לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2005, 22:09
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
אם כבר העלת את הנקודה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אסף, אפשר לסכם את עצם קיומך בהודעה הזו שלך:"

את "קיומך" (העלוב והנרצע, הפתטי והריקני, המעציב אך עם זאת מעלה גיחוך) אפשר לסכם כניסיון להיות קונטרה (ניגוד, בשבילך, אם אתה לא מבין את המילה) למשהו שאתה **חושב** שאני מגלם, מתוך סוג של קנאה חולנית (ואת זה תוכיח העובדה שאתה שומר הודעות שלי על המחשב שלך, ועוד בפורמט של תמונה למקרה ש, חלילה, ההודעה המקורית לא תהיה עוד על השרת).

אתה ממש שומר את ההודעות של כל כותב בתיקייה נפרדת ? (אחת ל-asafn88, אחת ל-Big Joe, אחת ל....) או אולי כולם חולקים בצפיפות תיקייה אחת ?

פשוט תשלים עם העובדה שאתה לא מסוגל להבין מה אני כותב. אתה באמת חושב שאני לא מבין את משמעות המילים שאני כותב ?

אה, כן, ותוסיף את האובססיה הזו שלך לגבי לרשימת התסביכים הפסיכולוגיים שאתה צריך לדון עליהם עם המטפל.

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 25-05-2005 בשעה 22:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2005, 00:31
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
זה לא נכון :-\
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ימני קיצוני שמתחילה ב "הגעתי למסקנה"

למשל חזה קטן שהוא בגודל של החזה שלי, יענו כזה מסכן שהוא לא יותר מפיטמה, אז זה באמת לא יפה. אבל למשל חזה B80 זה כבר חזה בסדר.

יענו כל הקטע בחזה הוא שלא יהיה גדול וכו', שיהיה יפה פשוט, למשל חזה גדול לא עושה לי את זה, אני אוהב את כל החבילה.
שיהיה לך תחת יפה, חזה חמוד, שהגוף עצמו יהיה חמוד כזה, ושהפנים תהיינה יפות- כי זה אכן גורם חשוב ביותר.
פרט לכך יש את האופי. אבל במקרה שלנו אנחנו מדברים על יופי, אז חזה לא עושה את היופי, זה הכל ביחד.

בכלליות, אתה כלב אנוכי שברצונו לעולל אנרכיה, אתה פציפיסט אנטרפולוגי שמחפש דרך דמגוגית למצוא פתרונות סדיסטים לבעית אספנות הקארפנים שמונים ושמונה.
בדוגרי, צריך להביא את JTM לפה, הוא מלך.

אההה אלוהים, אתה ג'דיי, אתה אביר. מאסטר יודה, אתה ירוק, מי דפק עלייך סמוכטה? דארק וויידר, אההההה.
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, פאדאמה? מה איתה? איפה היא?
חוששני כי בכעסך הרבה הרגת אותה בעצמך.
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
*חה חה חה חה חה*
דארק ויידר.

אז אני עובד בקולנוע, זה לא אומר שאני צריך לראות את מלחמת הכוכבים 3000000 פעמים!!!. חכו, עוד כמה ימים אני אתחיל לחלום על זה. מאסטר יודה.

יש בעיה חמורה אני לומר. יכולים למות אנשים מצב יש.
סמעקקק

כוס תחת ציצי פיצי. מישהי רוצה אהה כן תפציצי.

קיצור, אני אוהב בנות, אני אוהב את לובצ'קה פופצ'קה שלי , מואאהחהחהחהחהחה

אההה, סיית', ג'דיי, אהההה, אלי, אלי??? איפה אתה אלי??? מה? לג בעומרר

קיצור, פסיכוזה לילית...

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

ישן 26-05-2005, 00:54
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
אם היית מצטרפת אליי אז אוקיי, אבל ככה לא.
בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי מיכל17 שמתחילה ב "חח מה הכל טוב? מה נסגר איתך? :)"

בלעדייך דארק ויידר ירדוף אחרי בחלום ואז אההההההההההההההההההההההה.

ואם אני אחלום חלום שבו את תמותי בזמן שתלדי את הילד שלנו ואז אני אפנה לכוחות האופל כדי למנוע את המוות שלך ואז אני אסתנוור ואז אני לא אשתמש בפיסיקים ואז אני אמשיך לכתוב את המילה ואז ואז אני אתעורר ואז אני אראה אותך ואז אני אלך למרפסת הסופר קוסמית שלנו ואז את תבואי אליי ואז את תשאל אותי מה קרה ואז אני אגיד לך שכלום ואז את תשאלי מתי נפסיק להסתיר אחד מהשני כל הזמן דברים ואז אני אספר לך שתמותי ואז אני אגיד לך שאני לא אתן לזה לקרות ואז אני אגיד שזה רק חלום ואז את תמשיכי לעמוד ותסרקי את השיער ואז אני אגיד לך שאת כל כך יפה ואז את תגידי שאת יפה כל כך בגלל שאת מאוהבת ואז אני אגיד שזה לא נכון ושאת יפה כל כך בגלל שאני מאוהב כל כך בך ואז את תשאלי אותי אם האהבה סינוורה אותי ואז אני אצחק ואגיד שזה לא זה ואז את תבואי ואנחנו נתנשק. ולעזאזל???? איך יש לך לעזאזל ילד מבלי ששכבנו? אהההה? לא רוצה, צריך לשכב לעשות את זה בתנוחת העוף הקפוא?
אהה, תנוחת העוף הקפוא את מכירה?

אההההההה, דארק ויידר ירדוף אותנו. בסוף את תמותי ואני אהיה מכוער שלובש חליפה מפגרת ואני אצעק לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, ויש לנו בן ובת ד"א. למקרה ששכחת וזה..

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:43

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר