לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2023, 02:15
  ranger024 ranger024 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.23
גיוס מחדש לצה"ל + שינוי תפקיד

שלום לכולם,

פתחתי כאן משתמש בפעם הראשונה כי רציתי למצוא תשובות לנושא כפי שציינתי בכותרת, אבל לא נתקלתי בדברים רלוונטיים.
אני לא הייתי בטוח באיזה מהפורומים אני אמור לפתוח אשכול שכזה, אבל מאחר וזה הפורום הכי פעיל אז שיערתי שגם המענה יהיה זריז יותר.

שאלתי המורכבת היא להלן:
בזמנו הייתי בקבע בחה"א והשתחררתי ב-2017, אך קיבלתי (יותר נכון, נתנו לי את הבחירה) פטור מלא ממילואים בתחילת השנה הנוכחית לאחר שביחידה שלי ביצעו קיצוץ בכוח אדם.

נכון להיום, בעקבות המלחמה וגם בגלל סיבות שקשורות להתמצאות בשוק העבודה הישראלי ומימוש פוטנציאל אישי שלי - אני שוקל מחדש להתגייס לצבא (כן, עם כמה שזה נשמע מוזר, אני לא משוגע) במטרה לפתח קריירה צבאית אבל לא בתחום ששירתי בו, אלא להשתלב ביחידות קרביות כפי שרציתי מאז ילדותי (לא התגייסתי לקרבי מלכתחילה בגלל לחץ משפחתי).
במילים אחרות, המימוש של החלום שלי למעשה יהיה לשרת בצבא בתור לוחם. כל חיי עקבתי אחרי עולם הצבא וביטחון ופה הגעתי למסקנה שהפוטנציאל האמיתי שלי נמצא בעולם הזה.

אני כיום בן 30 ואני לא מטיל ספק שזו כנראה תהיה בעיה. יש אנשים שיגידו שהתעוררתי מאוחר מדי אבל האסימון נפל די מאוחר... מנגד, אם יש לי אפשרות לחזור לחה"א לאותו תפקיד שעשיתי - וזה כבר עניין שלי עדיין - כנראה שאדחף את עצמי למקומות קצת יותר מעניינים כי די מיציתי את התפקיד שלי.

לפיכך, האם אפשרות כזו קיימת? אשמח לכל המידע שתוכלו לתת לי בנושא, כי אני לא מתמצא בזה ואין לי ממש מושג למי לפנות. תודה לכל העונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2024, 20:16
  DragonPokemonFan DragonPokemonFan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.24
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ranger024 שמתחילה ב "גיוס מחדש לצה"ל + שינוי תפקיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ranger024
שלום לכולם,

פתחתי כאן משתמש בפעם הראשונה כי רציתי למצוא תשובות לנושא כפי שציינתי בכותרת, אבל לא נתקלתי בדברים רלוונטיים.
אני לא הייתי בטוח באיזה מהפורומים אני אמור לפתוח אשכול שכזה, אבל מאחר וזה הפורום הכי פעיל אז שיערתי שגם המענה יהיה זריז יותר.

שאלתי המורכבת היא להלן:
בזמנו הייתי בקבע בחה"א והשתחררתי ב-2017, אך קיבלתי (יותר נכון, נתנו לי את הבחירה) פטור מלא ממילואים בתחילת השנה הנוכחית לאחר שביחידה שלי ביצעו קיצוץ בכוח אדם.

נכון להיום, בעקבות המלחמה וגם בגלל סיבות שקשורות להתמצאות בשוק העבודה הישראלי ומימוש פוטנציאל אישי שלי - אני שוקל מחדש להתגייס לצבא (כן, עם כמה שזה נשמע מוזר, אני לא משוגע) במטרה לפתח קריירה צבאית אבל לא בתחום ששירתי בו, אלא להשתלב ביחידות קרביות כפי שרציתי מאז ילדותי (לא התגייסתי לקרבי מלכתחילה בגלל לחץ משפחתי).
במילים אחרות, המימוש של החלום שלי למעשה יהיה לשרת בצבא בתור לוחם. כל חיי עקבתי אחרי עולם הצבא וביטחון ופה הגעתי למסקנה שהפוטנציאל האמיתי שלי נמצא בעולם הזה.

אני כיום בן 30 ואני לא מטיל ספק שזו כנראה תהיה בעיה. יש אנשים שיגידו שהתעוררתי מאוחר מדי אבל האסימון נפל די מאוחר... מנגד, אם יש לי אפשרות לחזור לחה"א לאותו תפקיד שעשיתי - וזה כבר עניין שלי עדיין - כנראה שאדחף את עצמי למקומות קצת יותר מעניינים כי די מיציתי את התפקיד שלי.

לפיכך, האם אפשרות כזו קיימת? אשמח לכל המידע שתוכלו לתת לי בנושא, כי אני לא מתמצא בזה ואין לי ממש מושג למי לפנות. תודה לכל העונים.

חחחח שמע גרמת לי לצחוק חזק עם השאלה שלך.

לא אין דבר כזה.
ישן 10-03-2024, 07:06
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ranger024 שמתחילה ב "גיוס מחדש לצה"ל + שינוי תפקיד"

אענה בצורה קצת יותר מעמיקה כי אני מעריך מאוד את הכוונה והרצון.

ככלל - אין סיכוי למה שתיארת.

בפועל- הדבר הקרוב ביותר שאולי תוכל להגיע אליו זה תפקיד לוגיסטי (או אחר, תלוי אם לתפקיד הקודם שלך יש ערך מוסף כלשהו) בגדוד/פלוגת *מילואים* ובהוכחת פוטנציאל תוכל להתקדם לתפקידים משמעותיים משיקי לוחם (אבל כמובן לא כלוחם).

שם גם כמות ימי המילואים יכולה להיות מאוד משמעותית ותו"כ המלחמה ישנן גם אפשרויות למילואים ארוכי טווח/מילואים בתנאי קבע וכל מיני דברים דומים, מה שיעזור עם נושא התעסוקה, לפחות בזמן הקרוב.

זה סיכוי לא גבוה במיוחד, בעיקר בגלל הצורך לעבור חיל, אבל במיוחד תו"כ המלחמה יש הרבה יותר אפשרויות, הזדמנויות וגמישות.

אני מציע לפרסם בפורום מילואים קו"ח ולראות אם יש פה מישהו רלוונטי שימשוך וכן להתחבר לאתר המילואים שם יש "הצעות עבודה" במילואים שיכולות אולי להיות רלוונטיות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 10-03-2024 בשעה 07:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר