לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2005, 14:43
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
יום הולדת

היי אנשים רציתי לפרוק קצת ממה שיושב לי על הלב והנה הוא....
שנה שעברה היה לי יום הולדת חמש עשרה בשני ליולי (סתם שתידעו חח) בקיצור בערך שבועיים לפני זה טיילתי עם חברות שלי והן שאלו "מה את עושה ביומולדת?" אז אמרתי "אני מניחה שאני אשב בבית וזהו באותו היום." והן הבינו שאני לא רוצה שום דבר ליומולדת פשוט פשוט נאדההההההההה
בסוף הסתבר שהן הולכות לעבוד באותו היום של היומלדת שלי...וכאילו דיי נעלבתי כי מה חברות שלך הולכות לעבוד באותו היום שיש לך יומולדת וואלה איזה נחמד..."מאוד נחמד" בקיצור התפתח ריב ענקי!!! אני כעסתי כי חשבתי שמה הכסף יותר חשוב להן מאשר היומולדת שלי או אני עצמי....וזה נורא הכעיס...!!!בקיצור הגיע היום הולדת שלי ואתם פשוט לא יודעים עד כמה ציפיתי שאולי הן יתחרטו ויעשו לי משהו ולא היה מצב שהן מבטלות את העבודה שלהן...בקיצור קמתי בבוקר היום הולדת שלי ומה מסתבר היחידות שציפו לי עם "בלונים" היו אימא שלי ואחותי... ששרו יום הולדת שמייח וכו' ובקיצור הדבר היחידי שקיבלתי מהחברות שלי זה מזל טוב וזהו סבבה חשבתי לעצמי...אפילו החברה הכי הכי הכי טובה שלי אמרה לי כולה מזל טוב..אז כולם מבינים אני מקווה איזה יומולדת חרא היה לי פשוט הכי הכי חרא בעולם!!!וזהו כך הסתיים היומולדת שלי בקיצור אפילו שהכל נפתר אחרי המקרה והכל חזר להיות בסדר...אני המשכתי להיות אנטית בימי הולדת שלהן כאילו היה לי קטע של יחס גורר יחס..
והיום לאחת הידידות שלי שלא קשורה למקרה הזה בכלל...היה יום הולדת והחברות שלה קישטו את הבית ספר בכרזות..ובאמצע שיעור מתמטיקה הן הופיעו עם המון בלונים ושרו יום הולדת שמח ואימא שלה הביאה לה עוגה לחגוג עם הכיתה..וכל הזמן עכשיו אני חושבת "למה לי אין כזה דבר" ואני כל הזמן משוכנעת שאין לי למה לצפות למשהו מרגש ביומולדת שלי...כאילו כולה עוד שנה עברה ככה אני מתארת לעצמי את היומולדת שלי עוד יום רגיל בשנה...אין לי למה לצפות בכלל...אף פעם לא היו לי חברים אמיתיים שחגגו לי את היומולדת ..ושנה בכלל לפני היומולדת החמש עשרה חגגתי עם חברות אבל כל האירוע היה ביוזמתי לנסוע לים ביוזמתי!!!!!!!!!!!!!!!!למה לי לא יכול להיות יומולדת ביוזמת
מישהו אחר???!!!!!!
בקיצור תודה שהקשבתם וקראתם אני עפה תגיבו אל תגיבו בכל מקרה זבש"כם.

Willow
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2005, 16:24
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
אהמ...אהמ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "יום הולדת"

מירי, דבר ראשון את התייחסת אל היומולדת שלך כאל משהו שלא צריך להתייחס אלי.
"אני אשב בבית באותו יום" זה לא משהו שמישהו שיש לו יומולדת יגיד, לא במצב של שפיות לפחות.
יומולדת זה משהו מיוחד משהו של פעם בשנה.
אולי עשית על החברות שלך רושם שיום ההולדת שלך לא מעניין אותך ולכן הן החליטו לא להשקיע,הרי אם היומולדת שלך לא מרגש אותך, מה ירגש??
אם אני חוגג למישהו יומולדת אני אצפה ממנו דבר ראשון להיות שמח שיש לו יומולדת, אחר כך כבר להודות לי על זה שארגנתי הכל, אם הדבר הראשון לא מתקיים, הדבר השני לא קיים בכלל.

דברי עם החברות שלך, שאת רוצה ליכינו לך משהו, אני בטוח שהן יהיו שמחות לחגוג לך יומולדת.
מקווה שעזרתי, עכשיו צריך ללמוד לספרות בעע..

ישן 22-05-2005, 10:08
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "יום הולדת"

קראתי את מה שכתבת ויש לי כמה דברים שרציתי להגיד לך (אציין זאת במספר נקודות למען הסדר הטוב
1. בקשר ליום הולדת שלך אם החברות שלך קבעו לעבוד בגלל שאמרת להם שאת לא רוצה ולא הולכת לעשות שום דבר מיוחד ביום הולדת שלך, תלמדי לפעם הבאה (וכמו שאמרו פה) להראות התרגשות ולהגיד שאת רוצה לעשות משהו מיוחד כיפי אולי לרמוז שתשמחי להיות מופתעת או כמובן לבקש ממישהי שתארגן לך משהו אבל לדעתי זה הורס את כל הספונטניות והכיף שבהפתעה
2. להיות אנטי בימי הולדת רק יגרור יחס דומה וזה יהפוך להיות כדור שלג שאת אנטי לימי הולדת שלהם והן יהיו אנטי לימי הולדת שלך (ואז אין סיכוי שהן יארגנו לך משהו ואולי אפילו עוד יחרימו או יעשו לך טובה לבוא ליום הולדת שלך) מה שרק יגרום לריבים נוספים ואף לנתק בסוף והקטע האירוני יהיה שאחרי כמה זמן שכדור השלג יתפוס תאוצה יש סיכוי שבכלל לא תזכרו ממה זה התחיל אלא שכל צד יזכור איך פגעו בו וכמה מניאק (סליחה על הביטוי) הצד השני היה ולכן לפני שזה יתחיל ומקווה בשבילך ששום דבר עוד לא התחיל תרדי מהכעס שאיך הן סידרו אותך ותשמחי ביום הולדת שלהן שמחה אמיתית וכמו שאמרתי קודם להבא תיידעי אותן ותתרגשי ותתלהבי ואני משוכנע שהן יפנו את הזמן כדי לחגוג איתך
3. בקשר לזה שלא מארגנים לך או לא ארגנו (אם הבנתי נכון) לך אף פעם מסיבת הפתעה, אז אני לא יודע כמה זה נהוג בחבורה שלך ואם לך יצא לארגן לחברות אחרות איזה מסיבה או להפתיע אותן אבל אני יכול להגיד לך שלמשל אני ארגנתי הרבה פעמים לחברים שלי מסיבות הפתעה ואירועים מפתיעים ומנגד אף פעם לא ארגנו לי מסיבת הפתעה (אני יודע שהיתה כוונה פעם אבל היא נפלה נדמה לי בגלל חוסר תיאום או משהו כזה) אז נכון שזה בהחלט יכול להיות נחמד שיארגנו לי מסיבת הפתעה אבל זה לא משהו שהציק או גרם לי להפסיק להפתיע אנשים כי זה אחד ההנאות גם לארגן ועוד יותר לראות את הבן אדם מופתע, בהלם, מובך וכו ורק מזה יש הנאה גדולה ולכן אני מאמין שאם את מפתיעה הרבה את החברים היצר של האדם לנקום יגרום להן לעשות לך מסיבת הפתעה ולו רק בשביל להחזיר לך (ראי מקרה יגאל שילון שגם אותו מתחו לפחות פעם אחת אם לא יותר)
4. בקשר לחלק האחרון במכתב שלך בייחוד החלק האחרון בשורה האחרונה שלך: " אני עפה תגיבו אל תגיבו בכל מקרה זבש"כם" לי נראה (וזה כמובן רק דעתי ואת מוזמנת לקבל אותה בתור נקודה למחשבה או לא לקבל בכלל) שאת מאוד רוצה שיתיחסו אלייך אבל מציגה את זה כמישהי אדישה (אולי חושבת שזה קול)
שלא איכפת לה אם יתחיסו אליה ואל מה שהיא אמרה אבל בפנים את מקווה מאוד שכן יתחיסו אלייך ואל דברים שאת אומרת ואוכלת את עצמך בפנים שזה לא קורה ולכן בקשר לזה יקירתי הייתי מציע לך (שוב אם זה באמת ההתיחסות שלך לדברים / לאנשים) לשנות את הגישה ולהגיד את מה שאת רוצה ולא לתת לאנשים לנחש האם היא התכוונה לזה או שעצם מה שהיא רוצה שיקרה זה ההיפך דבר שיגרום לך הרבה מפחי נפש (ראי דוגמא את היום הולדת שלך)

ולסיום מקווה שעזרתי במשהו ובעיקר מאחל לך שיהיו לך חיים נפלאים עם כמה שפחות כעס
ואם תרצי את כמובן מוזמנת לדבר איתי פה בפרטי או כל דרך אחרת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 26-05-2005, 18:20
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
יקירי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "יקירתי ...."

היי מה שלומך?מוזר אבל אף פעם לא יצא לנו להתדיין פה.טוב לכל דבר פעם ראשונה אני מניחה.

בקיצור רציתי להגיב להערה שלך של שלהיות אדישה זה קולי.אבל בעייני זה לא קולי ובכלל עדיין משתמשים במילה הזו כיום?!לא נראה אבל לא משנה .אני לא אוהבת את ה"אני האדישה" אבל זה מה יש אני כן רוצה שיגיבו כאילו למה שאני לא ארצה אם אני כותבת פה אז כנראה אני רוצה לא חשבת על זה?בקיצור "אדישות" זה הכי לא קולי בעולם בעיניי!!!!!!!!!!
אני מסכימה בקשר לכל השאר של מה שאמרת שפכתי הכול כול מה שהיה לי בלב שלא יכולתי לשפוף בפניי חברותי.אני מוצאת את הפורום הזה כמקום מקלט שבו אני יכולה לשפוך את כל שעל ליבי.

תודה בכיף תהנה שלום ותודה
השכנה מלמטה(לא ממש לא)
Willow
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר