לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2024, 21:13
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "רוסיה? או בכלל ארה"ב?"

כבר בתחילתה של המלחמה בין רוסיה לאוקראינה כתבתי בפורום ברורות כי רוסיה רוצה מדינת חיץ עם מוצא ליום (אוקראינה מזרח ומערב). בשלב מסוים זלנסקי היה משוכנע שביכולתו לנצח. אינני חושב שהוא משלה עצמו יותר, ומנגד איני בטוח שרוסיה מוכנה כרגע להפסקת אש למרות ההצהרות

המלחמה כרגע לא תורמת מהותית להחלשתה של רוסיה ואין כל טעם מצד ארה"ב בקיומה. היא כן מרתקת כוחות משאבים ותשומת לב אך הענין מוצה ולדעתי בשנה הקרובה יש סבירות להפסקת אש, בקיץ כל אחד מהצדדים ינסה את מזלו - אך בתחילת החורף יבשילו תנאים למו"מ. כמובן שאין ביכולתי לצפות אם אכן יקרה, אך הסיכוי סביר.

לגבי מדיניותו של ביידן כלפי ישראל אני סבור שזה לא רק שיקולי בחירות אלא תוצר של גישתה הכללית של סביבת ביידן הדוגלת בישראל מוחלשת! בהקשר זה סגרו עם האיראנים על מגבלות הזירה. לאור ההתנהלות הבינלאומית, אני מעריך במידה רבה של ודאות שסיכמו מראש עם שורה של מדינות שחמאס ישרוד. לאור התגובות אין לי ספק שארה"ב איראן אירופה, קטאר ומצרים כולם היו מעודכנים ברמת העיקרון וכולם היו שותפים להסכמה שלא תינתן לישראל הזדמנות להשמיד את חמאס. [לא אופתע אם גם גורמים בישראל היו מעורבים ואכן הם קיימו וממשיכים לקיים את חלקם בהסכם - כמובן האשמה חמורה ביותר אך מסביר כה הרבה דברים - כתב האישום העלום בגין בגידה, שנתו הערבה של חליווה דיכוי ההתראות הברורות והקונקרטיות, העדר תיפקוד של הפיקוד והפקרת החיילים, העלמותו של חיל האויר בשעות הראשונות. הגיס החמישי בשמאל ועוד ועוד... ].

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 30-05-2024 בשעה 21:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר