לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2005, 12:51
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה עדיף לעשות משהוא מאשר כלום
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ron_ שמתחילה ב "אם אני לא טועה.. לכבוד הרבה..."

אחי זה מה יש עדיף שיהיה משהוא אפילו הפשוט ביותר מאשר כלום, זה הכיף שלי לעשות את הדברים האלו אני לא פרופסור למדעי הגרפיקה אבל ולו המעט שאני יודע ואני עושה קצת דברים גם אם הם לא הכי יפים ומעוצבים בעולם זה עדיף מאשר לא לעשות כלום ולתת הערות חסרות טעם כאלו !
אבל בכל מקרה כל אחד והטעם שלו !
יום שמח וטוב לכולם.

הנה שינוי קטן בתמונה שעשיתי, הקטנתי את הטקסט וניסיתי לשפר קצת את האיכות של התמונה באמצע, מה דעתך אחי BingoX :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 20-05-2005 בשעה 13:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2005, 14:58
  sub_7 sub_7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.04
וכמו שנאמר, הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "OK נקשיב לכם"

אם אתם רוצים להפוך את הפורום הזה, לפורום של אליטות אז בבקשה, לפחות תיידעו אותי.

גם אני לא מפרסם בדיוק מהסיבה הזאת, מהרמה הנמוכה של התגובות, מחוסר הטאקט שבתגובה.

אנשים לא מבינים שמדובר בבני אדם עם רגשות , וכן ליפעמים יש כאן עבודות טובות יותר וטובות פחות,

אבל אם הייתה לי האפשרות ליבחור בין פורום של אליטות לבין פורום שבו יש תנועה ערה ועבודות מפודבקות הייתי כמובן בוחר באפשרות האחרונה.

לסיכום.

חבל על הויכוח, פשוט שמנהל הפורום יחליט מה הוא רוצה ואם הוא באותה דיעה איתכם שמתנגדים, לאנשים כמוני שבסך הכול מאוד נהנים לראות כאן עבודות ומדיי פעם לנסות את כוחנו.

בברכת עלו והצליחו .

חנן
ישן 22-05-2005, 15:55
צלמית המשתמש של Gomp
  משתמש זכר Gomp Gomp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.03
Facebook profile
אני רואה שזה הפך לדיון ..
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sub_7 שמתחילה ב "וכמו שנאמר, הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sub_7
אם אתם רוצים להפוך את הפורום הזה, לפורום של אליטות אז בבקשה, לפחות תיידעו אותי.

גם אני לא מפרסם בדיוק מהסיבה הזאת, מהרמה הנמוכה של התגובות, מחוסר הטאקט שבתגובה.

אנשים לא מבינים שמדובר בבני אדם עם רגשות , וכן ליפעמים יש כאן עבודות טובות יותר וטובות פחות,

אבל אם הייתה לי האפשרות ליבחור בין פורום של אליטות לבין פורום שבו יש תנועה ערה ועבודות מפודבקות הייתי כמובן בוחר באפשרות האחרונה.

לסיכום.

חבל על הויכוח, פשוט שמנהל הפורום יחליט מה הוא רוצה ואם הוא באותה דיעה איתכם שמתנגדים, לאנשים כמוני שבסך הכול מאוד נהנים לראות כאן עבודות ומדיי פעם לנסות את כוחנו.

בברכת עלו והצליחו .

חנן

הדברים שלך לא מבוססים.
הפורום אינו מתיימר להיות פורום "אליטות" (לפי ההגדרה שלך) מהסיבה הפשוטה שיש כאן ותמיד הייתה עירבוביה של מגוון רמות, הפורום הוא "ציבורי" (אפשר להגיד, לציבור כל גולשי פרש) ולכן גם אין כאן חלוקה לרמות (מתחילים,מתקדמים) כפי שמתבקש ע"י מרבית המשתמשים הוותיקים שחשים שזאת הדרך מבחינתם להתפתח.

אם תשים לב מרבית המשתמשים הוותיקים מקדישים זמן ונותנים ביקרות כנה על עבודותיהם של אלה שרק עושים את צעדיהם הראשונים בעולם הגרפיקה.
הבעיה שצצה כאן היא מהסיבה שהייתה כאן אי הבנה בנוגע להערה של המשתמשים הוותיקים.
mp26 מעלה עבודות המקושרות לאירועים שונים שקורים (זכיית מכבי ת"א ביורוליג וכו'..) דבר לגיטמי, זכותו לבחור את נושא העבודה. הבעיה שהועלתה היא בנוגע לכך שעבודותיו דומות אחת לשניה ולטענתם המשתמעת מההודעות של חברי הפורום הוותיקים יותר שהגיבו הוא אינו מיישם את הביקורת הבונה שלהם וחוזר על אותם שגיאות לכן הם העירו לו על כך. אולי אחת מן ההודעות נפתחה קצת בלשון צינית "אם אני לא טועה.. לכבוד הרבה דברים אתה מעלה עבודות.." אך המשך התגובה הייתה עניינית ולפי נק' מבטו של הגולש שהגיב.
אין דבר פסול בלהיות מתחיל ולהציג עבודות בינונית, אבל לא לקבל ביקורת?, מותר להסכים לביקורת וליישם אותה וניתן לא להסכים אבל לא צריך להתווכח על זה. חלק ממהות הפורום היא הביקורת.

בנוסף, טענת שאני צריך לבחור מה אני רוצה? אני רוצה רק בטובת הפורום, לצערי מבחר האנשים הטובים והוותיקים שתרמו לפורום מזמנם ומיצירותיהם ירד בהתמדה עקב אותם גולשים בעלי רמה בינונית שסירבו לנסות להשתפר ומילאו את הפורום בעבודתיהם הבינוניות ובנוסף כמעט ולא הגיבו על יתר העבודות. כל אחד רוצה לקבל תגובות אבל לא רוצה לתת אותם. אני לא אחראי על אנשים שמגיעים לכאן, אני אחראי שיהיה כאן סדר ורמה נאותה של קהילה.
לדעתי אם הפורום היה "פורום אליטה" (תסביר לי בדיוק מה זה הדבר הזה?) אז היה סינון משתמשים או בשפה יותר פשוטה "סלקציה בכניסה". אין את זה כאן. זה פורום פתוח ששואף לעזור ולהתפתח.

גלישה מהנה..
ואם אתה רוצה שינוי.. תקח יוזמה משלך ותביא לכאן אנשים טובים ותגיב.

ישן 23-05-2005, 05:17
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
מיכאל
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Gomp שמתחילה ב "אני רואה שזה הפך לדיון .."

אתה יכול לראות שהעבודות שמוצגות פה הן ברמה נמוכה\בינונית, ואתה בטח זוכר את העבודות שהיו פה בתקופתו של אלכס, FADE ושי לוגסי... אתה יכול לראות שהמצב השתנה מקצה אל הקצה. פעם, אנשים היו משקיעים את הנשמה בכל עבודה.. והיום? כמה תמונות, פילטר ברקע, טקסט עם אקפט.. אכן, זו אומנות..

אבל בואו נשאל עצמנו, מה היא למעשה אומנות? האם זה כלי של האומן להעביר מסר? האם זו השתקפות של אישיות האומן? או שזה למעשה ויזואל שמעביר את מחשבותיו ותחושותיו של האומן?

לכל אחד יש הגדרה אחרת לאומנות. אם הפורום היה נקרא "פורום אומנות", הייתם יכולים לפרסם את כל העבודות האלה, עם הפילטר ברקע, ולזיין ת'שכל שזה אומנות בשבילכם. אבל כותרת הפורום היא "עיצוב גרפי". מה זה אומר לגביכם? שיחד עם מסר אומנותי, העבודה צריכה גם ויזואל טוב, שיעביר את המסר בצורה הכי טובה והכי מובנת. שוב, אני לא רוצה שכולם ימנעו מלשלוח עבודות. ההיפך הוא הנכון, אני רק מצפה מכולם לחשוב פעמיים "האם השקעתי בעבודה? האם אני יכול לשפר אותה בדרך כלשהי, לפני שאני שאני לוחץ על כפתור ה'הוסף הודעה'?"

תודה שקראתם עד לפה.
תמיר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר