לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2005, 13:58
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
בונאה תסתום תפה שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheNeo שמתחילה ב "מכבי ת"א עונה הבאה מקימה בית אבות...."

ובחיים שלך על תדבר ככה על נימני!
השחקן הכי נשמה בכדורגל הישראלי! שחקן עם לב עם נשמה, בן אדם מדהים!
מי אתה שאומר שהוא יקבל התקף לב יסרח מהלך. תעשה אלפית ממה שהוא עשה לפי שאתה פותח תפה שלך על נימני, נט"ם (נייר טואלט משומש).
שחקן שמבקיע 12 שערים בעונה בתור קשר לא נראה לי בדיוק זקן. כל הישראלים (גם אתה וגם חברים שלי) קובעים שחקנים לפי הגיל. כלומר כל אחד בגיל 25 יותר טוב מכל אחד בגיל 30. אז להגיד לכם משהו אתם טועים ובגדול. היכולות נקבעות לפי היכולות ולא לפי הגיל. מצידי שישחק כדורגל גם בגיל 70. אם הוא בכושר מתאים ובעל יכולות לא מעניין אותי הגיל.
חוץ מזה בכדורגל כל השחקנים הטובים ביותר נמצאים בגיל ה 30+ גיל 33 זה עדיין גיל מצוין לשחק כדורגל.
הם לא חתמו איתו לחוזה של 5 שנים אלא רק לשנה אז הוא מספיק טוב השנה, או יותר נכון ממש טוב כדי להביא תועלת יותר מכל תולעת שאתה חושב עליה.

ואם אתה תאחל עוד פעם התקף לב לאחד השחקנים במכבי (מני לוי תתעורר), אני לא יודע מה אני אעשה לך.
אוהד מגעיל!
מפחיד!

חזרה לפורום
ישן 02-06-2005, 10:48
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
אז יש אוהד הפועל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי tripleR שמתחילה ב "קוראים שיש לך אינטרס. תשאל כל..."

שכרגיל חייב להכנס לתגובות של מכבי, כי על הפועל אין כלום.
הפועל לא מעניינת אז כותבים על מכבי, יופי.
ברגע ששמעון גרשון יקבל התקף לב באמצע המשחק נראה מה תגיב שאחרי זה יגידו על שחקנים אחרים שיקבלו התקפי לב בהפועל.
אוהד מכבי אף פעם לא ירדו על האוהד של מכבי חיפה שנפצע במשחק האליפות, כי זה מגעיל ולא אנושי. אבל אוהדי הפועל כמוך אין להם בעיה להחזיר למכבי על מה שקרה למני לוי, ועוד על מי אתם שרים על נימני. שתלמדו לשחק כדורגל תכתבו לי, בינתיים אתם יודעים רק לרדת על אחרים ולכתוב עליהם.
5 שנים אחרונות הפועל 0 גביעים 0 אליפויות. מכבי 3 גביעים 1 אליפות. אז עדיף שתשבו בשקט.

בקשר לאינטרסט - שאני אומר שנימני זה שחקן\בן אדם נשמה, זה לא בגלל שיש לי אינטרסט (אפילו שיש לי), זה בגלל שאפילו בעיתונות זה כתוב. בפסח האחרון הוא הזמין למסעדה שלו מחסור בית ואנשי על"ם כדי לחגוג איתם את לילה הסדר. כל שחקן שפונה אליו מקבל יחס ישיר ושווה. הוא מנסה להגיע לחתונות ברי מצוות או כל דבר אחר שאוהדי מכבי מזמינים אותו, תמיד מביא מתנות (ויש שחקנים שלא), לא סתם הוא השחקן האהוד ביותר בארץ, כל מכבי וכל בית"ר אוהדים אותו וכמובן שזה לא לחינם.
מפחיד!

נערך לאחרונה ע"י StreetBazar בתאריך 02-06-2005 בשעה 10:53.
חזרה לפורום
ישן 01-06-2005, 22:17
צלמית המשתמש של מכביסט
  מכביסט מכביסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.02
...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי tripleR שמתחילה ב "הופה... מישהו תפס אומץ. מה,..."

אתה יודע מה ההבדל בינינו? אני מכבי, אתה הפועל. אני צהוב , אתה אדום. אני אף פעם לא אתבייש שאני אוהד מכבי ותמיד אלך בגאווה עם ראש מורם בידיעה שאני אוהד מכבי, אתה לא.
אתם תמיד תבכו ולא יעזור כלום, מכבי מתחזקים, מכבי פה, מכבי שם, השופט עשה ככה, תמיד תישארו עם האופי הזה.
מה? ניצחתם שני דרבים השנה? בדרבי זה תקופות, פעם אתה למטה ופעם למעלה, שאני לא אכתוב לך כאן את התוצאות של הדרבים שבאו לפני זה.
אתה צוחק על מי שמכבי מביאה? בראש ההגנה שלך עומד שחקן שהראש שלו בתקליט הבא שהוא כבר יוציא. בקישור יש לך אחד קירח שרק מחפש להסתכסך עם כל העולם וכבר לא שווה כלום.
אתה יודע מה מצחיק? 50% מהשחקנים שלכם איכשהו קשורים בשירים שהיו לכם נגדיהם בדיסק של טייב.

לעולם תהיו הקבוצה הנחותה, אף פעם לא תהיו יותר טובים, אתה יודע למה? כי אנחנו מכבי ואתם הפועל.
חזרה לפורום
ישן 01-06-2005, 23:30
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "..."

קודם כל, אני אדום, לפחות בזה אנחנו מסכימים.
עכשיו: האם אני מתבייש בהפועל... תן לי לחשוב, אה, נזכרתי, אנחנו הקהל של המדינה, וכשאנחנו עומדים לרדת ליגה, אנחנו ממלאים את בלומפילד!!!
איך אפשר להראות שמישהו מתבייש בקבוצתו?! לבוא למשחקים של הקבוצה שלו!! (אם לא הבנת, זה היה בציניות).
לדעתי דווקא אתם מתביישים בקבוצה שלכם, לא באים למשחקים, מתחננים שיחזירו את נימני ועוד כל מיני שטויות כגון החולצות השורות.
לכו תבכו שלקחו לכם את נימני, אתם עשיתם אותו משהו , והוא לא כלום , יש חצי ליגה טובה יותר ממנו, הוא לא רמה, אבל מה הוא סמל!! לכו תבכו.
אז זהו זה תקופות, אנחנו ניצחנו שתיים, לפני זה אתם ניצחתם כמה דרביים, צודק.
אבל אתה זוכר מה היה לפני הדרביים האלו??!
אם זיכרוני אינו מטעה (והוא לא) ניצחתם אולי פעם אחת ב... אני חושב במשהו כמו 5 שנים!!
אולי אני טועה???!
שלא תבין אותי לא נכון, זה לא שאני צוחק על מה שמכבי מביאה!!!
לא ,ולא.
זה כל המדינה צוחקת!!!
שימעון גרשון, שחקן הנבחרת, סטרול?? לא עכשיו, ג'ובניני, לא שחקן.
מקללים את הפועל שהם ערבים, יש למכבי שני שחקנים ערבים (זה לא שאני מפלה מישהו או יורד על מישהו, פשוט מחזק עובדה, מצטער אם אני פוגע במישהו). קובי מוסא, וסאלם אבו סיאם, (אלה שחקנים משכמם ומל)ה. ואם אני לא טועה, זה כל ההגנה שלכם!!!
אתה מדבר על ההגנה של הפועל?!!
תסתכל מה יש לך בהתקפה, פרוחננקובס!! מי יישמה, לא שחקן, אדו, מבמבה, מה זה כל הגוואדאלאחרא הזה!!!
אחד מנתניה, אחד מקרית גת, ואחד שלא מוצא את המסגרת מול שער ריק!!
תסתכל בראי, אתם לא קבוצה.
ראיתי את התוכנית של רינו צרור , ואת הסרט שהוא עשה עליכם!!
זה עושה שם רע לחלטורה!!
כשתגדל תבין.
בינתים, תנמיך פרופיל

נערך לאחרונה ע"י tripleR בתאריך 01-06-2005 בשעה 23:33.
חזרה לפורום
ישן 02-06-2005, 20:54
צלמית המשתמש של מכביסט
  מכביסט מכביסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.02
תגובות לשטויות -
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי tripleR שמתחילה ב "קודם כל, אני אדום, לפחות בזה..."

הקהל של המדינה קעלאק , אתם הקהל הכי שנוא בליגה אולי אחרי בני - סכנין. הקהל של המדינה? חשבתי שאתם לא רוצים לייצג את ישראל...עושים מפגן קומוניזם שסטאלין הטרוריסט היה מתגאה בו, עושים מפגן למשטר שאחראי לרצח כ"כ הרבה אנשים.

מילאתם את בלומפילד? כן, לפני ירידה מילאתם את בלומפילד, רק תספר על הדרך. קודם כל תוריד את שער 8 שהוא היה של ב"ש. אח"כ תוריד את שער 11 שזה קבוצות נוער שהבאתם מכל הארץ. אח"כ תוריד את כל המבצעים של חבר מביא חבר והכניסה חינם שהייתה לחלק מהשערים.
בלי הדברים האלה הייתם מגיעים ל6,000 - 7,000 בלחץ.
לגבי עניין נמני - נסביר לך כמה דברים. החולצות השחורות לא היו קשורות לנמני, זו הייתה מחאה על מחירי הכרטיסים, יחס ההנהלה לקהל והמשטרה לקהל.
בוא אני אסביר לך מה נמני בשבילי ולמה היום שהעיפו אותו היה כ"כ מקולל - השחקן הכי גדול, והכי מוערך בקרב האוהדים, נזרק בבושת פנים מהקבוצה, לאחר שהוא תרם לה כ"כ הרבה. אתה לא מסוגל להבין את הדבר הזה כי להפועל לא היה ולא יהיה כזה שחקן.
למה נמני חוזר? אם הוא היה שחקן רגיל הוא בחיים לא היה חוזר למועדון. אבל הוא מוכן לוותר על הכל ולסגור הכל על מנת לחזור אל הקבוצה שהוא כ"כ אוהב, והוא ויתר בשביל זה גם על כסף.
יש לך זכרון די קטן כי התקופה של הנצחונות שלכם נמשכה משהו כמו שנה וחצי, אם תיזכר טוב תזכור את הנצחון שלנו עליכם בגביע.

שמעון גרשון? תזכיר לי מי האשם בחצי מהשערים שישראל ספגה בקמפיין.
תודה על העדכון שמוסא ערבי ...לידיעתך הוא לא. אבו סיאם דרוזי.
לגבי ההתקפה זה בסדר, לא יישאר לה זכר בשנה הבאה בכלל.

בינתיים לך תבכה על עוד דרבי שחטפתם 40 הפרש בראש.
חזרה לפורום
ישן 02-06-2005, 22:30

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "תגובות לשטויות -"

אתה זוכר את המשחק, בין ישראל לאוסטריה, אותו 1-1.
ששמעון כבש מפנדל, ונימני קיבל בין הרגליים.
בקשר לקהל של המדינה, לא הבנת אותי נכון, אני לא מתכוון שאנחנו מייצגים את המדינה, בכלל לא.
אנחנו הקהל הטוב במדינה.
לגבי הורדת המחירים והמבצעים- בעלי הפועל מבינים שהם צריכים את האוהדים, מה שלוני לא, לא אכפת לו ממכם, כמו לכולם.
ומה בקשר, לסתימת פיות??!
אין לנו שחקן כזה??? אתה צוחק עלי, כמעט כל שחקן עבר הוא שם דבר בכדורגל שלנו.
שייע, טורק, סיני,לנדאו, שלום תקווה....
מי במכבי??? אבי כהן, "אבי נימני" לא מכיר עוד.
אתה מדבר איתי על נשמה?? פיני בלילי, טועמה, אפק (אומנם הם עכשיו לא בקבוצה, אבל הם עוד יחזרו), מי השחקן הטוב שיצע מכבים בשנים האחרונות(נגיד ב... 5,6 ) ??!!
אם היה לכם מישהו כזה,לא הייתם מביאים עגלות.
אני מודה לכך שמוסא זה לא שם ערבי (בציניות), ולידיעתך, דרוזי זה גלגול של מוסלמי.
כדורסל- כשלהפועל יהיה תקציב של 13 מיליון דולר תקציב, ולמכבי מיליון דולר דבר איתי.
לכל אוהדי מכבי- כל פעם שאתם תגיבו פה, אני גם אגיב, כל דבר שיהיה לכם לומר, לי יהיה מה להחזיר.
לא יקרה מצב שלא תקבלו בראש ממני!!!
אתם יכולים לרדת, לקלל, לקנא על\את\ב הפועל כמה שאתם רוצים, אתם תקבלו ממני בראש, בחזרה!!!!
לעולם לא תצעדי לבד, הפועל

נערך לאחרונה ע"י tripleR בתאריך 02-06-2005 בשעה 22:36.
חזרה לפורום
ישן 03-06-2005, 12:51

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "פנדלים זה הדבר היחיד שגרשון..."

בקשר, ללוני. יש הבדל בין מפחד(מה שהוא) לבין שאכפת לו ממכם.
יש לכם שחקן הגנה, בנבחרת?? אתה יודע מה, יש לכם בכלל שקן בנבחרת??
לא כמדומני, וכדי לא לטעות בדקתי את הסגל שהוזמן.
אף לא שחקן ממכבי. שמיתיימרת להיות הקבוצה הטובה בארץ.
אין לכם שחקן אחד, לא ב 11, בסגל!!!
סיני, לא מתקרב?? טורק לא מתקרב??? טוב לדעת.
שחקני בית זה לא חוכמה, כי לקבוצות שבארצית ומטה, אין שחקני "רכש". אלה רק שחקני בית, זה אומר שהם טובות.
ועם שחקני בית כמו שלכם, עדיף לרדת ליגה!!!
וגם חצי נוצרים משרתים בצבא, זה לא אומר שהם יהודים!!
אתה יודע מה, בדרך כלל, כשאני מתווכח עם אוהד כלשהו( לא של הפועל) בכלל, ועם אוהד מכבי בפרט, נמאס לי מהר מאוד לרדת עליו, ועל הקבוצה שלו, אבל איתך , זה לא ככה.
פשוט אני נהנה לרדת עליך . "קבל את זה כמחמאה " !!!!

חזרה לפורום
ישן 02-06-2005, 11:43

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheNeo שמתחילה ב "מכבי ת"א עונה הבאה מקימה בית אבות...."

אם אני הייתי נימני (תודה לאל שאני לא), בחיים לא הייתי חוזר למכבי,
אחרי מה שלוני וקלינגר עשו לו.
מה שהם עשו לו מוציא שם רע לחלטורע!!!
זה לא שכונה, זה השכונה!!
ועכשיו אחרי שנה וחצי, לוני מעז להחזיר אותו, הולכים לאכול את מכבי בלי מלח.
זה רק מראה איזה אופי יש ללוני, הוא חשב שבלי נימני ובנין, היא תגיע למשהו, אחרי שנה וחצי בלי כלום, לוני חוטף פיק בירכיים, ונכנע ללחץ ומחזיר את נימני. -> מי זה קלינגר.
אחרי כל מה שהוא (קלינגר) אמר עליו (הסדרה של רינו צרור), הוא כאילו קיבל את ההחלטה להחזיר אותו. למרות שכולם יודעים, שזה נחפה עליו.
איך מאמן יכול לאמן קבוצה, בלי לדעת שהוא הסמכות הבילעדית.
כמו שהיה עם שלמה שרף.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר