לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2004, 08:21
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אמא ל14 ילדים ילדה שלישייה באופן טבעי. מזל טוב!

אמא ל-14 מירושלים ילדה שלישיה בלידה רגילה

חרדית בת 38 ילדה שלישיית בנות בבית החולים "ביקור חולים" בירושלים. "התפללתי לריבונו של עולם שבנותיי ייצאו לאוויר העולם בלידה טבעית ולא בניתוח קיסרי", סיפרה האם. מנהל המחלקה סיפר שבחדר הלידה היתה "תחושה מדהימה, כל תינוקת התקבלה בתרועות גיל"
עופר מאיר
מאז שגילו בבדיקות האולטרה סאונד שאני נושאת ברחמי שלושה עוברים, התפללתי לריבונו של עולם שאני לא אזדקק לניתוח קיסרי ואלד אותם בלידה טבעית". סיפרה אמש (ד') חרדית בת 38 מירושלים, אם ל-14 ילדים, שילדה שלישיית בנות בריאות בבית החולים "ביקור חולים" בעיר.

"באחת מבדיקות האולטרה סאונד", סיפרה, "האחות אמרה לי שהיא מברכת אותי בלידה טבעית. בכלל לא ידעתי שזה אפשרי במקרה של שלישיה. מאותו יום התחלתי להתפלל לריבונו של עולם שתהיה לי לידה טבעית. כשהתחילה הלידה האחות קראה לכל הצוות לניתוח קיסרי, אבל אני התחלתי להתווכח איתה. בסוף נכנס מנהל המחלקה והחליט להתחיל את הלידה בחדר ניתוח, כדי שאפשר יהיה לעשות ניתוח קיסרי אם צריך".

מנהל מחלקת נשים ויולדות, ד"ר חיים יפה, סיפר שמצבן של התינוקות והאם מצוין. לדבריו, בדרך כלל הריון עם שלישיה מוגדר כהריון בסיכון גבוה, אך האם לא התייחסה אליו כך. "זאת הלידה ה-14 שלה, הלידה הקודמת היתה לידת תאומים. ד"ר רפאל זילברמן ואני היינו המיילדים. בלידה כזו רופא אחד מיילד ורופא שני בודק באולטרה סאונד את העובר הבא. ההרגשה בחדר הלידה היתה מדהימה, היו תרועות גיל על כל תינוקת שיצאה".

לדברי ד"ר יפה, רוב מוחלט של לידות של שלישיות בעולם מתבצעות בניתוח קיסרי. "היה לה מזל. אם היא לא היתה מגיעה בזמן, היא היתה עוברת ניתוח קיסרי".

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 11-11-2004 בשעה 08:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2004, 21:30
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
סליחה - לא ידעתי שהתייחסת באותו אופן של מחבר ספר שמות.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "לאף אחד אין בעיה עם עצם העובדה שהחרדים שורצים"

אך עם זאת אתה צריך לחשוב באמת (בלי קנטרנות) על העובדה הבאה:
הערבים מתרבים בקצב גבוה.
הדבר היחיד שיכול להלחם בכך הוא הרחם של האמא היהודיה.
בדרך כלל האנשים ה"נאורים" שמבקרים את מענקי הלידה לא מנסים לקבל מענקים אלו בעצמם (נניח שזו הסיבה כמו שאתה טוען למוטיבציה להביא ילדים - התקציבים לא כן?).

שאלה: האם כאשר תקרה ההזדמנות להוציא כסף מהמדינה ע"י איזו פירצה בחוק או הטבה (למשל הורדת מיסים על מניות מחו"ל) האם אותם אנשים לא ינצלו את הפירצה?
תשובה: אתה תגיד לי...

שאלה חדשה: מדוע הם כן ינצלו את הפרצה וישדדו את הקופה הציבורית תוך כדי גרימת סבל לאנשים שאין ביכולתם לנצל את הפרצה.
תשובה: כי הם צבועים?

שאלה אחרונה: מדוע אם כן הם לא ניצלו את הפירצה הראשונה בחוק והביאו 20 ילדים לעולם?
תשובה: כי אז הם אולי היו מנצלים את המדינה, אבל הם לא היו נהנים מהחיים עם כל כך הרבה זאטוטים צורחים מסביבם! לכן הם מעדיפים:
1. ללמוד לתואר
2. לטייל
3. לפעמים לרדת קצת מהארץ כי המשכורת לא מספיק גבוהה לדידם (והמיסוי הגבוה "בגלל החרדים" בכלל מקשה עליהם לבנות את הווילה).
4. טוב בסוף צריך להביא ילדים- אז מביאים שניים (כולל הכלב).

הבנת את זה ברוך?

ישן 11-11-2004, 21:56
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
דעתי בנושא:
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "מצד שני יהיו מליוני חרדים עמוסי הורמונים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NOTA
וכמו שאנחנו יודעים מהפורום - זה לא תענוג כזה גדול.

לענייננו:
זכותה של הגברת ללדת כמה ילדים שהיא רוצה, שיהיה - באמת - במזל טוב, מאחורי הביקורת הגסה משהו מסתתרת טענת אמיתית על גילגול עלויות, ומעניין יהיה לשמוע, לראשונה, מה דעתך בנושא - במקום דעתך הסטנדרטית על אלו שחושבים אחרת.

קודם כל תודה רבה לך על שנתת ליהודים את הזכות ללדת ללא הגבלה...
(לא - הם פשוט היו במתח אם תתיר להם או לא...)
כמו יהודי טוב אענה לך בשאלה:
האם אתה חושב שאחרי שקיצצו (עד כמה שאני זוכר) בתקציבים הנ"ל - הדתיים יביאו פחות ילדים?
אני ואתה יודעים שלא.
וזה אכן יגרום לחלק מהם ללכת לעבוד (החלק שעדיין לא עושה זאת) -
האם זה יותר "טוב" או פחות "טוב" - באמת לא יודע מכיוון שלדעתי חלק מהסיבה שאנחנו עדיין מתקיימים פה בארץ הזאת היא: "לולא בריתי יומם ולילה חוקות שמים וארץ לא שמתי" - כלומר בזכות לימוד התורה יומם ולילה...
זאת כמובן אם אתה (היהודי המאמין) אכן לומד תורה יומם ולילה:
כי אם לא - טוס אבל טוס לעבוד!!!
אני אישית עובד...
מסקנה נגזרת מהנ"ל: סיבת הבאת ילדים לעולם היא אמונית בלבד! - אז שיפסיקו ללכלך את הפה כל הפרעונים הקטנים פה.

ישן 12-11-2004, 12:44
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
יש הבדל מהותי בין האדם לאורגניזמים אחרים
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "גם הקרדיט על המלטות הוא למחבר ספר שמות?..."

האדם הוא פרימט על, וככל שאר הפרימטים ומינים שונים של יונקים, הוא מטפח מספר מצומצם של צאצאים "איכותיים", במקום להשפריץ את ה-DNA שלו לכל עבר, ולקוות שכמה שיותר צאצאים ישרדו.

הכיבוש הדמוגרפי הזה, ע"י אשה חרדייה זו בפרט, וע"י התופעה הרווחת במגזרים המשריצים בכלל, הוא אינו מוסרי. זה לא אנושי, דוחה וחזירי. האסטרטגיה הדמוגרפית הזו יוצרת מעמד תחתית רחב בחברה, המועד לבטלנות ובורות מרצון.
זו השקפת עולמי האישית, כאדם השואף להעמיד מספר מצומצם מאוד של צאצאים ולדאוג להם על הצד הטוב ביותר.
עם זאת, אין לי שום יכולת או צידוק מוסרי לכפות את דעתי זו על אלו המאמינים אחרת, ודוגלים בשיטה של "שלח זרעך על פני המים"
, אבל, וזה 'אבל' גדול, אני לא צריך, כאזרח משלם מיסים, לעודד את אותם המופקרים להפריש לסביבה כמויות מסחריות של וולדות, ועל אחת כמה וכמה, אני לא מעוניין לממן את גידולם בדוחק של אותם ילדים, שיגדלו להיות אזרחים בלתי-פעילים, ושימשיכו כל אחד את מעגל הקסמים הדמוגרפי הזה.
ישן 12-11-2004, 11:03
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
יש לך וואחד הגיון מעוות
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "פאשיסט נאלח ומעוות"

אין שום קשר לכך שהיא חרדית וזה לא מופיע או נרמז בשום מקום בהודעה שלי! אפילו לא ראיתי לנגד עיני את העניין הזה. אני חושב שלעשות 14 ילדים (והיד עוד נטויה) זו הפקרות מוחלטת בכל מקום ובכל מגזר - חילוני, חרדי, דתי-לאומי, בדואי וכו'.
תוכנית הסירוס של ציוני (אני חייב להודות שאינני זוכר אותה) נשמעת כמו דבר חולני שבהחלט מתאים לו להגות. אך יש הבדל בין הצעה מפורטת ואופרטיבית, לבין הבעת זעם בצורה ציורית + המלצות לא מעשיות. יש הבדל בין הסתייגות מפני ילודת יתר, ובעיקר כזו שלא תואמת את היכולת הכלכלית של מישהו, לבין קריאה לפעולה אקטיבית נגד ילודת יתר במגזר מסוים.
אני לא יודע למה אתה חסום, ואני מקווה שזה לא בגלל ההודעה הזו שלך. אפשר היה למחוק אותה או לדרוש ממך לערוך אותה - אם מישהו חושב שהיא לא במקום - ולהזהיר אותך. אני רוצה להאמין שהיה לך התקף שיצא מכלל שליטה והצריך ריסון, אחרת, לא למדנו כלום. אגב, אני חושב שאם חוסמים כאן מישהו צריך שיהיה איזה לינק לרשימה השחורה כפי שיש באתר השכן. אחרת, בין היתר, איך נדע ממה להיזהר?

ישן 12-11-2004, 12:10
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
הפאשיסט מגנה את התכנית של אחיו לנשמה....
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "יש לך וואחד הגיון מעוות"

התכנית של ציוני היא בדיוק מה שכתבת, חוץ מה שזה החליף את "אותה" ב"הערבים" ואת "לקשור את החצוצרות" ב"לסרס".
אכן - הבדל עקרוני יסודי ועמוק...

אתה וציוני שניכם קראתם להגבלת ילודה של מגזרים שמתרבים באופן מטורף ע"י סירוס.
ההבדל הוא שאתה התייחסת לחרדים והוא התייחס לערבים.
ההבדל הנוסף הוא שציוני לא ניסה לייפות את דבריו, ואילו אתה מקשקש על "כשאמרתי לקשור את החצוצרות לא באמת התכוונתי לזה".
בשביל זה יש לך כפתור צפה - כדי שתוכל לקרוא שוב את השטויות שאתה עומד לשלוח, ולהמנע משלוח אותן...

נ.ב.
תודה על הדאגה, אבל לא בגלל זה נחסמתי
הרי זה לא שקיללתי אותך או משהו. אתה מציע לסרס אנשים כי הם מתרבים בצורה מוגזמת לדעתך - ולכן אתה פאשיסט.
נחסמתי בטעות באופן גלובאלי, וכעת אני חסום רק מפורום מה שבלב, כי כנראה אני לא מספיק נחמד בשבילו....
ישן 12-11-2004, 05:51
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
אני לא מבין ...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "מעניין כמה מרוויחה המשפחה בחודש...."

כולכם כאן מדברים על השרצות וחצצורות ולידות ורגלים ומפעל חיים שלם ליצור בני אדם.
להערכתי אתם מפספסים בגדול. מדובר כאן על חלק מעם ישראל שנטפל לאוצר המדינה ומתפרזט עליו. זה לא נכון להגיד שטומי לפיד קיצץ להם כי האוצר ומפלגת השילטון "מזרימים" להם כספים מתחת לשולחן. למשל אותי קוממה הידיעה אשר פורסמה לפני כחודשיים שהם קיבלו מקופת המדינה 100.000.000 שקלים למקוואות !!!! כן מאה מיליון שקלים למקוואות !!! ורק השבוע קיבלו בוחטה נוספת רק שיצביעו בעד התקציב אתם מבינים את זה ? ויש עוד הרבה "קניפאלאך" כאלה . חוצפה של מפלגת השילטון ואופי מחורבן של העלוקות האלה .
בהקשר לילודה אצלם, שיהיו רק בריאים וחזקים אבל שילכו גם לצבא . טומי לפיד כנס בהם וחזק !!!!!
שאו ברכה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר