לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2005, 19:49
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
רוסו: הפועל ת"א? מה אני, קומוניזם?

הקשר התייחס בביטול לאפשרות שיצטרף לאדומים. עוד מרוסו: הייתי חייב לעזוב את מכבי חיפה - אבל אני עוד לא במכבי ת"א. דגו מחכה לתשובות מגלטסראיי.

"אני עוד לא במכבי ת"א. כולם אומרים שאני במכבי ת"א, אני לא מבין למה", כך טען היום (שלישי) ג'ובאני רוסו, שהודיע אתמול ליעקב שחר על עזיבתו את מכבי חיפה אחרי 4 שנים במדים הירוקים.

ככל הנראה, הצהובים ינסו לסכם סופית עם רוסו עד יום חמישי הקרוב, לפני יציאתו של הקשר לחופשת מולדת בקרואטיה. במכבי ת"א בטוחים שרוסו יעדיף אותם על פני הצעה מכל קבוצה אחרת, בפרט שרוסו הצהיר בעבר כי אם יש שחקן שהיה רוצה לשחק לידו זה אבי נמני.

"לא דיברתי עם מכבי ת"א ולא עם הפועל ת"א ולא עם מכבי פ"ת ובטח לא עם בית"ר", אמר רוסו ל"רדיו חיפה". "לא עזבתי את מכבי חיפה בגלל עניין של כסף, באמת אני חייב. זה לא כסף, באמת לא. כולם חושבים שזה כסף, אבל זה לא. אין כמו מכבי חיפה ואין כמו שחר, הכל היה 10 - אפילו 100. אין כמו אוהדי מכבי חיפה, כל הכבוד להם".

ככל הידוע, קבוצה נוספת שנמצאת במרדף אחרי רוסו היא הפועל ת"א, אבל כשנשאל הקשר האם הוא מתכוון להצטרף לאדומים הוא ענה: "מה אני קומוניזם, בולשביזם?"

כשנשאל על גילו המבוגר, אמר רוסו: "אני בגיל 33 אבל מרגיש כמו 19, 20".

במכבי ת"א לא ממש הבינו היום את הביקורת שנשמעת סביב חיזוק הקבוצה. גורם במועדון אמר ל-ONE: "זה פשוט לא יאמן איך כל פעם מוצאים דברים מתחת לאדמה.

"יש קבוצה בארץ שלא היתה רוצה שחקן כמו אייל ברקוביץ'?! אבי נמני הוא סמל במכבי ת"א, זה שחקן עם כישורים מוכחים.

"ג'ובאני רוסו, שבו אנחנו מעוניינים, הוא הזר הטוב ביותר בישראל בשנים האחרונות - אז על מה למען השם אנשים מקשקשים?!".

מחר אמורה להתקיים התייעצות פנימית בקבוצת גלאטסראיי הטורקית בנוגע לברוך דגו.

אם הטורקים יקבלו החלטה ללכת על השחקן צפויה פנייה רשמית למכבי ת"א.

ככל הידוע הטורקים מוכנים לשלם בין 250 ל-350 אלף דולר עבור דגו, שכידוע מחזיק בחוזה לעונה נוספת במכבי ת"א.

http://www.one.co.il/next.asp?id=62986&bz=15
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר