לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2005, 15:23
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
טראקים של infected mushroom תגובות והמצלות

תגידו שהם התמסחרו תגידו שהמוזיקה שלהם זה לא מה שהיה בהתחלה תגידו שהם רודפי כסף ובצע אבל אחרי כל אלה הם פשוט צמד גאונים שממשיכים לתת בראש על כל טראק שלהם אז הנה כמה:

1. Infected Mushroom- Cities of the future (duvdev RMX)

טוב זה קצת מוזר שדובדב עשה רמיקס לטראק של עצמו אבל אם זה יגרום לטראק להיות יותר טוב אז למה לא
טוב אז הטראק הזה פשוט דבר קטלני הוואקלים בהתחלה ולפני כל סקראצ' ממש אהבתי טראק די מקפיץ עם הרבה מלודיות

ציון: 90

2. Infected Mushroom- I'M the supervizer

טראק קטלני בין הטובים שהוציאו בכלל והכי טוב השנה שהם הוציאו לדעתי ממש מלודי עם קצת קטעי פסייכו וואקל חמוד של גבר עם הרבה שינויי קצב

3. Infected Mushroom vs. Skazi- I Wish

אין בן אדם שלא מכיר את הטראק הזה הטראק שפירסם את סקאזי ואת אינפקטד בהתחלה אינפקטד עשו מין שיר כזה זה היה מילים ומנגינה אבל סקאזי עשה לזה מיקס בן זונהה וזה מה שיצא פשוט תענוג לשמוע המון לופים מקפיצים ומרקידים

ציון: 95

4. Infected Mushroom- dream theater

טראק די מלודי הם הרבה שינויי קצב וסגנון אבל עדיין ירידה אחרי כמה הצלחות שהיו לאינפקטד חיכיתי לרטאנס הזה שייצא הרבה זמן ודי התאכזבתי ממנו אבל עדיין יש הרבה מלודיות שזה אני דווקא מאוד אוהב

ציון: 70

5. Infected Mushroom vs. Yahel- Tsunami

טראק נדירר עם המון וואקלים ומתאים למסיבות משהו קטלני יש כמה קטעי פסייכו למרות שציפיתי ליותר אבל ממש טראק יפה רואים שזה עבודה של אינפקטד

6. Infected Mushroom- Mush Mushi

אחד הטראקים האהובים עליי וגורם גדול להצלחה שלהם בתקליט האחרון פשוט יצירה גאונית עם המון לופים שמתחילים בערך מהאמצע אני עדיין חושב שעם יעשו לזה רמיקס ויורידו את האורגן (שלא מתאים לטראק הזה) הוא יהיה יותר פצצה

ציון: 95

7. Infected Mushroom- Acid killer

שילוב חמוד של אינפקטד והלוסינוגן למרות שלא כתוב השם שלו פה קצת לא ברור אם זה רק אינפקטד או גם הלוסינוגן
טראק חמוד דווקא לא משהו מיוחד הוואקלים זה מה שעושה את הטראק יפה אבל עדיין לא ברמות של אינפקטד

ציון: 80

8. Infected Mushroom vs. GMS- ultra 4

ממש לא התלהבתי מהטראק הזה אין מספיק שינויי קצב ממש כל הטראק אותו מקצב ממש לא מרשים וירידה חדה לצוות הג'י אמ אס שדווקא מהם תפסתי מלכי טראנסים בהתחלה אינפקטד שהסגנון שלהם לא נשמע כל כך בטראק הזה קצת אכזבו לאחרונה טראק לא משהו

ציון: 60

9. Infected Mushroom- salling to the sea of mushrooms

ממש אכזבה מצד שני הגואנים האלה איך איך הם ככה עושיפם טראקים טובים ואחרי כמה זמן של הצחלה יורדים שוב טוב נחזור לטראק
ממש אכזבה טראק לא מקפיץ לא מרקיד בלי לופים בכלל רק ההתחלה של השיר נותנת הרגשה של טראק טוב עם הרבה סקראצ'ים וסולם זהה אבל מגלים כבר בדקה השנייה של השיר שהוא כישלון

ציון: 40

אני מאוד אשמח אם תעירו לי הערות אם טעיתי במשהו או כתבתי משהו שלא אהבתם תגיבו אל תפחדו אני לא נושך

אוהב אתכם
!~Chaos-Mantor~!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר