הזאת בעצם מעניינים החלשים?!
ישן 30-04-2023, 19:03
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11

והכי גרוע לתת פונדקאות לזוג הומואים.

כאשר אני זקוק לבייביסיטר, אני תמיד לוקח בחורה או אישה, בשום אופן לא אקח בחור או גבר, גם אם הוא יהיה הכי חמוד בעולם. ובטח ובטח שלא אקח בחור הומו. גם אם הבג"ץ ישלח פלוגת שוטרים להכריח אותי לקחת רק הומו.

ומה שאני לא רוצה לילד או ילדה שלי, איך אפשר לעשות לתינוק שהוא במצב שאין מי שיגן עליו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר