לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2022, 14:43
צלמית המשתמש של helpy4
  משתמש זכר helpy4 helpy4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.11
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי winner שמתחילה ב "פעל לבד, הנשק לא צה"לי"

א. אם זו לא הסבה מאייר סופט
איך נסביר את החמישה שישה מעצורים שהיו לו
הזירה לא היתה בסביבה חולית מדברית-
מדובר בערב נעים שאמ16 משומן טוב היה "דופק עבודה"

ב. בכ"א
הקלות שניתן לבצע פיגוע ירי במרכז הארץ וריכוזי אוכלוסיה , פשוט מתסכלת

עם כל הביקורות על כוחות הביטחון שבכ מוסד וכוי אני לא מכיר תו"ל שמונעת את ההתפרצויות אינטיפדה 3

ג. אני וחבר ישבנו בלילה וחשבנו מה היה קורה אילו העסק היה הפוך
דהיינו - אני ואתה במרכז עיר ערבית הומי אדם ושתי מחסניות ורוסר

המסקנה היתה 40 הרוגים לפחות

לכן הפיגוע בפרדס כץ נחשב בעיני נס גלוי ונדיר -0 במיוחד העובדה שמדובר בשלושה רחובות שבשעות הללו עוברים שם מאות אנשים ובדרך פלא היו שם בקושי עשרה אנשים

נערך לאחרונה ע"י helpy4 בתאריך 30-03-2022 בשעה 14:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2022, 22:06
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
אני אחכה לראות נשק שבאמת מוסב מאיירסופט, ולא קרלו ששמים עליו מסילת פיקטיני מאיירסופט.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי helpy4 שמתחילה ב "א. אם זו לא הסבה מאייר..."

לא השתכנעתי עדיין שזה אפשרי.

ג. גרתי בפרדס כץ בזמנו, ברחובות הללו לא עוברים מאות אנשים בערב. למרבה המזל הוא לא יצא לז'בוטינסקי אחרת זה היה עלול להיות גרוע עוד יותר.

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 31-03-2022, 09:22
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי helpy4 שמתחילה ב "א. אם זו לא הסבה מאייר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי helpy4
א. אם זו לא הסבה מאייר סופט
איך נסביר את החמישה שישה מעצורים שהיו לו
הזירה לא היתה בסביבה חולית מדברית-
מדובר בערב נעים שאמ16 משומן טוב היה "דופק עבודה"

סביר להניח שהשתמש במחסנית ישנה/פגומה/בלאי. לא יודע עמה יצא לך לעבוד עם מחסניות דפוקות של M16, זה יכול להיות אחד הדברים המתסכלים והמביכים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי helpy4
ג. אני וחבר ישבנו בלילה וחשבנו מה היה קורה אילו העסק היה הפוך
דהיינו - אני ואתה במרכז עיר ערבית הומי אדם ושתי מחסניות ורוסר
המסקנה היתה 40 הרוגים לפחות

יש לי תשובה אחת בשבילך: עדן נתן זאדה.

ישן 30-03-2022, 20:22
צלמית המשתמש של helpy4
  משתמש זכר helpy4 helpy4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.11
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי NESHER שמתחילה ב "תפלה מיפן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NESHER
Everyone tonight. In Israel, there are a series of very scary incidents. I pray and condolence to the victims. I watched a video of SUN in England. I'm not a gun expert. But this is interesting. There are many sharp metallic sounds in the video. It is a sound that I have heard many times in movies and in Israel. The sound of loading a bullet into the chamber on the M16. Are terrorist guns handmade and inferior? Or was it made by collecting parts? .. Terrorist shoot, load sound, shoot, load sound. Repeat loading over and over again. Then push the magazine. If the M16 works perfectly, I think it's possible to shoot more quickly with a single shot. Again. Pray to the victims, and I'm not a military or weapons expert, the sound may be misheard.

NESHER

I use Google Translate.

טוב...הם לא עברו לש"ב במתקן אדם ולמזלנו הם לא מצליחים לתפעל מעצור אפילו לא בדקה
לפעמים מעצור קורה בגלל מחסנית שקיבלה מכה והתרחבה מעט כך שבכל כדור שני יש מעצור או שזה באמת נשק מוסב איירסופט
אני לא מבין בזה אבל נראה לי מניסיון שהמעצורים (לפחות 3 מתועדים) לא אמורים לקרות לנשק ומחסנית תקינה
ישן 03-04-2022, 10:00
צלמית המשתמש של NESHER
  משתמש זכר NESHER NESHER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.04
Thanks All and reply
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי NESHER שמתחילה ב "תפלה מיפן"

Hello everyone. Thanks for the reply. And once again, condolences to the victims. It was
Considering this case in the field of weapons. Unlike the Gaza Strip, which is close to the sea and can be smuggled by tunnel. Is it difficult to obtain and store normally operating guns and ammunition in a closed inland Westbank? Of course, even if it is incomplete, if you shoot even one bullet, you can kill a person. It is also interesting that it is made in the United States such as M16 and M4 instead of AK. Unlike Gaza, there are few insiders on the autonomous government side, so it is a proof that AK such as Palestinian police has not leaked. Looking at the recent terrorist detection images in the autonomous region, the terrorists possessed an M4 that was believed to have been stolen from the Israeli army. Is this stolen from the arsenal? Or are Israeli Arab soldiers secretly shedding? .. because. I saw it when I stayed in Israel for sightseeing a long time ago. The soldier accidentally dropped the magazine, and the soldier was nervously checking if even one shot had been dropped. Israel has strict weapons and ammunition management, but the enemy possesses it. It's very strange. From where? .. I hear that a gun smuggling from Lebanon was recently caught. It's strange again. I saw it in the news. I have long thought that Israel's border control is perfect. However. On TV, illegal cross-borders enter Israel and work easily over the border fence of the autonomous region. I'm scared. Where is Magab? Where is the Israeli army? Border control is important for land-based countries. Are the current Israeli government and security agencies only interested in Gaza and Iran? .. The immediate threat continues. Is there any more crisis-conscious old Israel I know? .. Condolences to the victims again.

NESHER

I use Google Translate. The text is awkward, please forgive me.
ישן 31-03-2022, 22:38
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי איש123 שמתחילה ב "תיעוד ממצלמת הגוף של השוטר..."

מצדיע לשוטרים על אומץ ליבם ותגובתם.
שוטרים שעוסקים בכל כך הרבה פעילויות, מפעילים מגוון של מיומנויות, ביומיום אפור וכפוי טובה,
ועוד דוהרים באומץ לב ובשיא המהירות לאירוע פיגוע, בלי לחכות לכוחות מיוחדים,
בלי תירוצים,
מסתערים.
הלוואי שיצליחו להיכנס מאובטח ולגבור על המחבלים בכל אירוע.
מצדיע

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר