לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2005, 20:07
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
חוות דעת מבעלי AMD...

שלום!

לפני שאני קונה מחשב, והיות וקיבלתי היום בעבודה דיעה ממישהו רציני ביותר (לטובת AMD) ברצוני לדעת חוו"דים של אנשים נוספים, שיש להם כבר מעבד AMD ,כיצד מתפקד המחשב (הרצת משחקים, תוכנות, ופעילות כללית "ביצוע חלק" או "חורק" והמלצות שונות שכל אחד חושב שצריך ליישם בעקבות הקנייה שלו (מה יש בפועל ומה היה צריך לעשות או לקנות שונה כדי לקבל מערכת סופית יותר טובה).

כלומר לרכז באשכול הזה את כל חוות הדעת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2005, 20:45
  Droshik Droshik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Droshik שלח הודעה דרך MSN אל Droshik
אם כבר אתה מגיב לפחות אל תדבר שטויות...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "הוא לא שואל על AMD נגד אינטל אלא משהו קצת שונה,"

המעבד החדש של AMD אתלון X2 הוא לא הכי טוב למשתמש הביתי..... המעבד אכן תותח רק לא לבית.... אתה לא צריך דבר כזה לבית ואתה גם לא תרגיש בהבדל בינו לבין FX-55
שהוא נכון להיום המעבד ה-כ-י טוב למשתמש הביתי לתוכנות משחקים מוזיקה וידאו וכו'....
אז אם כבר אתה משקיע הרבה כסף במעבד אז ללא ספק תקנה את ה FX-55 של AMD 64
וכמובן תתקין את המערבת הפעלה X64 EDITION
שביחד עם המעבד המחשב שלך יטוס במהירויות שלא ראית.... וכל המשחקים והתוכנות יעבדו הרבה יותר מהר!
אז יאללה בהצלחה!

ישן 29-05-2005, 22:24
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
לא אמרתי ש HT שווה משהו...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "אני יודע שזו לא הנקודה, אבל אני עדיין רוצה לומר ש HyperThreading בפני עצמו הוא דבר"

הוא בפירוש לא

הנקודה היא שהמתכנתים פועלים לפי מה שהעולם מאמין בו. ראה דוגמא: יש חברות שמשתמשות בשרתים של מיקרוסופט כי הן חושבות שזה טוב - אבל אין שום קנ"מ ביקום שעל פיו זה טוב יותר - זה בדיוק כמו AMD vs. Intel. מי שלא מאמין למה שכולם חושבים, נהנה ממצב טוב יותר. מי שמאמין, מקבל משהו שאולי עובד, אך צורת העבודה...

זה שיש HT (ועכשיו, זה שיש DC), יגרום להוציא יותר תוכנות MT. התוכנה כשלעצמה מוסיפה שיפור ניכר אם ה threading נעשה נכון (ע"ע כיצד פועל Apache לדוגמא). תוסיף לזה את העובדה שבכל זאת יש multitasking - בתוך שנה המעבד יראה הבדלים אדירים לעומת אחיו הבודד. ולא צריך 64 ביט בשביל להגיע לזה - צריך רק מערכת שתומכת בריבוי מעבדים.

ישן 29-05-2005, 20:59
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
אני חוזר על השטויות שלי, אתלון 64 X2 הוא המעבד הטוב בעולם
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Droshik שמתחילה ב "אם כבר אתה מגיב לפחות אל תדבר שטויות..."

מול כל מעבד ברמות המחיר שלו ואף ממעבדים יקרים ממנו. מחשב קונים לא לחצי השנה הקרובה אלא לחצי העשור הקרוב. חוץ מזה רק כפולי ליבה יכולים לבצע משימות כבדות במקביל, מה שיוריד את ה FX55 על הברכיים לא יזיז ל X2, למשל גם לשחק DOOM3 וגם לקדד סרט DVD במקביל.

"שביחד עם המעבד המחשב שלך יטוס במהירויות שלא ראית....
וכל המשחקים והתוכנות יעבדו הרבה יותר מהר!"

זאת ממש הגזמה פראית, על גבול ההונאה. אין חובה להתקין x64, מי שוידא שלא תהיה לו שום בעיית חומרה או תוכנה שיתקין בכיף, אני האחרון שיעצור אותו אבל אין חובה, לפחות לא כעת. ה x64 טובה יותר ומבוססת על מערכת ההפעלה לשרתים אבל לא יהיו ברקים ורעמים ברגע שיתקינו אותה במקום חלונות XP.
ישן 29-05-2005, 20:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

מה שאני רוצה זה דיעה של אנשים...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "דינג דינג דינג דינג!"

שיש להם כבר AMD בשימוש!

לכתוב על משהו, שהוא הכי טוב זה בסדר (ואני בטוח שמה שאתם כותבים הוא נכון ויותר מזה אמין)
אבל לא אני המצאתי את הפיתגם "אין חכם כבעל ניסיון".

לכן אני רוצה לדעת מה דעתם של אחרים, שמחזיקים ב AMD, אלה שעובדים איתו בפועל ושלא ייכתבו בסגנון "אני מאוד מרוצה" "מחשב פצצה" וכיו"ב אלא פירוט רב יותר, אם אפשר גם לגבי סוג הרכיבים האחרים שכדאי או לא כדאי לשלבם במערכת. מניסיון

אגב אני עושה אינספור חיפושים בנושא (אני חורש את הפורום) והייתי רוצה לרכז את כל המידע באשכול זמין אחד כי לעיתים תוצאות החיפוש הן לא רלוונטיות ואני הולך לאיבוד בהררי המידע...

ישן 29-05-2005, 21:12
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא שאלה אחי!
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "השאלה שלך כללית מדי..."

אני רוצה לדעת חוות דעת...

שטף פעולה (מהיר מאוד, מהיר, "נתקע", "עובד חלק")

תמיכה במשחקים (איך זה באמת...) האם רואים שינוי, האם המשחק שוטף...

עבודה מרובת אפלקציות או חלונות (האפליקציות נפתחות מהר יותר או אין שינוי האם יש נוחות בעבודה על מס' חלונות במקביל?).

עבודה מרובת אפליקציות ש"עובדות ברקע" בשורת המשימות: לפעמים אני מגיע ל 13 אייקונים בשורה זו (החל מאנטי וירוס, פיירוול דרך המסנג'ר או הסקייפ וכלה בווינאמפ אייג'נט או ווינזיפ) שכמובן תוקע את המחשב.

מקווה שעכשיו אני יותר ברור...

ישן 30-05-2005, 23:05
  MOSHMOSH MOSHMOSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
וואלה בגדול אני מרוצה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לא שאלה אחי!"

למרות שאני חושב שכדאי שתקרא את הת'רדים שהיו בחודשים האחרונים שהיו- נכתב כלכך הרבה על זה. -המחשב עושה מה שאני רוצה שיעשה - יספק לאחי תעסוקה (-:
מצטער שאני לא מרחיב - אבל העייפות והעובדה שרבות נכתב עליו משרה עייפות נוספת עלי.
בתכלס - מעבדXPומערכת הפעלה XP 64 לא ממש עוזר למשתמש הממוצע- אבל בהנחה וAMD ואינטל לא רבים סתם על למי יש גדול (מעבדים :-] ) אז מתי שהוא בעתיד הקרוב זה אמור להיות הדבר הבא וירוויח מי שיהיה לו..
מבחינתי כיום - XP ו XP64 אותו דבר.
שוב - החלטה שלך אם אתה רוצה להצטרף לשלב הבא במחשוב כיום או כשזה יהיה ממש חזק בשוק.
שיהיה לך קנייה מהנה - תאסוף הרבה אינפורמציה בנוגע לחומרה שתקנה ממקורות שונים ותהיה מאושר.
ישן 29-05-2005, 21:28
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
לא ברור לי איזה מידע אתה מחפש אבל :
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מה שאני רוצה זה דיעה של אנשים..."

אני בעל מערכת AMD64 כבר כמה חודשים, מעבר לזה קניתי מערכת AMD בשביל חבר ועוד אחת בשביל בנדוד לפני שנה ואני ממליץ בכל פה לקנות מערכת AMD כיום.
יש לי מעבד בתושבת 939 בליטוגרפיה של 90NM ואני מאוד מרוצה מהביצועים שלו, המערכת יציבה שקטה וקרירה. אין לי שום בעיות עם שום אפליקציות וכמו שאתה כבר אמור לדעת (אם עשית כמה חיפושים) המערכת טובה בכלליות ומצויינת במיוחד למשחקים.
מעבר לנסיון האישי אני גם מסיים תואר במדעי המחשב בימים אלו והשאלות שאתה שואל מרמזות לכך שאתה חושב שמדובר במעבדים שונים לחלוטין שמחשבים דברים בצורה שונה לחלוטין, המצב לא כך. אין שום בעיית תאימות בין מעבדי AMD לאלו של INTEL שני החברות הללו מעתיקות ללא הרף אחת מהשניה :-)
דבר שני ששאלת זה לגבי עוצמת החישוב ... עבודה מרובת אפליקציות תלויה בעיקר בכמות הזכרון שתקנה ופחות בעוצמת החישוב, בכל מקרה עוצמת החישוב תהיה הרבה יותר טובה (אני מניח) מהמחשב שיש לך כרגע אבל אל תצפה לזמן גישה 0 לכל דבר :-) אנחנו עדיין במציאות לא בפנטזיה.
ישן 29-05-2005, 21:50
צלמית המשתמש של רועי AZ

ארז תודה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי erez20 שמתחילה ב "לא ברור לי איזה מידע אתה מחפש אבל :"

זה מתחיל להתקרב למה שאני רוצה ואני עדיין מעוניין לשמוע עוד דעות מאנשים!

ועוד שאלה לגבי משהו לא כ"כ ברור לי האם בשימוש בווינדוז רגיל, לא 64, אני למעשה יקבל ביצועים באותה רמה כמו שיש לי היום (פנטיום 4 2.4 ) או שבכל זאת יהיה יותר טוב (ועזבו עכשיו את עניין הרעש או החום)

ישן 02-06-2005, 17:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

למה לבאס עם השורה לפני אחרונה??!
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי yohaim שמתחילה ב "קניתי לפני מספר חודשים"

טוב, נראה לי שאחרי כל התגובות הנ"ל, הדיעה כבר מגובשת. כל שנותר לי, הוא להמתין לכניסה יותר מאסיבית של הווניס לשוק וכן לירידת מחירים, עקב כניסת הכפולים וכן עיצוב סופי וגימור של המפרט המתוכנן.

תודה רבה לכל המגיבים. מי שיכול להוסיף יבורך!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:05

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר