לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2005, 20:16
  fuzzy fuzzy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
קלה להשגה?...

שלום לכולם
מי שזוכר את הבעיה שלי מאשכולות קודמים אז יבין את זאת קצת יותר טוב...
היה לי קשר יזיזות בעייתי עם מישהו והחלטתי לסיים אותו... רובכם אמרתם לי למצוא מישהו שיאהב אותי באמת וירצה להיות איתי... אז מצאתי... והוא מדהים... כל מה שאי פעם חיפשתי...
הבעיה היא כזאת: היתה לו חברה מלא זמן וגם לי היה חבר מלא זמן... ההורים שלנו לא ממש מקבלים את העניין הזה שאנחנו די יחד (זה עדיין לא רשמי) כי הם חושבים שאנחנו קופצים ממיטה למיטה...
אמא שלי מתחילה להגיד לי כמה שזה לא בסדר שבחורה שוכבת עם מלא גברים (והייתי רק עם 2 בחיים שלי- שאת שניהם מאוד מאוד אהבתי) והוציאה אותי זונה מכל העסק הזה...
אני לא יודעת איך להתמודד עם משו כזה שאמא אומרת לך... כאילו- היא הייתה החברה הכי טובה שלי- סמכתי עליה בהכל, שיתפתי אותה בהכל- ועכשיו היא משתמשת בזה נגדי...
גורם לי לפקפק בקשר שיכול להיות מדהים...
איך לעזאזל גורמים לה להבין?... ואיך מספרים לה שיש מישו חדש ושהיא צריכה לקבל את זה? (כולה עדיין תפוסה על האקס- חושבת שהוא האחד בשבילי)...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2005, 20:47
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "קלה להשגה?..."

יכול להיות שאמא שלך דואגת שלא ייצא לך שם רע, ולכן אמרה את הדברים בצורה הזאת. בת כמה את? בשלב מסויים צריך לשתף פחות את ההורים במה שקורה.. צריך תמיד לזכור שהם ההורים שלנו ולא חברים (שגם לחברים לא צריך לספר הכל מהכל), זה חשוב שתהיה פרטיות, לשמור גם קצת מעצמך לך.
הקטע עם אמא שלך יעבור, ובקשר לחבר החדש, מזל טוב מקווה שילך טוב! הבנתי שאת לא שוכבת עם כל אחד <זה בא בניגוד למה שהרגשת בשיחה עם אמא שלך> אבל תביני, שיכול להיות שאת משדרת מיניות מוגזמת.. <לא מכירה אותך, אבל יכול להיות..> וזה יפגע בך בעתיד (אם לא ישירות), עד כמה שהמשחקים של הקשה להשגה נשמעים לא רלוונטיים, לפעמים זה קצת טוב.. לא ישר להתמזמז.. להכיר את הבנאדם (מבלי לבדוק את הסחורה קודם - וכן זה סוג של סיכון), זה מעין מעבר בין השלב של המזמוזים הבלתי פוסקים לבין הרצון בקשר אמיתי, כולם עוברים את זה ( ) עד שכבר מגיעים לקטע שרוצים יותא ממין ומחפשים מישהו שהוא יותר מנראה טוב, מישהו רציני.
בקשר לשאלתך (מה להגיד לאמא..) פשוט אל תספרי לה הרבה! את לא חייבת להגיד לה, כשזה יהיה רציני את יכולה לשבת ולספר שהוא מקסים ושאתם כבר תקופה יחד (רק איתו) ונחמד לך איתו.. ולא ישר להביא אותו לחדר שלך ולסגור את הדלת! זה רושם גרוע!
מחכה לתגובתך..

ישן 19-05-2005, 23:57
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תשובה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fuzzy שמתחילה ב "קלה להשגה?..."

אומנם לא קראת את האשכול הקודם (ואולי כן אבל אני לא זוכר אותו כך שזה אותו הדבר ) ולכן אתיחס לאשכול הזה שלך

אני שמח לשמוע שמצאת מישהו ושאת מאוהבת
אמרת שההורים לא מקבלים אותו האם גם ההורים שלו לא מקבלים אותך ויורדים עליו על זה?

בקשר לאמא שלך מה שאני יכול להציע זה לדבר איתה ולהסביר לה איך את מרגישה
זה אחלה שאתם חברות טובות ואני בטוח שאמא שלך לא תרצה לקלקל את היחסים ביניכם, לדעתי כל הורה רוצה להיות חבר טוב של הילדים שלו מלבד הורה ולדעת שהם יפנו אליו כשהם צריכים ו/או שרוצים לשתף ולא סגורים ולא משתפים אך מצד שני אם את יודעת שהיא לא מתלהבת מלשמוע על מעלליך האינטימיים עדיף שתצנזרי אותם כך היא לא תשמע ולא תדאג ואתם תמשיכו להיות בקשר טוב. אני מאמין שהיום אולי את כבר יודעת מה להגיד ומה לא לאמא שלך כך שאחרי שתלבנו את הדברים ביניכם תוכלו להמשיך להיות בקשר מדהים
שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע איך זה נגמר או לפחות התקדם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר