לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2005, 08:56
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
תגדילו את התמונה של הוידאו למסך מלא

ותראו שיגור חי של קסאמים לעבר ישראל ואחר כך את הטיל שנורה מהמזל"ט הישראלי.
שימו לב ליציאה של הטיל מהמזל"ט. תראו זאת עיי הרתע שמזיז שניה לפני האימפקט את ההמצלמה של המזל"ט .
לצערי הרב בגלל היותי מבין בנושא שוב פעם ראינו הצגה פירוטכנית של יכולות הטכנולוגיה אבל לא במטרה הראוייה.
טיל שכזה שמוצמד למזל"ט ראש הנפץ שלו קטן מכדי לחסל חולייה שנמצאת בתפזורת של מספר מטרים אחד מהשני.
לצורך חיסול חוליה שכזאת צריך טיל שראש הנפץ שלו הוא לפחות 60 ק"ג עם תפזורת של אמצעי חדירה ברדיוס מסויים.
השאלה שאני שואל מדוע לא חיסלו את החוליה עיי טיל שנשלח ממסוק .
שיהייה ברור לכם שמי שהחליטו להשתמש במזל"ט ולבצע ירי לעבר החוליה ידעו שהסיכוי שיהיו הרוגים שואף לאפס.
אם אתם שואלים אותי הייתי מוריד פצצה של טון עם אמצעי חדירה ואז לא רק אנשי החוליה היו מתים אלא היו מתים גם בבתים הסמוכים וברחובות הסמוכים.
רק ככה אפשר לנצח את הטירור לחסל כמה שיותר פלשתינאצים שנותנים סיוע ומחסה לטירור.
אם תושבי המחנות היו יודעים שליד הבית שלהם וברחוב שלהם מתמקמת חולייה לשלח קסאמים לישראל ויש סיכוי גבוה שתיכף הם מתאדים אני בטוח שלא היו מאפשרים לחוליות הקסאמים לבצע ירי ליד הבתים שלהם ואז היו הטירוריסטים חייבים לצאת לשטחים פתוחים שם לא היה להם סיכוי נגד הטכנולוגיה שלנו.
מלחמה צריך לעשות בשכל ולא בטמטום ולצערי ההנהגה שלנו היא כנועה והוציאה דגל לבן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2005, 15:24
  killzone killzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.05
למה לא להשתמש בפצצת טון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "תגדילו את התמונה של הוידאו למסך מלא"

לי זה נראה כמו שטח פתוח (יכול להיות בקרבת בית קברות).

אוקיי, למה לא להשתמש בפצצה שמשקלה טון על חוליית מחבלים שכזו...

1) זה סתם ביזבוז.

2)אם החוליה בורחת או משנה מיקום אי אפשר לרדוף אחריהם כמו שאפשר עם מסוק קרב או כטב"מ בעל יכולת שיגור טילים.

3) למטוס קרב אין יכולת הישארות בטח כמו כטב"מ ועד שהוא יגיע לאזור הם כבר יעזבו או יבחינו בו, היתרון של הכטב"מ (וכנראה מה שקרה פה) הוא שהוא מסוגל לשהות באזור מסוים לאורך זמן בלי שיבחינו בו, לזהות ואז לפגוע במטרות.

ישן 21-05-2005, 21:52
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
פגיעה מכוונת באוכלוסייה אזרחית אכן אינה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי killzone שמתחילה ב "לי זה נראה כמו שטח פתוח..."

באה בחשבון מבחינת האתיקה והקוד המוסרי לא רק של צה"ל אלא של כולנו העם היהודי שסבל בשואה.
אבל מה שאני כותב לא נקרא פגיעה מכוונת באוכלוסיה חפה מפשע מכיוון שאתה פוגע באופן מכוון בחולייה שעומדת לשגר קסאמים לעבר ישובים יהודיים באיזור הקונפליקט.
הויכוח הנסוב הוא על כמות החומר שאתה הולך וזורק על החוליה ועל רדיוס הפגיעה.
אתה דוגל בכמות שתחסל את החוליה בלבד ואני קובע שהכמות צריכה להיות שכל הרחוב או השכונה תחוסל.
אני עדיין עומד בתוקף על קביעתי שכך אתה מייצר הרתעה.
מספר אקסיומות.
יש לעשות הבחנה בין טירור נקודתי לבין טירור ממוסד. טירור ממוסד נקרא גם לוחמת גרילה
אין טירור ממוסד (לוחמת גרילה) פעיל ללא עזרת האוכלוסיה המקומית.
גם מתן חסות פיננסית ואידאולוגית של מדינה תומכת עדיין לא יכול להפעיל טירור ללא שיתוף הפעולה של האוכלוסיה המקומית.
את זה אני לא המצאתי אלא זה חומר שלומדים בבי"ס לפיקוד ומטה בכל צבא בעולם.
המלחמה בטירור והדרך להכריתו היא לנתק את קווי האספקה הפיננסית הזורמים לכנופיות הטירור ולטפל באוכלוסיה המקומית עיי יצירת מצב הרתעה.
צריך ליצור מצב שבו המחיר שהאוכלוסיה המקומית תשלם על התמיכה שלה בגרילה יהייה כל כך קשה שלא תהייה ברירה לאוכלוסיה המקומית להפסיק את מתן התמיכה ואף לצאת ולהלחם נגד הטירוריסטים עצמם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר