לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2004, 07:25
צלמית המשתמש של DIABLO
  DIABLO DIABLO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
Cutey Honey

נכתב ע"י Mangaka Girl בפורום הישן.

שמתי לב שאתם לא מכירים את הסדרה ממש תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אז בואו נספר לכם עליה:
הגיבורה הראשית בסדרה היא Honey. היא יש לה כוחות ממש מגניבים... תפקידה להגן על החברים שלה על הב"ס אבל בעיקר.. להציל את אבא שלה שקוסם אחד חטף. יש לה שרשרת על הצוואר עם לב אדום שמאפשרת לה להפוך להרבה צורות שונות של בנות! מגנייב.. איך היא הופכת? היא נוגעת בשרשרת על הלב שם ואומרת:" cutey honey flash!" ואז היא הופכת לכול מיני בנות שונות.
אף אחד לא יודע על זה שהיא הופכת חוץ מידיד ממש טוב שלה seiji. בסוף היא וסייג'י מתחתנים דה והיא מולידה ילדה ממש מותק שלצערי אין לי תמונה שלה לא מצאתי תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה הצורה הכי חזקה שלה ושהיא נלחמת איתה (עם כול שאר הצורות היא לא נלחמת היא סתם משתעשעת עם המפלצת)קוראים cutey honey מן הסתם תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה שמתי לכם כמה תמונות פה למעטה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה ואגב.. השם של החברה הכי טובה שלה ממש ברח לי מהראש :\
(למי שרוצה לראות את הסדרה אני לא יודעת אם יש אותה איפשהו אבל תחפשו...אני ראיתי את הסדרה בטלויזיה בקנדה וגם פה לפני שנה בערוץ אחד שבטעות מצאתי לא זוכרת איזה ערוץ..)
אהה שכחתי להגיד שיש גם אחת שקוראים לה sera שיש לה את אותו הכוח כמו האני והיא תיהיה האוייבת של האני אבל אחרי זה הן יהיו חברות כי על סרה הקוסם הטיל כישוף של רק רוע...

הינה האני (honey)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והינה הצורה שהיא נלחמת איתה cutey honey

הינה חלק מהצורות שהיא יכולה להפוך אליהם

והינה החברים שלה.. סייג'י זה הכוסון עם המשקפיים על הראש!!! דיי הוא כזה כוסון!! אני מזילה ריר תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה החברה הכי טובה שלה זאת זאת הגדולה באמצע עם הכתום
תהנו תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר