לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2022, 13:38
  משתמשת נקבה סיון 2021 סיון 2021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.21
בדבר אחד לא הייתי בטוחה יותר בכל ימי חיי

האתר הזה, ביחד עם כל מה שכתבתי בו בעוונותיי במשך השנים, הוא אחת הטעויות הגדולות ביותר שעשיתי בחיי. אין יום אחד בחיי שאני לא מתחרטת, אוכלת את הלב ומוטרדת עד עמקי נשמתי. מתכוונת לכל מילה.

אני כל כך לא שלמה עם כל המידע האישי מדי שפרסמתי כאן על עצמי במשך השנים, כל כך אוכלת את עצמי וזה כל כך מציק לי.

שום דבר טוב לא יצא לי מהאתר הזה ומהכתיבה בו. שום דבר. אני באמת לא חושבת שיש כאן עוד גולש/ת שזכה לכל כך הרבה חוסר כבוד, שנאה, לעג, רוע, זלזול, ובקיצור: יחס רע. רע מאוד. עד עצם היום זה אוכל אותי מבפנים.

אילו רק יכולתי להחזיר את הזמן ל-2010, לא הייתי כותבת כאן בכלל. בטח ובטח שלא הייתי מפרסמת כאן תמונות שלי, דבר שביחד עם הדברים ששיתפתי, בכמות, בצורה ובנוסח בהן שיתפתי, "הצמיח" לי לא אחד, לא שניים כי אם שלושה סטוקרים אובססיביים מטורפים.

על שלושה סטוקרים דיברה התורה:

הראשון - המטרידן הסופר-נואש שלא הפסיק לכרכר סביבי באתר, למרות שאמרתי לו במפורש שאינני מעוניינת בו. הוא אשכרה חי באשליות שנחישות, התמדה ועקשנות ישתלמו לו בסוף. זה ממש לא אחד המקרים האלה. מעניין כמה בחורות נוספות הוטרדו על ידו כך. יש לי גם חשדות מסוימים כלפיו, שנוגעים לחיים שמחוץ לאינטרנט, אבל מכיוון שאין לי הוכחה מוצקת, זה עדיין בגדר ספקולציה אז אני נמנעת מלכתוב זאת פה.

מה שגם שייתכן שעצם זה שאני כותבת את הדברים הללו זה סוג של לתת לו תשומת לב וזה עלול "להעיר מתים מרבצם", אבל הייתי חייבת להוציא את זה, מה לעשות? אחד הדברים הנוספים שממש עיצבנו אותי הוא שגולשים אחרים כאן אשכרה ניסו לעודד אותו, סוג של "Wingmen", כאילו נקודת המוצא שלהם הייתה שאני עד כדי סתומה,תמימה וטיפשה, שאפשר לעשות עלי מניפולציות בקלות יתרה. כאילו אני פלסטלינה. טוב, בסדר. אם כבר, הם הטיפשים.

השני - טרול פאר אקסלנס, שגילו אולי 30 פלוס, אבל גילו המנטאלי-שכלי הוא אולי 9. לא יותר. את כל התסכולים, הכאב והמרירות מחייו האישיים (בעיקר דחיות מבחורות) הוא בחר להוציא עלי. למה דווקא עלי? - שוב, כי לצערי התבלטתי כאן יותר מדי וחשפתי פה הרבה יותר מדי. ואולי גם שעמום היה אחד המניעים האפלים שלו. זה מעיד בראש והראשונה על היותו של הטרול ההוא אדם חלש, חלש מאוד. באינטרנט אנשים מתגלים במלוא עליבותם. לצערי היו עוד שניים כמוהו כאן בעבר. מה שמעצבן הוא שזה היה מזמן והם אפילו כבר לא כותבים כאן יותר, אבל אני עדיין אוכלת את הלב.

השלישי - אדם בלתי נסבל באופן כללי, שיחסית לאדם שטוען שהוא עובד הרבה שעות ושלפי הערכה שלי יש לו כבר 6-7 ילדים, יש לו קצת יותר מדי זמן פנוי בידיו, וגם הוא פיתח סוג של אובססיה כלפיי, אובססיה של חטטנות ישראלית, שהיא תוצאה ישירה של כל המידע היותר מדי אישי שחשפתי כאן על עצמי, בעוונותיי. הוא פשוט פנאט אובססיבי שחי בסרט שכל מי שאינו שותף להשקפת העולם שלו ולאורחות חייו, הוא מסכן. סבבה, לבריאות שיהיה לו. שונאת שמרחמים עלי, באמת עדיף שאנשים יתעסקו בשלהם.

על שלושת הנ"ל, ועל אחרים ואחרות נוספים שניצלו את האנונימיות הוירטואלית (שנתנה להם תחושת כוח) כדי להיות סופר-מגעילים אלי, אני מרחמת, משלושתם אני סולדת ולשלושתם אני בזה עד מאוד. זה אוכל אותי שנתתי לכם יותר מדי כוח, שאין לכם באמת. No more.

הייתי פשוט חייבת לפרוק ולהוציא את זה אחת ולתמיד מהמערכת שלי, כי זה אוכל אותי מבפנים כבר המון זמן, ממש. לא טוב לי. האתר הזה עשה לי ממש רע. וחבל שבכלל הכרתי אותו. טעות, טועים, טעינו. לפחות הפקתי לקחים ואני כבר בקושי כותבת כאן ובטח שכבר לא משתפת מידע אישי מדי אודות עצמי. עדיף מאוחר מדי מאשר לעולם לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2022, 19:11
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיון 2021 שמתחילה ב "בדבר אחד לא הייתי בטוחה יותר בכל ימי חיי"

היי סיוון,

מקווה שלא תקחי את זה רע, תעלבי או תפגעי. זה אולי קצת הימור לכתוב את זה מבחינת איך שתגיבי, אבל הסיכון גבוה אז אני חושב שזה שווה את זה - אני חושב שכדאי לך לפנות לעזרה מקצועית.

התחושות שהבעת בפוסט משדרות מצוקה ואני יכול להבטיח לך שאף אחד כאן לא רוצה שיקרו לך דברים רעים.

תרגישי חופשי לקלל אותי על החוצפה/התנשאות/צדקנות שלי על כך שבכלל הצעתי משהו כזה או להגיב בכל צורה אחרת, כל עוד בסופו של דבר תפני לאיש מקצוע לקבלת עזרה אמיתית.

שתהיה לך רק בריאות ושמחה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר