לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2005, 17:23
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
לכבוד יום ההולדת שלי: אשכול המלצות!

Brain bug - Nightmare - מי שזוכר את התוכנית "ערב אדיר" אדיר מילר עשה שם חיקוי של די ג'יי ערבי בשם "נאסר" זה הטראק שכל הזמן היה ברקע... בטראק הזה הפתיחה היא מקפיצה עד להצגת המלודיה... המלודיה (המפחידה) היא עם צלילי סטרינגס והכל ביחד יוצר אווירה מחשמלת.

Luminita Anghel & Sistem - Let me try - השיר של רומניה לארוויזיון.. האמת שרציתי להמליץ עליו כבר מזמן עוד לפני החצי גמר אבל לא היו לי מספיק טראקים כדיי לפתוח אשכול המלצות. LET ME TRY הוא דאנס חמוד מאוד משולב בתיפוף על חביות מפח,צלילים מיוחדים וכמובן ווקאל מאוד נחמד, כדאי מאוד גם להקשיב למילים.

Lacuna - Celebrate the Summer - האוס חמוד נורא. ווקאל חמוד מאוד וצלילים שמזכירים את ZIGGY X כדאי מאוד לשמוע אותו בימים החמים של הקיץ... עושה מצב רוח!

Bosson - One in a Million (Dance Remix From Miss Congeniality Soundtrack) - רמיקס מצויין לשיר מצויין... את ההבדל מרגישים ישר בפתיחה של הפסנטר האלקטרוני... מהירות יותר גבוהה ותוספות מדהימות... למי שיש אוזן טובה יוכל לשמוע לקראת סוף הטראק את המיקסוסים שעשו בו ולפי דעתי מקסוסים מצויינים.

Kate Ryan - Desenchantee - דאנס מדהים!!! פתיחה מצויינת שבזמן הווקאל שמלווה בצלילי סטרינגס שלאט לאט הופכים לצלילים אלקטרונים אחרים והכילים של הקצב נמגיעים אחר כך מפסיקים ואז בפיזמון מצתרפים הביטים וכל הצלילים האחרים, דאנס סוחף מאוד והוא באמת מומלץ! (אזהרה: הוא בצרפתית אבל למרות זאת הוא מדהים).

עד לפה להפעם... בפעם הבאה אשכול המלצות על מוזיקה אלקטרונית קצת אחרת.

אז שיהיה לי מזל טוב

ותהנו
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר