לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2021, 18:48
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
לכל אלה שלא סובלים אותי

נראה שעצם הנוכחות שלי באתר ממש מפריעה פה לאנשים. בעצם, הרשו לי לתקן: נראה שממש, אבל ממש ממש ממש שונאים את עצם הנוכחות שלי פה. גועל נפש של אנשים. כן, אז ההתנהלות שלי בעבר באתר הזה הייתה לא מזהירה, עשיתי הרבה טעויות. אבל כמה שלא השתניתי ושיניתי את דרכיי (לא במיוחד בשבילכם, אתם באמת לא כאלה משמעותיים בחיים שלי. אני פשוט גדלתי והשתפרתי כאדם, ואני רק ממשיכה להשתפר), היחס הכללי כאן אלי (או לפחות ההרגשה האישית שלי, שאני לא יודעת איזה אחוז ממנה הוא פרשנות שלי וכמה ממנה הוא מציאות אובייקטיבית) לא השתנה, ואתם ממש נותנים לי להרגיש לא רצויה כאן, כמו מפגע, כמו מטרד. שום הזדמנות שנייה לבן אדם, שום צ'אנס נוסף, כלום. החלטתם באופן סופי לשים עלי איקס ולתת לי להרגיש כמו פרסונה נון גרטה. אז אתם יודעים מה? בעיה שלכם, לא שלי. זה רק מראה כמה אנשים זה בעל חיים אכזרי ומרושע: אתם מסמנים אנשים, מתנשאים, מכתימים, מעליבים, מתעלמים, לא בוחלים בלכנות אדם שמעולם לא פגשתם מחוץ למסך "משוגעת". חולרות, מה כואב לכם? מה הסיפור? מה עשיתי לכם רע?

נכון שעל פניו אני לא אמורה בכלל לשים פס על אנשים באינטרנט (שלכל אחד מהם יש מגרעות ואף אחד מהם לא מושלם. אף אחד!), אבל גם דחייה בפורום ווירטואלי היא עדיין דחייה, והיא עדיין כואב וגורמת להרגשה מאוד לא נעימה. נראה שזה בחיים לא ישתנה, לא יעזור כלום: ברגע ששמתם עלי איקס וסימנתם אותי, לעולם לא תעשו רוורס. אז מכל הלב: לכו לאלף עזאזל, ואמן שהיחס שלכם אלי יחזור אליכם כמו בומרנג ושהילדים שלכם יקבלו בדיוק את אותו היחס מאנשים אחרים, ורק אז תרגישו מה זה. נכון שעל פניו זה לא הוגן מצידי לאחל דברים לילדים שלכם, אבל היי - אין שום סיבה שאחוש אמפתיה כלפיכם או כלפי הילדים שלכם אם לכם לא הייתה אפילו טיפת אמפתיה והגינות אלי.

!Thanks a lot, assholes
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2021, 10:32
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "משמח לשמוע שמצבך בחיים השתפר"

עונה לך באיחור של למעלה מחודשיים, כי זה אחד הימים שבהם אני מרגישה צורך עז לפרוק. האמת היא שזה מרגיש מאוד מאוד אישי. אני מרגישה שיש כאן אנטגוניזם מאוד גדול כלפיי, מיותר מדי גולשים. כל כך הרבה שנאה (שנאה אובססיבית אפילו, הייתי אומרת). זה עצוב. מה גורם לאנשים שאמורים להיות בוגרים להתנהג כמו דבילים בני 12 ולשחק בחרמות התעלמויות כמו בכיתה ד'? זה כל כך לא נעים! ומה שהכי מעצבן ומתסכל זה שלמרות שככה אני מרגישה כאן כבר כמעט 10 וחצי שנים (!!!), אני עדיין לא מצליחה להפסיק לכתוב פה, כפי שהייתי אמורה לעשות כבר לפני שנים רבות. למה, לעזאזל?!
כן, אני מודה שכרגע אני במצב רוח רע, היה לי בוקר קשה, ובכלל אני מרגישה לא מי יודע מה היום. עייפה מדי. מחר אני בת 39, ואני מודה: החיים שלי לא משהו בכלל, מיותר מדי בחינות. ללא ספק יש לי דברים הרבה יותר חשובים לדאוג ולטפל בהם מאשר המוניטין שלי באיזה פורום באינטרנט, בעיני אנשים שמעולם לא החליפו איתי מילה במציאות (ולמה אני צריכה בכלל לשים פס עליהם?), אבל עדיין, אשקר אם אגיד שזה לא כואב לי. כן, זה מציק מאוד, זה לא נעים, זה מעצבן. אני חושבת שאחד הדברים הכי טובים שאני יכולה לאחל לעצמי בחיים הוא שאצליח סוף סוף להפסיק לכתוב פה - וקיבינימאט כולכם ומה שאתם חושבים עלי. אני מאחלת לכם מכל הלב שיום אחד תקבלו בדיוק את אותו היחס מאנשים אחרים בעולם האמיתי, ואז תרגישו מה זה. אפסים. כלומניקים. שונאת אתכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר