לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2005, 04:34
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
אם הייתי ראש הממשלה.

הייתי מחזיר את השגריר מוושינגטון לזמן בלתי מוגבל.
הייתי שולח לאבו מאזן מסר שאם תוך 24 שעות ממשלת ישראל לא רואה שינוי אמיתי ומעשי במדיניות הרשות הפלשתינית לחיסול החמאס והג'יהאד האיסלמי מוטב לו שלא יחזור לשטחים או לעזה כי הוא יתפס ויובא למשפט בישראל על חלקו ברצח הספורטאים במינכן או יומת בקרב.
הייתי מגייס צבא מילואים וסדיר מקדם תותחים וטנקים לעבר רצועת עזה וסופר את השעות והדקות עד לתום האולטימטום.

לפני זה הייתי לוקח את בנימין נתניהו ומטיל עליו להקים צוות של למעלה ממאה מסבירנים ודיפלומטים מן השורה הראשונה ולהיות מוכן למתקפה הדיפלומטית שתפתח נגד ישראל מצד ארה"ב ויורופה.

עכשיו מה תאמרו? הנה longbo השתגע.
האמנם?
תחשבו שלפני שלושים שנה זה בוודאי מה שהייתה ממשלה בישראל בראשדות מפלגת העבודה עושה.

עכשיו יבואו החכמים ויאמרו נו טוב מה שהיה לפני שלושים שנה לא קיים היום.
ואני אומר להם לא נכון!! התדרדרנו אמנם לתחתית הבושה של כניעה לקקנות והתרפסות ושכחנו בשביל מה קיים צה"ל ובשביל מה הקמנו את המדינה אבל עדיין יש לנו את הכלים והכוח לחזור ולשלוט בעתיד שלנו.

בתום פקיעת האולטימטום הייתי פותח במתקפה רבתי על רצועת עזה.
מוריד למקלטים את תושבי גוש קטיף שדרות והנגב המערבי רק ליומיים שלושה ופותח בהרעשה ארטילרית על העיר עזה חאן יונס רפיח וכל מקום שיש בו אוכלוסיה פלשתינית ויש שם כמובן טירור.
3000 פגזים בשעה כולל הפצצות מן האויר במשך 24 שעות לרכך את השטח ואז מכניס סדיר ומילואים לניקוי עזה מהטירור.
האוכלוסייה הפלשתינית שתומכת בטירור לוגיסטית הייתה בורחת לכיוון מצרים ורצועת עזה הייתה מתרוקנת מאוכלוסיה תומכת טירור.
הייתי פותח את מעברי הגבול לתנועה חד סטרית של האוכלוסיה הפלשתינית מהרצועה דרומה לשטח מצרים ואחר כך סוגר אותו הרמטית.

למצרים הייתי אומר שבו בשקט.
הפעולה אינה מכוונת נגדכם ואינה פוגעת בהסכם הכניעה שנחתם עימכם.
הפעולה היא פעולת הגנה על אזרחי מדינת ישראל מפני הטירור הרצחני.
שבו בשקט ואל תקדמו כוחות לסיני כי אז סכר אסואן שלכם בסכנה.
תוך שבוע ימים היה הטירור הממוסד מתחסל. אבו מאזן היה הופך להיות מנהיג גולה שאין לו אישור כניסה הוא וחבורת הטירוריסטים שלו.

הייתי מקים ממשל צבאי בעזה כדי לשלוט בשרידי האוכלוסיה שנשארה בעזה ופונה אל העולם למצוא פתרון לפליטים שנשארו ברצועה.
בינתיים הייתי פונה לשרידי האוכלוסייה שנשארה בעזה ואומר להם אם תשבו בשקט תקבלו מעמד זמני של תושב מדינת ישראל ללא הזכות להצביע עד שימצא הפתרון הדיפלומטי המדיני לבעייה שלכם.
אחר כך הייתי מספח את רצועת עזה למדינת ישראל וקובע את הגבול הבינלאומי של ישראל כפי שהוא היום עם מצרים.
ישראל הייתה חוזרת לשלוט בגורלה ופותחת במערכה מדינית לישוב מחדש של הפליטים שנשארו במדינת ישראל במדינות ערב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2005, 20:52
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
אם הייתי ראש ממשלה הייתי מסיים את סאגאת אוסלו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה מציע לחזור לתקופת שמיר הסרבן"

ומפת הדרכים ואכן בהחלט הולך על האופציה הירדנית.
בהסברה נכונה הייתי מכריח את העולם להקשיב למדינת ישראל ולתכנית ההסדר הכולל שלה במזרח התיכון.

שמיר עשה טעות איסטרטגית כששלל את האופציה הירדנית.
בזמנו קבלתי על כך ואמרתי שממשלת הליכוד השתגעה לחלוטין כשהיא דוחה מכל וכל את האופציה הירדנית.

שילוב של כוח בהכרעת הטירור המקומי + הסברה נכונה אפשר לחזור אחורה.
מדינת ישראל לא חייבת לנהל משא ומתן עם הטירור רק עם מדינות שיש בהן שלטון אחראי מוכח.
אני חושב שירדן היא אחת מהמדינות האלו ויש לה אינטרסים חופפים לאינטרסים של מדינת ישראל.
במשא ומתן עם ירדן יש בהחלט מקום לבצע ויתורים כואבים כגון החזרת רוב השטח למעט שלושת הגושים הגדולים ,כמו שליטה ירדנית ישראלית משותפת בהר הבית תוך שמירת קודשי הנצרות היהדות והאיסלאם והבטחת חופש הפולחן לשלושת הדתות מה שנמנע היום בגלל אלימות הוואקף והרצחנות של תושהי השטחים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר