לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2022, 17:41
צלמית המשתמש של דגני בוקר
  משתמש זכר דגני בוקר דגני בוקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.18
שימוש באקדחי P.A.K והאם ניתן להסבר ל9מ"מ רגיל?

לאחרונה נתקלתי במס' אקדחים עם הכיתוב P.A.K 9מ"מ.
מבדיקה ברחבי הרשת, מדובר באקדחים אשר נראים כמו אקדחים רגילים דוגמת גלוק 19 או קולט 1911, אך הם מיועדים ליצירת רשף ובעיקר רעש.
יחד עם זאת חיפשתי למס' סרטונים שבהם מראים כי ניתן לבצע הסבה לאקדחי 9מ"מ רגילים.
לציין כי הPAK אמורים לראות 9 מ"מ סרק, ללא קלע וכי הקנה חסום ומוקטן אך מספיק כדי להחזיר את הצינה לאחור על מנת לבצע פליטה והזנה של כדור חדש.
כחלק מההסבה הפיראטית פשוט ביצעו החלפת קנה לקנה עם סליל .
נשאלת השאלה האם זה הגיוני? אקדח שמיועד לבצע ירי של כדורי סרק/ח"ק מסוגל לעמוד בלחץ של ירי 9 מ"מ רגיל?
והאם מספיק החלפת קנה מספקת בשביל להפוך לנשק קטלני ?
נ.ב לרוב אקדחי הPAK מיוצרים בטורקיה, ואת ההסבות ראיתי דווקא בתאילנד.

מצורף אקדח 1911 עם כדורי הPAK
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י דגני בוקר בתאריך 02-02-2022 בשעה 17:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2022, 18:13
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דגני בוקר שמתחילה ב "שימוש באקדחי P.A.K והאם ניתן להסבר ל9מ"מ רגיל?"

באיטליה קוראים לאקדחים כאלה schaccia-cani או "מבריח כלבים". הם נמכרים בחופשיות בלא מעט מדינות באירופה וזמינים באמזון כולל תחמושת ח"'קים שמגיעה ישר בדואר. הם לא נחשבים נשק אבל יש לא מעט איסורים לגיבהם כמו איסור נשיאה בציבור, חשיפה בעיר וכו'. לי יש אחד על המדף בסלון כי אני גר מחוץ לעיר באזור עם חזירי בר,זאבים וכלבים משוטטים (כולל כאלה שהולכים על 2), אז מבחינתי זה סוג של הזעקה לשכנים והרתעה במקרה הצורך.
מבחינה חוקית להתעסק איתם זה סיכון מאוד גבוה, עם קנסות אפילו על אובדן של הפקק האדום בקצה. יש כל מיני "התאמות" כדי למנוע הסבה כמו קנה חסום לחלטין ומקובע לצינה, חור גזים נוסף נקדח בבית הבליעה, קוטר לא סטנדרטי ואורך תרמיל קצר יותר. למרות כל זאת, עם קצת עקשנות, מחרטה וידע בסיסי אפשר לעשות כל מיני הסבות פיראטיות. זה לא יהייה לעולם ברמה של אקדח אמיתי, אבל לא צריך להיות גאון פשע כדי זהות את הפוטנציאל. לפני כמה חודשים בעל חנות תכשיטים ירה למוות בשודד שאיים באקדח כזה על קונים כדי לסחוט כסף ויצר בלאגן גדול בכל הנושא של שימוש בנשק באיטליה.

נ.ב
יש אינטרס במכירה שלהם בעיקר בתוך קהילות מוסלמיות לירי בחתונות ואירועים בצורה בטיחותית, או לפחות אחת מהסיבות ששמעתי מועלות לטובתם ע"י שוטרים.
ישן 05-02-2022, 19:58
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי jhonny שמתחילה ב "יש בזה הגיון, יש מערכות אימון..."

בגלל זה אני לא רואה בזה ממש כלי לאימון ירי אבל זה כלי הרתעה לא אלים יעיל למתארים מסויימים. כמו שאמרתי קודם, לי יש אחד, וגם לרוב ה"שכנים" (אנחנו 3-4 משפחות על גבעה מוץ לעיר). שנה שעברה נטרפו לשכן כמה כבשים ע"י זאבים, והם עדיין באזור. חזירי בר, במיוחד קבוצות זכרים, הם בעיה בשדות עם נטיה להתקרב לבתים בלילה ולגרום לא מעט נזק. יש עליה במקרים של פשיעה חקלאית ופריצות גם כשיש נוכחות בבית. אף אחד כאן לא רמבו, אבל אי אפשר לסמוך על תגובה של הרשויות בזמן ולא רוצים להסתבך עם חוקיות של הפעלת נשק חם. במתאר הזה יש הגיון בכלי להרתעה והפחדה של חיות בר, ולפחות איכר אחד באזור הבריח פורצים עם ירי לאויר מאקדח ח"קים (המשטרה אגב הגיעה במהירות מפתיעה....רק 20 דק').
אם אתה שואל אותי למה מישהו במתאר שונה רוצה לקנות אקדח כזה (ולא כדי לשדוד חנויות תכשיטים), התשובה היחידה שעולה לי לראש היא שזה צעצוע חוקי לילדים גדולים. אתה יכול להרגיש טקטי ומגניב, בלי ניירת והוצאות על מטווח. אולי עם כמה יריות באויר בכריסמס או שכשיוצאים לעשות על האש בחוה של הדודה בקרבה שלישית מצד אמא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר