לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2005, 15:32
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
שאלה למה אבל להגיד ככה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "חרא קפואירה יהיה שם..."

אני חייב לציין שאין לי מושג ירוק בקפואירה חוץ מזה שהיא הגיעה מברזיל שהיא הוסוותה כריקוד כדי להסתיר מהשלטונות ושהיא אומנות אקרובטית ממש יפה.
גם, אני לא מסוגל להבחין ביןם קפואירה מעולה ל"חרא קפואירה" ואני בטוח שיש מומחים יותר טובים ממני בתחום שיכולים לקבוע בענין.
יכול גם להיות שאתה, פושושו, מומחה גדול בקפואירה - אני לרגע לא מזלזל ביכולתך א בידע - אבל לא חבל להשתמש בשפה כזו שבסופו של דבר רק מעכירה אותך... חבל, פושושו, קראתי הרבה דברים שכתבת פה ולמדתי הרבה מהידע שלך ואתה עושה רושם בחור מאוד חכם, לא חבל ללכלך את המוניטין הטוב שיצרת לעצמך?
באמת, עם המון כבוד אליך פושושו (אחרת לא הייתי בכלל מתייחס לענין), אנא ממך שמור על הכבוד שלנו כלוחמים וחברים בפורום. שוב, בלי להעליב - רק להסב את תשומת הלב...
שבת שלום,
צור.
חזרה לפורום
ישן 31-05-2005, 10:06
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
אין פירגון באומנויות לחימה???
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רק אמת שמתחילה ב "לצערי ככה זה בעולם אמנויות הלחימה בכלל ובארץ בפרט"

אני נוטה לא להסכים איתם. אני יודע שקנדו (ביפן) מעודד אנשים להתאמן באומנויות לחימה נוספות.
גם אייקידו ברמות גבוהות וגם קרטה ברמות גבוהות מעודדים את החניכים להתאמן באומנויות אחרות. כמובן לא לעזוב את האומנות המרכזית אבל לספוג ולספוח כדי לפתח את האומנות שלך.

המאמן שלי מאוד עודד אותי (שמו גם עודד אז זה הולך יפה) להתאמן באייקידו, טאי צ'י, אגרוף תאילנדי ואפילו קרטה בסגנון אחר, כמובן שהוא דרש ממני תנאי שאני אגיע לכל האימונים של הקרטה, שאימוני אומנויות לחימה אחרות לא יבואו במקום הקרטה אלא כהעשרה לקרטה שלי ולעזור לי לפתח סגנון שלי, לפתח את עצמי בקרטה דרך אומנויות ומורים אחרים.

אני יודע שבארה"ב אין פירגון כמעט בכלל אבל זה כי האנשים חושבים שם דרך הכסף שלהם ולכן הם חוששים שיהיה מדריך אחר שיגזול את החניכים שלהם. גם רואים בכל הסרטים את הקרבות בין המועדונים לצערי אני רואה דברים כאלו גם בארץ...

אבל פה?? פורום של אומנויות לחימה, הייתי רוצה לחשוב שאנחנו קבוצה איכותית שמתאמנת, כל אחד באומנותו, ולומדים אחד מהשני ומפרגנים לעצמינו, אחד לשני, ולכל מי שבחוץ...

יכול להיות שאני נאיבי, אני מבין, אבל נראה לי שלהגיד גם על מאמן שלא נהניתי אצלו (אפילו שסבלתי אצלו) אני לא אמליץ עליו או אגיד שאני לא אהבתי אותו אבל עד כדי להגיש שזה "חרא"... עם זה קצת קשה לי. גם אני לא מסכים עם מורים שונים לקרטה, עם פעולותיהם ולפעמים גם עם המניעים שלהם אבל אני לא אגיד שהם חרא, אני אגיד שאני לא אוהב אותם או את ה"דרך" שלהם (דאו בסינית או דו ביפנית).

אני חושב שהדבר הגדול ביותר שאומנויות הלחימה מקנות לנו הוא הסבלנות לאנשים אחרים ולשוני שבינינו...

תקנו אותי עם אני טועה.
יום נעים,
צור.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר