לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2005, 18:47
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
טוב הנה כמה טראקים חמודים עם תגובות

כמה טראקים שאני אישית אהבתי והייתי רוצה להמליץ לכם עליהם כם תגובות וציונים

1. Skazi VS. Big fishi- hit and run

טראק חמוד לאללה ושילוב יפה של פישי הגדול וסקאזי מלך מלכי המלכים של המוזיקה טראק די מלודי עם קטעי גיטרה של סקאזי המלך די פסיכודלי אני אהבתי

ציון: 90

2. Psychotic Micro- murder on the dance floor

טראק שמתחיל יפה ונותן הרגשה שזה הולך להביא קטעי פסייכו ושינויי קצב אבל די מאכזב באצמע ולקראת הסוף טראק די יבש בלי הרבה שינויי קצב

ציון: 65

3. Infected Mushroom- muse breaks )

טראק שאני אישית אהבתי מאוד הרבה שינויי קצת שילוב של רגאיי ופסייכו כולל מיקסים חמודים בין כל שינוי קצת ציפיתי קצת ליותר קטעים פסיכודלים שאפשר למצוא הרבה בלמשל cities of the future

ציון: 85

Skazi vs. 40%- smalls like houmos spirit (RMX) 4

טראק קטלני ביותר שמתחיל דווקא לא משהו אבל באמצע בא סקאזי עם הגיטרה ומציל את המצב וממש משנה את פני הטראק לאורך כל הטראק אפשר לשמוע את קטעי הפסייכו המאפיינים את סקאזי ואת 40% אני אישית אבהתי מאוד את השילוב ביניהם שילוב קטלני.
טראק פסיכודלי לסירוגין עם נטייה למטאל עם הקטעי גיטרה.

ציון: 95

5. Skazi vs. Mc fishi- outer space

טוב אני מודה שזה הטראק הכי טוב ששמעתי בחיים שלי פשוט קצב מושלם נשאר על אותו סולם במשך כל הטראק עם שינויים קלים לקראת הסוף מאוד מרקיד ועושה חשק לקפוץ ולרקוד מושלם למסיבות גדולות עם מגברים ורמקולים גדולים.
(זה טראק די נדיר ומאוד קשה למצוא אותו מי שבכל זאת רוצה שיתחבר אליי לאיי סי קיו
305683393)

ציון: 99 וחצי

6. Infected Mushroom- shakawaka (vibe tribe)

פשוט שתי מילים: מהפך קטלני

אינפקטד עשו טראק חמוד לא משהו מיוחד לא כל כך התלהבתי ואז באו צוות הרוסים VIBE TRIBE
ופשוט הפכו את הטראק לאחד הטובים ששמעתי כל הכבוד להם באמת עליה רצינית מתחילת השנה

ציון: 90

7. Astrix- fire

ונחזור לגאון הטראנס שלדעתי עם הכי הרבה פוטנציאל לא ממומש בתעשייה
הטראק פייר הוא טראק קצבי וטוב אבל ללא שינויי קצב כמעט במשך כל הטראק הוא לא עוזב תגיטרה לשניה למרות שאני חושב שגיטרה בטראנס זאת המצאה גאונית אסטריקס הכי חלש עם גיטרות בטראקים שלו הכי טובים בגיטרות הם סקאזי, אקסייל, פסייכוטיק מיקרו ועוד כמה
טראק שאם מישהו יבוא ויעשה לו רמיקס הוא יהיה ממש פצצה חבל באמת שאסטריקס לא מממש את כל הפוטנציאל והידע שלו

ציון: 75

8. Alien project vs. Astrix- polution

אליאן בשנה האחרונה ממש אבל ממש לא משנה את סגנון המוזיקה שלו הוא נשאר עם אותם מקצבים אותם לופים אותם סקראצ'ים וזה ממש הורס את הטראק רואים בבירור שאסטריקס מצטרף רק באמצע הטראק מזהים את הסגנון שלו בסך הכל טראק לא מי יודע מה כמו שציפיתי שיהיה לא מלודי בלי קטעי פסייכו לא ממש אהבתי

ציון:70

9. Dali- color band (Astrix RMX)

אני כבר הרבה זמן לא שמעתי טראק כל כך מגעיל ולא מוצלח פשוט אותו קצב כל הטראק אין חשק להמשיך לשמוע את הסוף פשוט משעמם ואם אסטריקס לא היה בא באצמע עם הגיטרה ומציל את הטראק הזה אם נשאר ממנו משהו בכלל הייתי נותן ציון 0 עגול

ציון: 50

10. Astrix- africa sun

מישהו דחוףף אבל דחוף חייב למקסס את הטראק הזה ההתחלה שלו ממש מגעילה עם דרבוקות כמו של שיר מזרחי ממש לא מרשים הורס את הטראק באמת לא נעים לשמוע בכלל אבל באמצע הוא מביא דווקא משהו מעניין מוזיקה חמודה במיוחד עם המוןןןןןן פוטנציאל שחובה לעשות לשיר הזה רמיקס כדי להוריד את הדרבוקות הלא קשורות האלה אבל המנגינה באמצע ממש מטורפת מקפיצה ומרקידה

ציון: 75

אני ממש אשמח אם תגיבו ותעירו לי הערות ואולי גם תוסיפו טראקים משלכם
אוהב אתכם
!~Chaos-Mantor!~
חזרה לפורום
ישן 23-05-2005, 05:41
  AcId KillAh AcId KillAh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.05
תגובהההההההההההההההההה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "טוב הנה כמה טראקים חמודים עם תגובות"

צ'מע אחי אני רק יכול להגיד לך שאני כמוך גם הייתי מתלהב מסקאזי וזה הוא תותח והכל אבל עכשיו חזרתי לשמוע את הארטקור של אסטריקס אלבום מושלםהרמיקס שלו לקולורס של דלית לא יפה??? חחחחחחחח זה ענק אני בכל מקרה אהבתי ואני יוסיף דעה אחת:2 הטראקים הפסיכודאליים הכי יפים שיצאו ואני שמעתי הם מיוס ברייקס של אינפקטד פשוט מושלם!!! וקוליו של אסטריקס עם הרמיקס של אינפקטד!!! עם זאת אני בטוח שאסטריקס לא כשרון מבוזבז לא עם טראקים כאלה הוא אחד הטובים ביותר בתעשיה אבל אני יותר מעדיף את וויד ואת אסקימו התותחים כשיצא לי אני ימליץ בפורום על הקלאסיקות כי הטראקים החדשים שיצאו לא כ''כ טובים יש לציין
חזרה לפורום
ישן 23-05-2005, 18:11
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
וואי אחי אני לא מאמין
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי m_j שמתחילה ב "אממ..."

אחי אני רציני איתך עכשיו אני לא מאמין שלא אהבת אתץ אווטר ספייס ובטח הסיבה שלא אהבת אותו זה בגלל ששמעת גירסה אחרת שלו אני פשוט לא חושב שיש בן אדם נורמלי שלא היה אוהב את הטראק הזה אם הוא היחה שומע אותו כמו שצריך כנס לאתר של כימיקל קרו ומשם תיכנס ל"דאונלואודס" הורדות ותוריד משם את אווטר ספייס
www.chemical-crew.tv

אם גם עדיין לא אהבת אין לי כבר מה להגיד לך אבל כל אחד עם הטעם שלו
הטראק של דלית קאלרס הוא אחד המגעילים ששמעתי רק בגלל שאסטריקס עשה לא מיקס הוא נשמע נורמלי

אני גם לא מאמין שלא אהבת את היט אנד ראן זה ההמצאה הכי גאונית שלו ושל 40% ביחד לדעתי אבל שוב כל אחד והטעם שלו

אוהב אתכם
!~Chaos-Mantor~!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר