לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2022, 18:38
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
אני לא טיפשה

ממש לא. ההיפך הגמור הוא הנכון. אז למה אני לא מצליחה לעשות דבר פשוט כמו להפסיק לכתוב בפורום אינטרנטי נידח, שאותו הייתי צריכה לעזוב כבר לפני 10-11 שנים? זה פשוט הזוי.
איזה דבר טוב יצא לי מהמקום הזה? גורנישט. אלו הדברים היחידים שיצאו לי מהמקום הארור הזה:
העלבות, זלזול, התנשאות, התעלמות גורפת, סטוקר נואש להחריד (איכס. זה מה שמגיע לי? ומה זה אומר אם רק היצורים הכי נואשים מביעים בי עניין? מה, אני סחורה פגומה? אני לא סחורה פגומה, ומגיע לי הרבה יותר מזה. שמעתם אותי? אני לא סחורה פגומה!).
כל כך הרבה תוכן איכותי ויפה שהעליתי כאן בעבר ובהווה לא זכה לשום תגובה והתייחסות, אני זוכרת שפעם כתבתי באחד האשכולות כאן כתבתי על עצמי שאני כישלון. מישהו חשב בכלל לכתוב לי שאני לא כישלון? אני זוכרת גם שבאביב 2014 פתחתי בפורום מוסיקה יופי של אשכול עם שנסונים צרפתיים, מישהו בכלל הגיב? כתב משהו? לא. למה? כי זו אני שפתחה את האשכול. זה למה.
אז למה, לעזאזל. למה אני ממשיכה, וממשיכה, וממשיכה? מדוע אני לא מפסיקה? איך ייתכן שנה היא כבר 2022 ואני עדיין כאן? עד מתי הסאגה/פארסה הזו תימשך?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2022, 02:50
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיון 2021 שמתחילה ב "אני לא טיפשה"

חחח

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיון 2021
אז למה אני לא מצליחה לעשות דבר פשוט כמו להפסיק לכתוב בפורום אינטרנטי נידח, שאותו הייתי צריכה לעזוב כבר לפני 10-11 שנים? זה פשוט הזוי.

למי אכפת שזה הזוי
את כותבת, זה העניין האישי שלך

ציטוט:
איזה דבר טוב יצא לי מהמקום הזה? גורנישט. אלו הדברים היחידים שיצאו לי מהמקום הארור הזה:
העלבות, זלזול, התנשאות, התעלמות גורפת, סטוקר נואש להחריד (איכס. זה מה שמגיע לי? ומה זה אומר אם רק היצורים הכי נואשים מביעים בי עניין? מה, אני סחורה פגומה? אני לא סחורה פגומה, ומגיע לי הרבה יותר מזה. שמעתם אותי? אני לא סחורה פגומה!).

חרא של אנשים, מה עוד אני אגיד לך

ציטוט:
כל כך הרבה תוכן איכותי ויפה שהעליתי כאן בעבר ובהווה לא זכה לשום תגובה והתייחסות, אני זוכרת שפעם כתבתי באחד האשכולות כאן כתבתי על עצמי שאני כישלון. מישהו חשב בכלל לכתוב לי שאני לא כישלון?

"את כישלון" זה לא תוכן איכותי

ציטוט:
אני זוכרת גם שבאביב 2014 פתחתי בפורום מוסיקה יופי של אשכול עם שנסונים צרפתיים, מישהו בכלל הגיב? כתב משהו? לא. למה? כי זו אני שפתחה את האשכול. זה למה.

"על טעם ועל ריח" ...ככה זה פורומים, אנשים סתם נהנו (/אולי נהנים לבקר בהם)

ציטוט:
אז למה, לעזאזל. למה אני ממשיכה, וממשיכה, וממשיכה? מדוע אני לא מפסיקה? איך ייתכן שנה היא כבר 2022 ואני עדיין כאן? עד מתי הסאגה/פארסה הזו תימשך?

למי אכפת ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר