לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2004, 20:13
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
מכבי ת"א מתעניינת באסי רחמים

מקורביו של שוער מ.ס. אשדוד, אסי רחמים, טוענים כי גורם בכיר במכבי ת"א העביר להם מסרים שהמועדון התל-אביבי מעוניין בשירותיו של השחקן הוותיק לקראת העונה הבאה.
בשלב זה, מכבי ת"א מנועה מלפנות באופן ישיר לרחמים מאחר שהוא קשור בחוזה לאשדוד. ההערכה היא שאם רחמים לא יחתום על חוזה חדש במועדון האשדודי, קיים סיכוי כי לקראת הקיץ הבא במכבי ת"א יאיצו את המגעים ויעשו הכל כדי לצרפו, מאחר שקיימת אכזבה גדולה מיכולתו של לירן שטראובר.
הנטייה של רחמים, בשלב הזה, היא להמשיך את ההתקשרות עם אשדוד, מאחר שהוא התאקלם בצורה יוצאת מן הכלל מבחינה חברתית ומקצועית.
רחמים אמר ל-ONE: "גם אני שמעתי על לחשושים מכיוון מכבי ת"א, אבל אני מתכוון לפתוח במו"מ כספי עם אשדוד בימים הקרובים כדי לחתום על חוזה חדש לשתי עונות נוספות. מבחינתי, אני רוצה לסיים את הקריירה באשדוד ולהצטרף לצוות המקצועי של המועדון בעתיד".
היום היתה אמורה להיערך פגישה בין הנהלת אשדוד לנציגיו של השוער, אולם נשיא המועדון ג'קי בן-זקן ביקש לדחות את הפגישה לתחילת השבוע מאחר שהוא היה טרוד בעניינים אחרים.
יוסי אופיר, שנפגע אתמול בברכו במהלך האימון, נעדר מאימון אחה"צ. באשדוד נשמו לרווחה לאחר שהתברר כי לא מדובר בפציעה רצינית לאחר שאופיר נבדק ע"י רופא המועדון. החלוץ הצעיר עידן שריקי נעדר מהאימון בשל שפעת חריפה.
שחקני אשדוד יתאמנו מחר בבוקר ולאחר מכן יזכו למנוחה בסוף-השבוע.

(ONE)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר