לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2005, 01:45
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
ראיתי אתמול בתכנית פוליטיקה

את הגברת מניואלה דבירי שהיא אם שכולה נורא כעסתי.
לא כעסתי על הגברת דבירי כי מי אני שאעמוד כאן ואכעס על מישהו שאיבד את היקר לו ביותר על הגנת המולדת?
כעסתי בגלל מספר סיבות.
הראשונה כי זו לא הפעם הראשונה שמביאים אותה לאולפן וכולם יודעים כבר בעל פה מה יש לה לומר?
השנייה : אם כבר הביאו אותה לאולפן אז מדוע לצורך האיזון לא הביאו אב או אם שכולים שחושבים בדיוק ההיפך ממנה ?
שלישית נוצר הרושם בגלל האינטיליגנציה ""הגבוהה"" של מנהלי התכנית בערוץ 1 וזה במרכאות כפולות אם שמתם לב שהגברת מניואלה הפכה להיות הדוברת של כל ההורים השכולים בארץ ישראל בערוץ 1.
לדעתי לא צריך להכניס בכלל הורים שכולים לויכוחים אידאולוגיים כי הורה שכול עובר טראומה שלא אני ולא אתם מייחלים לעבור והורה שכול בשבילנו זה הדבר הכי קדוש ומעורר יראה ופשוט קשה לעמוד מול אב או אם שכולים ולהתווכח במיוחד כשלא מסכימים עימם.

ולכן החלטתי לעשות מעשה ולעקור את התופעה הפסולה הזאת מהערוץ הראשון שהוא כידוע לכולם ערוץ ממלכתי של מדינת ישראל.
אני תקווה שמאמצי ישאו פרי ובסופו של דבר לא נצטרך יותר לעמוד מול האשה האומללה הזאת ולספוג את התעמולה שלה בפריים טיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר