לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2005, 18:05
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
האם מותר כבר להשוות את שרון להמן הרשע ?

כידוע, נאסר באיסור חמור על ידי שילטונות האור והקידמה בארצנו כל איזכור של גירוש יהודים בעבר בהקשר של גירוש היהודים המתוכנן על ידי ראש הממשלה האתרוג וחבריו בנימוק החכם שיש בכך כדי לרמוז חו"ח על השוואה פסולה ומסמרת שיער בין יהודים לרודפיהם, למרות שמדובר בשני המקרים בגירוש יהודים.

יחד עם זאת, נראה שבימים אלה נקבעה הלכה חדשה: יו"ר אירגון המורים, רן ארז, קבע שיש לנהוג עם שמה של השרה ליבנת כפי שנוהגים עם שמו של המן הרשע. אמות הסיפים לא נעו ואפילו כלבי השמירה של האתרוג לא הנידו עפעף בעניין זה. זאת שלא לדבר על האתרוג עצמו, שמילא את פיו מים. לאור זאת נראה שאין כבר מניעה מהשוואת יהודים לרודפיהם, לפחות לא לאלה ממגילת אסתר. ראו כאן את השוואה הזו:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/931/732.html

אשר על כן, מתבקשת השאלה הבאה:

האם ההשוואה בין המן הרשע ו/או היחס לאיזכור שמו לבין ראש הממשלה שרון תהיה מקובלת על הועדות למניעת הסתה, כמו למשל על יו"ר ועדת הפסיקה לענייני אתרוגות, הרב אברמוביץ' שליט"א ? האם מי שישווה בין ראש הממשלה שרון לבין המן הרשע לא יהיה צפוי למעצר וכתב אישום לפי חוק העונשין למניעת הסתה לאלימות מידי ממשלת קואליציית ההתנתקות ושומרי האתרוג ?

מה אתם אומרים ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2005, 12:08
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
לא יודע מה זה אתרוג!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "אנחנו יכולים להחליט עד מחרתיים"

אני יודע

א. שהימין מושחת בראשות המליכוד
ב. אני יודע שליברמן פושע שנשפט ויצא אשם
ג. אני יודע שכל ש""ס מעבדאללה עד האחרון מושחתים
ד. אני יודע שכל הרבנים הקיצונים בימין שהסיתו נגד רבין ועכשו נגד שרון . וקוראים למרד הם פושעים בע"מ
ה. אני יודע כי רק הימין יכול להחזיר שטחים כבושים
ו אני יודע שהימין מבצע את התורה של השמאל
ז. !
ח. כל עוד הימין מבצע את החלטות השמאל. דיינו
ט. אני יודע כי כשאמרו שרון מושחת. הימין לא פצה פיו ז"א צבועים בע"מ
י אני יודע ששפכו מיליארדים בשטחים סתם ועכשו הפינוי יעלה לנו עוד מיליארדים. ?(בעצם לזה הם מחכים לסחוט מהמדינה עוד כסף המתנחלים) אם כי מגיע להם בית תמורת בית מפעל תמורת מפעל לא יותר.

אחרי זה שכל המושחתים מבלי יוצא מהכלל שישפטו ויכנסו לבית הסוהר. כולל משפחת שרון

חג פינוי שמח
ישן 02-06-2005, 20:52
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

מצער שאתה מתכחש לאדמו"ר שלך
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "לא יודע מה זה אתרוג!"

מי שקבע את כללי הקדושה האתרוגיים הכוללים את השמירה על השחיתות של השליטון הוא אחד האדמו"רים הנערצים המחנה שלך. מוזר מאד שלא שאתה לא יודע על כך.
יש עוד מספר דברים שאני יכול לגלות לך:
1. השמאל טהור וכליל היושר. אנחנו רואים זאת עכשיו בהתפקדויות המזויפות למפלגת העבודה. אנחנו ראוים זאת גם בתמיכה העיוורת של השמאל באריק שרון האתרוג.
2. ליברמן פוטר מהממשלה בהליך דיקטטורי כדי לאפשר את השחיתות של שרון. דדי צוקר, איש שמאל, הוא פושע שהורשע במשפט. יוסי שריד, איש שמאל, הוא אדם אלים שניסה לחנוק את חברתו לשעבר.
3. ש"ס המושחתת היתה שותפתו הנאמנה של רבין בתהליך אוסלו ממש כמו שהיום השמאל שותף לתהליך גירוש היהודים של שרון.
4. אני יודע שרק הימיחן המושחת מחזיר שטחים בשליחות השמאל.
5. אני יודע שרק מתחסדים מאשמים את הצד השני בשחיתות בעוד הם עצמם טובלים שרץ בידם.
6.גם אני יודע שפירוקה של מדינת והשמדתה תעלה מיליארדים ותגרום למליארדים נוספים לרדת לטימיון. מסירת גוש קטיף וצפון השומרון הם רק הקדימון לקראת הוצאת המיליארדים הללו.
7. אני יודע שאתה בדיחה מהלכת וקשקשן ללא כיסוי עם ההכרזות הנלעגות שלך על שרון. אתה לא תעז לגע בו כאשר הוא יהפוך לאתרוג על.
ישן 02-06-2005, 22:09
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

אולי פעם אחד ולתמיד תגיד מי זה האדמ"ור
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "מצער שאתה מתכחש לאדמו"ר שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הנינוח
מי שקבע את כללי הקדושה האתרוגיים הכוללים את השמירה על השחיתות של השליטון הוא אחד האדמו"רים הנערצים המחנה שלך. מוזר מאד שלא שאתה לא יודע על כך.
יש עוד מספר דברים שאני יכול לגלות לך:
1. השמאל טהור וכליל היושר. אנחנו רואים זאת עכשיו בהתפקדויות המזויפות למפלגת העבודה. אנחנו ראוים זאת גם בתמיכה העיוורת של השמאל באריק שרון האתרוג.
2. ליברמן פוטר מהממשלה בהליך דיקטטורי כדי לאפשר את השחיתות של שרון. דדי צוקר, איש שמאל, הוא פושע שהורשע במשפט. יוסי שריד, איש שמאל, הוא אדם אלים שניסה לחנוק את חברתו לשעבר.
3. ש"ס המושחתת היתה שותפתו הנאמנה של רבין בתהליך אוסלו ממש כמו שהיום השמאל שותף לתהליך גירוש היהודים של שרון.
4. אני יודע שרק הימיחן המושחת מחזיר שטחים בשליחות השמאל.
5. אני יודע שרק מתחסדים מאשמים את הצד השני בשחיתות בעוד הם עצמם טובלים שרץ בידם.
6.גם אני יודע שפירוקה של מדינת והשמדתה תעלה מיליארדים ותגרום למליארדים נוספים לרדת לטימיון. מסירת גוש קטיף וצפון השומרון הם רק הקדימון לקראת הוצאת המיליארדים הללו.
7. אני יודע שאתה בדיחה מהלכת וקשקשן ללא כיסוי עם ההכרזות הנלעגות שלך על שרון. אתה לא תעז לגע בו כאשר הוא יהפוך לאתרוג על.

השמאל , יש לו את השגיאת שלו ונעשו שגיאות בעבר. אבל את מניהגות של השחיתות זה הצד שלכם. ולא ראיתי כל איזכור ברפש שזרקת.
הימין עשה החל משנת 77 ביה"ס לשחיתות לשמאל
מזיז לי את הקצה למה העיף שרון המושחת את ליברמן הפושע אל תשכח האדם נמצא אשם בביה"מש.

פיגעלה שנראה לי שאתה בדרכו . גם פושע לא קטן שמקומו מאחורי סורג ובריח

מתחסדים , תקרא מה כתבתי עד כה, אתה מעיז לכתוב מתחסדים

מה לעשות והשמאל לא החזיר עד היום שטחים רק הימין
חובה לחזור לגבולות 67 עם תיקוני גבולות והפינוי תעשה בזמן .על אפך וחמתך.

מצידי ששרון יכנס לכלא כי הוא מושחת . מענין איפה היו עדת הצבועים בבחירות

אני מקווה שזה פעם האחרונה שאתה כותב עלי מה דעתך. הלשון שלי יותר חלקה ולאאתחשב מי אמך ומי אתה. יש חוקים תכבד אותם. ראה הוזהרת

ועכשו אחרי שבוזבז סכומים אדירים בשטחים הכבושים. ועכשו שעדת הצבועים דורשת עוד כספים לפיצויים

אני מאחל לכם

חג פינוי שמח
ישן 03-06-2005, 05:45
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

עשית מאברומביץ אדמו"ר
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "עכשיו כבר שכחת מי האדמו"ר שלך..."

ואין לו זקן ולא שמלה. אבל עזוב לא מבין ממך מה אתה רוצה.מה קשור אברמוביץ תתצטרך להסביר שוב ב6:30 בבוקר. אני לא זוכר שהתפללתי איזה שהוא פעם יחד איתו. אני רק יודע שהוא נפצע בגיזרה שנלחמתי במלחמת יוה"כפ.

סהרורים השמאל. ?????????. . בחיית אתה כבר לא גר פה במדינה? אתה שומע שיש בכלל שמאל.
מדברים על הימין הסהרורי והמשיחי. שבנות נשלחות ע"י ההורים המשיחיים שלהם לבתי מעצר. לצבור קרדיט. ואח"כ מתפלאים שהם משתינות במכנסיים. אתם סהרורים חושבים שהמדינה תשלוט מהפרת עד החידקל. או שתמשיכו לגור בשטחים הכבושים. זה לא יהיה במרוצת השנים . ישראל תיסוג כמעט מכל השטחים. תשאל את ביבי. החזיר את חברון והוא יחזיר עוד וגם אם יעבור עוד תקופה מישהו אחר בימין יחזיר שטחים.. אז מי פה סהרורי.?

מצידי תקרא למושחת גם פלפל וגם אמבה. הוא יחזיר שטחים. ואתה תמשיך לקשקש. ואני מקווה שאתה לא עושה בלילות את הצרכים שלך בחיתול . אם כן תצטרך להסתדר לבד

אז תקפוץ גבוה כמה שאתה יכול תלבש כתום תצבע את הפנים בכתום תחלום כתום תשתין כתום
אבל הפינוי מתקרב אין בן זונה שיעצור את הזמן

חג פינוי שמח
ישן 30-05-2005, 07:10
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא בטוח עד כמה שבטי בני ישראל נרדפו וסבלו במצרים
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "יש בזה משהו, אבל לא ממש"

אפילו משה על פי חלק מהתאוריות היה מקורב למלכות.
העובדה שבמדבר הם זכרו בעיקר את הבצלים והשומים ולא את הסבל והבעתה.

שרוטן איננו בורח מפני הפלסטינאים - הוא "בורח" מהטעויות אותן עשה במהלך חייו. הוא בורח מפעולות הקמת התנחלויות בצורה בלתי אחראית, שמטרתן היתה למנוע כל אפשרות להסדר. הוא בורח מההרג ומהדם אל הסכוי של רגיעה ומנוחה. הוא בורח משפל כלכלי נוראי והדרדרות מוסרית עצומה אל הסכוי היחיד להבראה ולחזרה לשפיות.

אריאל שרון (אם יתמיד) מוליך את העם ליעד ברור - שמורה של מדינת ישראל כמדינה בעלת אופי ישראלי דמוקרטי. מדינה שבסיסה הוא ההיסטוריה והתרבות של עם ישראל לדורותיו. מדינה שתתקיים לדורות ברוח נביאי ישראל, מדינה שתשגשג ותפרח ותתפוס מקומה בין המתקדמות בתבל.

שרון ממקד את המלחמה באויב האמיתי - המחבלים וארגוני הטרור, תוך כדי שליחת יד של שלום להמוני הפלסטינאים שבסך הכל רוצים לחיות לצידנו במדינה עצמאית.
שרון מכין את העם לתקופה של רגיעה בתקוה שהיא תביא בסופו של דבר גם לשלום.

לסיכום, אם אכן יתמיד ויצליח בדרכו שרון יהיה ראוי לתואר של משחרר ישראל ממשובותיה והחזרתה לשפיות.
ישן 31-05-2005, 09:27
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

הפרובוקציה היא בסיס לכל דיון
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שוב"

אי אפשר להתחיל דיוק בלי "הצהרת דעה", שהיא בהכרח גם פרובוקציה, מאחר שהיא מדגישה היבט שאותו הכותב מעוניין לחדד ומכריחה את הקורא למחשבה. רגישות יתר לפרובוקציות היא סתימת פיות. איפה עובר הקו - זה אכן עניין סובייקטיבי, שלצערי אנחנו חלוקים לגביו. לדעתי (הסובייקטיבית, מן הסתם) ההתעלמות מההיסטוריה היהודית, שכללה גם יהודים ששימשו כלים בידי רודפי היהודים וניהלו ביד ברזל את חייהם של מיליוני איש, שמהם הם מנעו למעשה את האפשרות להלחם על חייהם, מונעת מאיתנו ללמוד את לקחי ההיסטוריה הזו.

בהתעלמות העיוורת הזו אנחנו תורמים במו ידינו להיווצרות תנאים דומים לאלה שאיפשרו את רדיפת היהודים לאורך הדורות. העם היהודי (במידה והוא קיים, דבר שאני כלל לא בטוח לגביו) אינו מסוגל לדון בהיסטוריה הקשה שלו. אנחנו מסתפקים בקינה ובכי ביום הזיכרון ללא שום לקח מעשי. לכל היותר הלקח הפוך והזוי: שאנחנו לא נהיה כמו הנאצים, כאילו שזו הסכנה שעומדת בפנינו... חבל שאתה לוקח בכך חלק.
ישן 31-05-2005, 14:54
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה תחזור על המנטרות שלך , אני אחזור על שלי ...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי הנינוח שמתחילה ב "הפרובוקציה היא בסיס לכל דיון"

אתה השוות יהודים לנאצים , לא ליהודים אחרים שרדפו אותם . אלה שימשו לך רק כדי לעשות לגליזציה של ההשוואה העקיפה לנאצים . אבל המטרה של איסור ההשוואה לנאצים הייתה שהדבר יהיה בלתי חוקי בפורום ולא שגולשים ינסו למצוא "פרצה" כדי בכל זאת להשוות לנאצים .
אכן בזאת הגבלתי את חופש הביטוי בפורום , אין חופש דיון מוחלט בפורום בו רבים מהגולשים קשורים עדיין לעניין השואה , מה גם שהשואה היא עניין חריג באכזריותו ולכן לא אמרוה לשמש לנו כ"פרובוקציה" לשם הערת הקהל .

אני בעצמי חושב שהלקח מהשואה הוא שעם ישראל צריך להגן על עצמו , שהוא חייב להחזיק במולדת וכיו"ב . המסר האוניברסלי שנובע מהשואה , הוא משני עבורי (אם כי בהחלט קיים) כי עניי עירנו קודמים (וכרגע - אנחנו עניים מרודים)

לא פרובוקציה , אלא יצירת עניין אצל הכותב היא הדרך ליצירת הודעה טובה , פרובוקציה היא רק אמצעי להגיע לשם , צר לי שאצלך הופך האמצעי למטרה בפני עצמה . וגם כשכבר משתמשים באמצעי הזה , לא חייבים להשתמש בדוגמא הקיצונית ביותר הקיימת . אתה לא מעורר כך עניין , אתה מעורר זעם וזעם מוצדק .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-05-2005, 15:24
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

מצער שהדרך שלך להיתמודד עם ה"מנטרות" שלי
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה תחזור על המנטרות שלך , אני אחזור על שלי ..."

היא על ידי חזרה על המנטרות שלך. בשום מקום לא השוויתי יהודים לנאצים. חבל שאתה חוזר על האיוולת הזו שוב ושוב. מהקביעה שלך (שנובעת מיכולתך לקרוא את מחשבותי...) שאני עשיתי זאת בצורה "עקיפה", משתמע שהיהודים שעליהם כתבתי, שעסקו בגירוש והולכת יהודים, שיתפו פעולה מתוך רצון עם הנאצים. בכך מי שמשווה יהודים לנאצים הוא דווקא אתה, ולא אני.

מצער שזו השקפתך, שנובעת מאותו חוסר היכולת להתמודד עם השואה וההיסטוריה היהודית שעליו כתבתי קודם. חוסר היכולת הזה גורם לך להסתכל על מעשיהם של היהודים הללו בצורה חד מימדית וצרת אופקים. אם תרצה ואם לא, היהודים הללו היוו את הנהגת העם היהודי אז.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:18

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר