לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2005, 14:45
  saar the master saar the master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.04.05
ציורים חדשים שלי....

טוב.... אני מקווה שהפעם תגידו שזה יפה.....

חשוב מאוד: תיקחו את הציור שהכי אהבתם ותשפרו לי אותו!

אה כן וכמובן...תגובות בונות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img19.echo.cx/img19/8071/scan000107hk.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img279.echo.cx/img279/7417/scan000117ej.jpg]

http://img279.echo.cx/img279/868/scan000128go.jpg]

http://img279.echo.cx/img279/5642/scan00141tv.jpg]

חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 16:05

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "אוקיי תראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TrunksTM
אתה צריך לעבוד על האנטומיה של הגוף וכן גם על הפרופורציות שלו.
תיעזר במדריכים שהביאו בפורום , ותנסה לצייר כל פעם איבר איבר זה טיפ שאני למדתי. . . ואז הקטע הקשה הוא לחבר את כל האיברים שלמדת לצייר במשך כל הזמן הזה לגוף אחד.
כמו שאני רואה אתה עדיין בהתחלת תהליך הציור , לכן אתה צריך להמשיך לצייר הרבה , אם זה בשיעורים ובעוד מקומות , ככה תצבור נסיון =]
ככה לאט לאט אתה תראה שאתה משתפר , ותראה הבדלים מהותיים בין הציורים הראשונים שלך לציורים העדכניים
אז קדימה צא לעבודה , ותתחיל להיעזר במדריכים שבפורום.

אני אוהב תגובות בונות כמו שלך.... אתה אחלה בנאדם! אז ככה:

1. תראה כמה ציורים שלך

2. איזה אתר אתה הכי אוהב להשתמש? תביא לי אותו

חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 16:52
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי saar the master שמתחילה ב "ציורים חדשים שלי...."

שאלה מאוד חשובה
בן כמה אתה?
דבר שני. אתה מתחיל. להגיד יפה או לא יפה כרגע זה לא העניין.
כדי להגיע ל "יפה" ידרשו אימונים אני יודע אני עברתי את זה וגם לי יש בעיות עד עכשיו....
הבעיה המרכזית הכי הכי חמורה פה היא אנטומיה.
אנטומיה אנטומיה אנטומיה (אני אוהב את המילה הזאת)
לכל ציור... לכל!!!! ציור קודם השלד.
אם אין שלד יהיו טעויות.
טראנקס הביא אתרים טובים מאוד ללימוד הבסיס (שלד, אנטומיה, עיניים, ראש וכד')
תלמד מהם.
אל תעשה כמו ילדים קטנים אל תסתכל על התמונות היפות, ממש תקרא את מה שכותבים שם.
או את מה שאתה מבין בכל אופן.
מדריכים בעברית אין.
עכשיו השלבים הבסיסים הם בערך:
1: שלד
2: סימון השרירים וציור צורות בסיסיות שדומות להם
3: לצייר פחות או יותר חלש מאוד את הבגדים שהוא\היא ילבשו
4: לצייר את השרירים או את הבגדים עם הקפלים והכל להוסיף הבאה לפנים, עינים וכד'
5: לחזור על הכל עם עט אם רוצים. (אני לא...)
אולי אם יהיה לי זמן בעתיד אני אפרסם מדריך קטן.
בהצלחה.
עריכה:
עוד משהו ששמתי לב בחלק מהציורים שלך...
אל אבל אל תשתמש בדרגון בול כדי ללמוד לצייר.
שמתי לב לכמה דברים מדרגון בול בציורים שלך.
תקן אותי אם אני טועה...
בדרגון בול יש הרבה טעויות אנטומיה ענקיות.
אל תעתיק אותן.
ועוד פעם בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י DarkWing108 בתאריך 21-05-2005 בשעה 17:10.
חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 17:17

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "דבר ראשון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DarkWing108
שאלה מאוד חשובה
בן כמה אתה?
דבר שני. אתה מתחיל. להגיד יפה או לא יפה כרגע זה לא העניין.
כדי להגיע ל "יפה" ידרשו אימונים אני יודע אני עברתי את זה וגם לי יש בעיות עד עכשיו....
הבעיה המרכזית הכי הכי חמורה פה היא אנטומיה.
אנטומיה אנטומיה אנטומיה (אני אוהב את המילה הזאת)
לכל ציור... לכל!!!! ציור קודם השלד.
אם אין שלד יהיו טעויות.
טראנקס הביא אתרים טובים מאוד ללימוד הבסיס (שלד, אנטומיה, עיניים, ראש וכד')
תלמד מהם.
אל תעשה כמו ילדים קטנים אל תסתכל על התמונות היפות, ממש תקרא את מה שכותבים שם.
או את מה שאתה מבין בכל אופן.
מדריכים בעברית אין.
עכשיו השלבים הבסיסים הם בערך:
1: שלד
2: סימון השרירים וציור צורות בסיסיות שדומות להם
3: לצייר פחות או יותר חלש מאוד את הבגדים שהוא\היא ילבשו
4: לצייר את השרירים או את הבגדים עם הקפלים והכל להוסיף הבאה לפנים, עינים וכד'
5: לחזור על הכל עם עט אם רוצים. (אני לא...)
אולי אם יהיה לי זמן בעתיד אני אפרסם מדריך קטן.
בהצלחה.
עריכה:
עוד משהו ששמתי לב בחלק מהציורים שלך...
אל אבל אל תשתמש בדרגון בול כדי ללמוד לצייר.
שמתי לב לכמה דברים מדרגון בול בציורים שלך.
תקן אותי אם אני טועה...
בדרגון בול יש הרבה טעויות אנטומיה ענקיות.
אל תעתיק אותן.
ועוד פעם בהצלחה.

מדהים. אין מילים. תודה לך על ההשקעה והתגובה הבונה.

נ.ב 1

אני בן 12

נ.ב 2

אתה יכול לקחת את אחד הציורים שלי ולשפר אוותו?

חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 16:58
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
אוקיי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי saar the master שמתחילה ב "ציורים חדשים שלי...."

בו אני העיר כמה הערות, ואתן כמה עצות..
דבר ראשון הראש, אתה עושה את הראשים שלהם כמו משולש הפוך, ראש, אפילו בסגנון מנגה, הוא בבסיסו עגול, כדור, או טיפה אליפסי. מתחתית-קידמת הכדור הזה אפשר לומר שיוצאת הלסת, ואיתה הסנטר החיוני לציור כמובן, כי שמתי לב שאתה נמנע מלהדגיש את הסנטר, שהוא חשוב מאד, מתחת מתחת לכדור אבל מאחורי הלסת יורד הצוואר, שגם אותו משום מה לא ממש ציירת, וזה גם חשוב. עוד משהו בנוגע לראש, קצה האף צריך להיות ברוב המקרים קרוב יותר לפה מאשר לעיניים, אבל לא בהבדל מרחקים רציני, וחשוב שתוסיף להם יותר מצח, כי בקושי יש מצח וישר מתחיל השיער, שאתה צריך להוסיף לו יותר נפח. עכשיו עם נרד קצת, תראה שעשית אותם ממש קצרי כתפיים, ומאחר והם שריריים והכל, זה לא מסתדר, אחרי הצוואר נמתחים לצדדים שני שרירים כאלה שאני לא יודע מה השם שלהם, אבל הם אלו שמעל עצם הבריח, רק בקצה החיצוני של עצם הבריח מתחיל שריר הכתף, שדרכו מתחילה היד, המרפק מחלק את הזרוע לשני חלקים כמעט זהים בגדולם, כאשר האמה קצת יותר ארוכה, תפרוס את האצבעות, כי זה לא יפה שהן נראות כאילו הדביקו אותן, ושים לב שכף היד שלך יחסית הרבה יותר גדולה ממה שציירת שם, אם תניח אותה על הפרצוף, ותשווה את גודלה ביחס לפרצוף, תראה שזה לא קרוב למה שציירת. אם הזרועות רפויות, קצה אצבעות כפות הידיים צריכים להגיע בערך לאמצע הירך, אולי טיפה גבוה יותר. עכשיו הירך לבד היא כמעט באורך של הבטן והחזה ביחד, וכך גם שוק הרגל, כף הרגל היא קצת יותר קצרה מאמת הזרוע. בסך הכל אלו פחות או יותר היחסים. שרירי החזה הם מעוגלים יותר מלמטה כאשר קצה העיקול שלהם נוטה יותר לכיוון הצדדים החיצוניים, מלמעלה אין ממש הדגשה של שרירי החזה, גם הקו שמפריד ביניהם די מיותר לטעמי. אם אתה בקטע של לצייר דמויות גבריות שריריות, אז גם תראה שיש לו שרירים בצלעות. עכשיו לפינלה, בלי מפרקים מיותרים ואיברים עקומים שאמורים להיות ישרים.. וראש תעשה קטן יותר ביחס לגוף.. נראה לי שמספיק להיום.. הלכתי ללמוד קצת על מלחמת העולם השניה..
חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 17:19

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Jony-G שמתחילה ב "אוקיי.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jony-G
בו אני העיר כמה הערות, ואתן כמה עצות..
דבר ראשון הראש, אתה עושה את הראשים שלהם כמו משולש הפוך, ראש, אפילו בסגנון מנגה, הוא בבסיסו עגול, כדור, או טיפה אליפסי. מתחתית-קידמת הכדור הזה אפשר לומר שיוצאת הלסת, ואיתה הסנטר החיוני לציור כמובן, כי שמתי לב שאתה נמנע מלהדגיש את הסנטר, שהוא חשוב מאד, מתחת מתחת לכדור אבל מאחורי הלסת יורד הצוואר, שגם אותו משום מה לא ממש ציירת, וזה גם חשוב. עוד משהו בנוגע לראש, קצה האף צריך להיות ברוב המקרים קרוב יותר לפה מאשר לעיניים, אבל לא בהבדל מרחקים רציני, וחשוב שתוסיף להם יותר מצח, כי בקושי יש מצח וישר מתחיל השיער, שאתה צריך להוסיף לו יותר נפח. עכשיו עם נרד קצת, תראה שעשית אותם ממש קצרי כתפיים, ומאחר והם שריריים והכל, זה לא מסתדר, אחרי הצוואר נמתחים לצדדים שני שרירים כאלה שאני לא יודע מה השם שלהם, אבל הם אלו שמעל עצם הבריח, רק בקצה החיצוני של עצם הבריח מתחיל שריר הכתף, שדרכו מתחילה היד, המרפק מחלק את הזרוע לשני חלקים כמעט זהים בגדולם, כאשר האמה קצת יותר ארוכה, תפרוס את האצבעות, כי זה לא יפה שהן נראות כאילו הדביקו אותן, ושים לב שכף היד שלך יחסית הרבה יותר גדולה ממה שציירת שם, אם תניח אותה על הפרצוף, ותשווה את גודלה ביחס לפרצוף, תראה שזה לא קרוב למה שציירת. אם הזרועות רפויות, קצה אצבעות כפות הידיים צריכים להגיע בערך לאמצע הירך, אולי טיפה גבוה יותר. עכשיו הירך לבד היא כמעט באורך של הבטן והחזה ביחד, וכך גם שוק הרגל, כף הרגל היא קצת יותר קצרה מאמת הזרוע. בסך הכל אלו פחות או יותר היחסים. שרירי החזה הם מעוגלים יותר מלמטה כאשר קצה העיקול שלהם נוטה יותר לכיוון הצדדים החיצוניים, מלמעלה אין ממש הדגשה של שרירי החזה, גם הקו שמפריד ביניהם די מיותר לטעמי. אם אתה בקטע של לצייר דמויות גבריות שריריות, אז גם תראה שיש לו שרירים בצלעות. עכשיו לפינלה, בלי מפרקים מיותרים ואיברים עקומים שאמורים להיות ישרים.. וראש תעשה קטן יותר ביחס לגוף.. נראה לי שמספיק להיום.. הלכתי ללמוד קצת על מלחמת העולם השניה..

זה ממש ארוך וממש עוזר!

1. פעם הבאה תעשה את זה במספרים כמו מי שרשם לפניך... יותר נוח...

2. אתה יכול לקחת את אחד הציורים שלי ולשפר אותו?

חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 19:08
צלמית המשתמש של lotan
  lotan lotan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
נתחיל בזה ש...

קודם כל... הציורים שלך נראים ממש לא מושקעים...
ציור הוא לא דבר שיושבים עליו כמה דקות.. אני לא יודעת כמה זמן ישבת על אלה... אבל הם נראים מאוד מזולזלים... (בלי כוונה לפגוע כמובן...)
על ציור שלי למשל אני יושבת שעה או יותר...
2. אם אתה מצייר ציור כמו שאמרו כבר קודם לא מציירים ישר... עושים שלד ועוד ועוד... הציור נבנה בשכבות... קודם בסיס על זה מבנה גוף.. מעל בגדים ופים ואז הצללה ועוד...
3. מבנה של ראש באנימה ממש לא נראה ככה... מבנה של ראש נראה לגמרי שונה.. הוא גם בנוי בצורה מעט עגולה או אליפסה... לדוגמא ככה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

4. אתה גם צריך לעבוד על הפרופורציות של הגוף והראש... ועל המבנה שלו... אם אתה מצייר ידיים לדוגמא יש דברים שאי אפשר לא לצייר כמו מרפקים... וגם צוואר יותר דק לא יזיק לאף אחת מהדמויות...

זהו בערך... מקווה שעזרתי...
חזרה לפורום
ישן 22-05-2005, 08:25

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי lotan שמתחילה ב "נתחיל בזה ש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lotan
קודם כל... הציורים שלך נראים ממש לא מושקעים...
ציור הוא לא דבר שיושבים עליו כמה דקות.. אני לא יודעת כמה זמן ישבת על אלה... אבל הם נראים מאוד מזולזלים... (בלי כוונה לפגוע כמובן...)
על ציור שלי למשל אני יושבת שעה או יותר...
2. אם אתה מצייר ציור כמו שאמרו כבר קודם לא מציירים ישר... עושים שלד ועוד ועוד... הציור נבנה בשכבות... קודם בסיס על זה מבנה גוף.. מעל בגדים ופים ואז הצללה ועוד...
3. מבנה של ראש באנימה ממש לא נראה ככה... מבנה של ראש נראה לגמרי שונה.. הוא גם בנוי בצורה מעט עגולה או אליפסה... לדוגמא ככה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

4. אתה גם צריך לעבוד על הפרופורציות של הגוף והראש... ועל המבנה שלו... אם אתה מצייר ידיים לדוגמא יש דברים שאי אפשר לא לצייר כמו מרפקים... וגם צוואר יותר דק לא יזיק לאף אחת מהדמויות...

זהו בערך... מקווה שעזרתי...

טוב תודה על התגובה הבונה..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר