לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2005, 15:24
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
חפש דחוף בארכיון של פרש יש שם תאוריה תותחנית של ג_ב
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "אני ממליץ לערוך חיפוש בפורום הזה ובפורום הישן."

ובקצרה זה הולך ככה:
לתיאוריה הזאות יש את כל ההסרברים לכל התופעות אז תקשיב !
שדה המגנטי של משולש ברמודה קטן יותר מאשר שאר כדור הארץ.
מתחת לקרקעית האוקינוס שבו נמצא משולש ברמודה ישנם גם גזים דליקים אשר משתחריים מבטן האדמה לעיתים תקופות...
כאשר ענני גז אלה עולים לאוויר הם מכילים בתוכם גם דליקות וגם כוח מגנטי ...
כאשר מטוס חולף מעל משולש ברמודה ופוגש בענן מסתורי הוא פשוט נסחף אליו וזאות בגלל בכוח המגנטי שבו הענן טעון, המטוס נשאב אל הענן ומתפוצץ ! וזאות למה ? כי הענן דליק.
אותו דבר עם אונייה או ספינה ששטה מעל המקום כאשר האוניה תבחין בבועות על המיים היא ישר תשיאב על בטן האדמה ...

שאלת המליון דולר !
לאן נעלמים כל החפצים והמטוסים ? איך יתכן שאי אפשר למצוא אותם ? להן הם נעלמו?
קרקעית האוקינוס מושכת את הספינות עד לבטן האדמה ושם היא "מעלימה" אותם מתחת לקרקעית האוקינוס
וזה מוביל להשארה הבאה ...
אם מתישהו יהיה אפשר להגיע למשולש ברמודה ולקרעית האדמה שלו שם ימצאו כל הצולות המטוסים והאוניות ...

נ.ב
יכול להיות שחלק מהפרטים קצת שגויים אבל זה מה שאני זוכר מהתגובה של ג_ב
מקווה שעזרתי ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2005, 17:01
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
אין לי מושג בקשר לאנשים שנעלמים ורק הספינות נמצאות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "אבל איך זה מסביר שיש ספינות שמתגלות שלמות לגמרי אבל כל אנשי הצוות עליהן נעלמו?"

לזה ממש אין לי הסבר !
אני לא חושב אל שום דבר שיכול לגרום לאנשיים להעלים ולספינות לא...
אתה בטוח שהמקורות שלך לגבי העובדה הזו הם נכונים?
יש הוכחות להמצאות ספינה ריקה מאנשים ?
איך יכול להיות בכלל מצב כזה שבכלל יודעים בבטחון שהאנשים בספינה באמת בחוץ אם בכלל אי אפשר להגיע למשולש ברמודה ולצאת בחיים...?! (או שאפשר ?)
יכול להיות שהאנשים קפצו מהספינה או שמשהו שאב אותם לאיזה מקום בים ... לא יודע

בקשר למטוסים
שוב פעם אני לא מבין איך יכול מטוב לטוס מעל משולש ברמודה עם כל כמות הסיכון שבדבר אבל זה שהמטוס "נעלם" במשך שעות ואז פתאום חוזרים בנתיב הטיסה שלו .... לזה יש סיבה
הרי איך בכלל אנו יודעים שמטוס נעלם ?
מהו בעצם מטוס נעלם מבחינת האנשים שלא נמצאים בזמן הנתון על המטוס ?
מטוס נעלם (תקן אותי אם אני טועה) זה בעצם פירוש לכך שלא נוצר קשר עם המטוס לא במכשיר קשר ולא בלווין\בראדר ולא בשום אמצעי אלקטרוני אחר ... וזאות למה ?
כי יש שדה מגנטי שמשבש קליטה חשמלית כלשהיא...

בקשר לחפיפת משולשי ברמידה במקום אחר
יכול להיות שיש איזו צורה גיאומטרית משונה של משולש שגורם לתופעות מסוג אלו של שדה מגנטי וכולי...
אבל השערות כאלה נראות לי די זניחות כי בעצם קשה להתבסס על העודבה הזו על ידי מחקר מדעי שיכול להגיד ב100% (או פחות) שזה נכון

מה שכן באמת יש דברים מסתורים שם ...
ישן 29-05-2005, 19:47
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
יש...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ryan ariel levi שמתחילה ב "אז"

יש סיפור על ספינת סוחר שנעלמה במשולש ברמודה...
לאחר כ3 שנים היא נמצאה ע"י ספינת קרב אמריקאית(אנחנו מדברים פה על המאה ה-19 לערך..ספינות עץ..) והצוות עלה על הספינת סוחר..כשהם נכנסו הם גילו שכל צוות הספינה ונוסעיה נעלמו ובחדר האוכל של הספינה עדיין היה אוכל על הצלחות והוא היה מסודר(לא היה בלאגן שם).
ביומן הספינה לא נמצאה על עדות שקרה משהו ופשוט הקפטן הפסיק לכתוב יום אחד...
צוות ספינת הקרב חיבר את ספינת הסוחר אליה כדי לגרור והשאיר חלק מן הצוות על ספינת הסוחר כדי לעזור בהיגוי...
כמה שעות מאוחר יותר פרצה סופה וספינת הסוחר התנתקה וספינת הקרב ונעלמה...כמה ימים לאחר מכן היא נמצאה וכל המלחים שהיו עליה נעלמו...

את הסיפור הזה ראיתי בתוכנית הזאת שהיתה בערוץ ההיסטוריה נדמה לי...אם הוא לא נכון אז לפחות הוא יכול להיות אחלה של צ'יזבט...

ישן 30-05-2005, 17:33
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
נראה לי שפיספסת
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "תופעות= סיפורים ומעשיות לא ?"

מה שניסו להסביר לך זה שלא צורת המשולש היא שגרמה לכל הסיפורים, אלא רצונם של האנשים להאמין הוא שגרם לכל הסיפורים... וההוכחה לכך היא שבכל משולש אקראי שתיבחר באוקיינוס תימצא אותו מספר של המצאות וצ'יזבטים (כמו גם סיפורים אמיתיים, חלקם מיוחדים דווקא למשולש למרות שבכלל לא היו קרובים אליו) כמו במשולש ברמודה.

זה מזכיר לי את הסיפור על דילוגי אותיות בתורה. בא איזה בחור אחד לפני כמה שנים וכתב ספר שבעזרתו הוא מוכיח שניתן לחזות את העתיד באמצעות דילוגי אותיות בתורה (מעניין, אגב, שלמרות שהוא חזה את רצח רבין, נפילת התאומים ואסונות נוספים, הוא לא טרח לדווח לאף אחד...). בא מישהו אחריו וכתב ספר שבעזרתו הוא מראה באותה השיטה שניתן לחזות את העתיד ע"י דילוגי אותיות בספר "מובי דיק"... בקיצור - כשמשהו על-טבעי יהיה מולך, אתה תזהה אותו, ולא תהיה זקוק לשירותם של מספרי סיפורים כדוגמת ברליץ (הסופר שהתחיל את כל העניין הזה, עם ספר שהוכח כשקרי לחלוטין).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר