לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם מתנגדי ההתנתקות העצורים צריכים להבחן בבחינות הבגרות בכלא?
כן 44 77.19%
לא 13 22.81%
מצביעים: 57. אינך רשאי להצביע בסקר זה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2005, 20:26
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
הנטיה אצל עצורים היא לשחרר את אלו שלא צריכים להיות במעצר.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "(1) בהחלט; (2) זה לא קשור..."

לרוב מדובר באנשים אשר חושדים כי הם ינסו לפגוע באחרים, לחזור על העבירה, לברוח מהארץ או לשבש תהליכי חקירה.
לכן ניתן לקבוע כי עציר יהיה עצור עד תום ההליכים, או לשחרר אותו בערבות כספית שתחייב אותו להתייצב למשפט ו/או להמנע מלחזור על אותה עבירה.
אם הוחלט כי על אדם זה או אחר להשאר במעצר, אין שום טעם בלשחרר אותו לחופשה. אם היה ניתן לשחרר אותו לחופשה הוא היה כבר משוחרר הביתה עד ההכרעה במשפט.

רוב רובם של המתנחלים העצורים נשארו תקופה ממושכת עקב סירובם להזדהות, ו/או סירוב הוריהם לשחררם בערבות תוך כדי התחייבותם להמנע מלחזור על עבירה זו.
מדוע הם צריכים לקבל פרס על כך?
חזרה לפורום
ישן 07-06-2005, 21:27
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
וואו, הצלחת לכתוב מאסה מעניינת כל-כך שכלל וכלל אינה קשוה לנושא. קבל ח"ח!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הנטיה אצל עצורים היא לשחרר את אלו שלא צריכים להיות במעצר."

אם הוחלט כי על אדם להשאר במעצר מכל סיבה שהיא - יש לספק לו חופשות בכמות
כזו שאחוז הזמן שיהיה בחופשה מהזמן שישב במצער יהיה לפחות כזה כמו של אסיר
בבית-הכלא.

באופן עקרוני, הגיוני כי אם אדם מסוכן לא היו משחררים אותו כלל - אבל מאחר ואסירים
מקבלים חופשות, למעט מקרים חריגים, ראוי שגם עצירים יקבלו חופשות ללא קשר
למידת ה"הסכנה שהם מהווים לציבור", שכן הם עדיין נמצאים "ליגה אחת מעל לאסירים".
כדאי גם שלא תשכח שהסכנה שהם מהווםי לציבור היא טענה של המשטרה ו/או הפרקליטות
בעוד שהסכנה שאסיר מהווה לציבור היא בחזקת עובדה שנקבעה ע"י בית משפט, שמצא
אותו מספיק מסוכן כדי לשלול ממנו את חופשו בגלל הסכנה שהוא מהווה לציבור.

הנסיון שלך לקרוא לכך "פרס" פאתטי, שכן מעצרי שווא המוניים אינם פרס לפי שום קנה-מידה...
עכשיו תגיב לעניין, סטונאד
חזרה לפורום
ישן 08-06-2005, 11:11
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אתה מצחיק אתה.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "וואו, הצלחת לכתוב מאסה מעניינת כל-כך שכלל וכלל אינה קשוה לנושא. קבל ח"ח!"

אתה בכלל קורא את מה שאתה כותב?
אם אדם נשאר במעצר כי הוא לא מוכן לקיים את תנאי השיחרור בערבות, מה הטעם בלשחרר אותו לחופשה? קל וחומר עציר שלא מוכן להזדהות.

דרך אגב, חופשות והטבות נוספות אינן ניתנות באופן אוטומטי לאסירים. הדבר ניתן לשיקול בתי הסוהר אם לאפשר לאסיר זה או אחר לצאת לחופשות ומהווה כלי שנועד לתת תמריץ לאסירים להתנהג כיאות בבתי הכלא.

כאשר אותם מתנחלים פושעים ישבו בכלא בתור אסירים, במידה והם יתנהגו כיאות, הם יקבלו את כל ההטבות הנ"ל.

הנסיון שלך לקרוא לאותם מעצרים "מעצרי שווא" פשוט מעלים גיחוך. יש עדויות מצולמות של אותם פושעים חוסמים את הכביש. עכשיו כבודו המלומד ישב ויסביר לנו מדוע מדובר ב"מעצר שווא".
חזרה לפורום
ישן 08-06-2005, 17:22

צחוק הוא תגובה אנושית טבעית כשאין אחרת בנמצא...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אתה מצחיק אתה."

זה שהוא לא מוכן לקיים את תנאי השחרור בערבות לא מוכיח כלום, ולא רלוונטי לעניין. מה אם
תנאי השחרור בערבות היו, לדוגמה, שעליו לשלם לממשלה כל חודש מאה אלף שקל תמורת
החופש שלו? או אולי אם תנאי השחרור בערבות היה דרישה לספק כל שבוע עשרה שמות של
"פורעי חוק בפוטנציה", ואם אין - להמציא...? מה אז?

אי מוכנתו של עציר לקיום תנאי שחרור בערבות אינה רלוונטית לעניין זכותו לחופשות, שכן ניתן
להחמיר במצבו ו"להפכו" לאסיר - ואז יהיה זכאי לחופשות ממילא...

אותו הדבר תקף לגבי ה"טיעון" שלך לגבי "שיקול" הנהלת בתי הסוהר: אחוז האסירים המורשעים
שמספיק "נחמדים" כדי לקבל חופשות בוודאי אינו גבוה יותר מאחוז העצירים שמספיק "נחמדים"
כדי לקבל אותן(שכן ברור שתמיד יש מעצרים של חפים מפשע בשגגה) - ולכן אחוז מקבלי החופשות
צריך להיות זהה לפחות!
חזרה לפורום
ישן 24-06-2005, 14:02
צלמית המשתמש של sberro
  sberro sberro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל sberro שלח הודעה דרך MSN אל sberro
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "כן."

מפליא אותי לראות פה אנשים מדברין ומדברים ומנפחים חזה והכל שטויות,אז אני יעדכן אותכם בכמה עובדות כי אני נמצא במערכת כליאה של ביטחוניים ופליליים בתקופה זו של חיי.

אסירים בטחוניים - אלו שתכננו פיגועים וכו וכו.. פעם בכמה חודשים מגיעים אליהם בוחנים מטעם משרד החינוך / האוניברסיטה הפתוחה והם עושים השלמת 12 שנ"ל,תואר ראשון,תואר שני,ואפילו דוקטורת בכלא.הם קוראים למבחנים האלו טוויג'ייה.
בנוסף,אסיר בטחוני גם מקבל ביקורים מהמשפחה שבאה מהשטחים או מהרשות ( המדינה מארגנת גם למשפחה אישורי כניסה)

עד כאן לגבי הבטחוניים ועניין הבחינות אז לאלו שחושבים של"מתנחלים" לא מגיע לעשות סה"כ בחינת בגרות בכלא,אני לא חושב שהם בעצמם ראויים אפילו לקבל הכרה ב 12 שנות לימוד.

לכל האנטי מתנחלים למיניהם: אני ינסה לנסח את זה בעדינות, אתם תמימים. האנשים היחידים שבאמת מבינים את המצב בארץ אלו הם. המתנחלים הם לוחמים ואנשים מגדירים אותם כואויבים לישראל , הם לוחמים, של ישראל. רק לידע הכללי שלכם, אין דבר כזה מתנחל שהוא תומך לחימה או שהוא "ג'ובניק" אא"כ כמובן הוא סובל מבעיות בריאותיות. המתיישבים (=מתנחלים) האלו נעריכים כל פיסת אדמה פה בארץ ישראל כעולם ומלאו וככה גם כל אזרח שפוי היה לפני 35 שנה לערך, באותה תקופה האנשים היו ציוניים,ותראו לאן הגענו היום,שפל המדרגה. המדינה החזקה ביותר במזרח התיכון,זו שנלחמה מלחמות בהצלחה שעיוורה את כל העולם נכנעת (ואין מילה יותר מתאימה מזו) לאוייב שוואלה.. מזכיר את המתנחלים דווקא.. כי בסופו של דבר הם גם לוחמים והם מאמינים במשהו, הם מאמינים שהאדמה שלהם חשובה והם נלחמים למען זה והן מצליחים טוב מאוד תאמינו לי.תראו את המצב שלהם,תראו את שלנו ואנחנו נותנים להם עוד שטחים! בשורה תחתונה הלוואי שכל האזרחים במדינה הזו היו אפילו מגרדים את הרמה של האנשים הללו,כי אלו האנשים המבינים באמת.. ואם הפנטזיה הזו הייתה יוצאת לפועל,תאמינו לי שהמצב במזרח התיכון היה משתפר פלאים!

תודה על הזמן שלכם.

חזרה לפורום
ישן 25-06-2005, 21:13
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
קשקשן! דמגוג!
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "בשביל להיות ציוני לא צריך להיות מתנחל, אם כבר להפך."

המתנחלים הגונים בדיוק כמוך, משלמים מיסים בדיוק כמוך ומשרתים בצה"ל בדיוק כמוך!
המתנחילם לא מדכאים שום עם אחר(תראה, אני לא משלה את עצמי. אני מודע לכך שיש כמה משוגעים,
אבל הם לחלוטין לא הרוב). מי שרוצח ילדים הוא זה שמדכא, מי שמופצץ אוטובוסים הוא זה שמדכא,
מי שמתנהג כמו ברברי הוא זה שמדכא. הוא ולא אף אחד אחר!
ועכשיו אל תבוא ותקשקש לי פה על ההתנהגות של המתנחלים. גם אם לשיטתך אין למתנחלים
מנדט להתיישב בארץ, הם לחלוטין לא אלו שמדכאים כאן. אתה צריך להבין שהמפתח לשיפור מצבם
של הפלשתינאים הוא בידם בלבד. הם צריכים לקום בעצמם ולהתנגד למחבלים מקרב בני-עמם.
וסתם שאלה מה קרה ל"עניי עירך קודמים"?! העיקר שאתה זועק חמאס על מצבם של הפלשתינאים
ולא מגלה שום סימפטיה לעם שלך.
ואני חושב שמי שתמים כאן זה אתה, הוכח כבר מעבר לכל ספק שכל הגישות הפשרניות לא הובילו אותנו לשום מקום, אדרבא, הם רק גררו אותנו למצב רע יותר(עיין ערך אוסלו ושות').
מי שמשריש שנאה בעמנו זה אתה, אל תאשים לי את המתנחלים בשנאה. איך אומרים - טול קורה מבין עינך לפני שאתה נוטל קיסם מבין עיני.

מקווה שדעתך תחזור אלייך.
בתודה,
יהודי שאוהב אותך ומקווה שגם אתה תאהב את עמך ביום מן הימים.

חזרה לפורום
ישן 26-06-2005, 02:37
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
עושה רושם שלא ירדת לסוף דעתי....
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "קשקשן! דמגוג!"

לא טענתי שהמתנחלים לא ציונים, לא משרתים בצה"ל או לא אנשים הגונים. טענתי שעצם היותי מתנחל או לא זה לא מדד לציונותי, כפי שהשתמע מההודעה אליה הגבתי. הציונות לא נמדדת באם אני יושב בשטחים או לא, אלא במידת הנאמנות שלי לארץ ובצורה בה אני משרת אותה כמיטב יכולתי.

שיפור מצבם של הפלשתינאים הוא לא רק בידם, והוא עניינו לא פחות מאשר עניינם - כי צורת חיים נורמלית של הפלשתינאים היא בראש ובראשונה אינטרס שלנו כדי להשיג רגיעה באיזור.ההתנחלויות מביאות לדיכוי העם הפלשתינאי, בפירוש, ואני אפילו לא מבין את המחלוקת בנושא משום שגם המתנחלים סביר להניח מודעים לכך, השאלה רק במידה האיכפתיות שלהם. כאשר אתה מחזיק בשטחים נרחבים מרצועת עזה, בצפיפות ממוצעת של אדם ל500 מטר, ובאותו זמן בעזה דחוסים 500 איש למטר, זה בפירוש דיכוי.

עכשיו סביר להניח אתה תטען: "אם צפוף להם אז למה הם עשו כל-כך הרבה ילדים?", "יש להן 21 מדינות ולנו אחת, אז שיעברו לשם!", "אנחנו היינו פה קודם", "עכשיו גוש קטיף, מחר תל אביב, מחרתיים העולם כולו" וכל שאר הגישות הלא ברורות הללו. אבל אוקי, ננסה לדלג הלאה.

הילדים הפלשתינאים כבר נולדו, אנחנו היינו קודם, להם יש הרבה מדינות ולנו לא... מה הלאה? את הדברים האלו כבר לא תוכל לשנות, אז בוא תסתכל קדימה ותנסה למצוא פיתרון כמה שיותר מהר, גם במחיר וויתורים כואבים, כי ככל שהזמן עובר הבעיות רק תעשנה חמורות יותר וקשות יותר לפיתרון. הם יהיו יותר, אנחנו נהיה יותר, השנאה תגבר, דם רב יותר יישפך. אז בוא ננסה למצוא פיתרון לפני שיהיה מאוחר. ולא, לפנות אותם לים או להגיד להם לחפש מקום אחר לחיות בו - זה לא פיתרון.

כך שאם פינוי התנחלויות הוא חלק מהמחיר, לא שווה לנסות?

לסיום - תפסיק להציג אותי בבקשה כאדם שלא איכפת מהחברה שהוא חי בה או שדואג ל"אויביו" יותר מלאחיו או כמביא שנאה לעמו - כי זה פשוט גיבובי שטויות מגוחכים. אתה לא מכיר אותי, אתה לא יודע מי אני, אתה לא יודע מה אני עושה ומה אני חושב, אז תפסיק לעשות מעצמך אידיוט ולנסות לדבר על דברים שפשוט אין לך שמץ של מושג בהם.
חזרה לפורום
ישן 26-06-2005, 07:34
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
הפינוי ברצועת עזה...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "יש לי שני דברים לומר לך"

הוא לא הפיתרון לבעיה, אלא נועד להראת נכונות על פינוי ישובים וקביעת גבול כזה או אחר. ההתנתקות לא תביא שלום, ברור שלא, אבל היא בהחלט יכולה לשמש כצעד ראשון בכיוון הנכון לשלום. ולא, אני לא יכול להבטיח לך או למישהו אחר שאם באמת ניתן את ה"ספייס" אז הכל יהיה טוב ונוכל לנוח בשקט ושלווה, אני פשוט לא רואה כל דרך אחרת להגיע לפיתרון. אני לא מאמין בכח כפיתרון, משום ששימוש בכח גורר תגובה בכח, ומעגל הקסמים הזה לא יקטן אלא רק יתרחב. כל שנשאר, הוא לנסות ללכת לקראתם מתוך הנחה שעם חיי בכבוד, יחזיר כבוד.

עד כמה אני מוכן לוותר? לא יודע, עוד לא הגעתי לשלב שניסחתי לעצמי גבול מדוייק להקמת מדינה פלשתינאית. ביום מן הימיים, שהדבר יהיה קרוב יותר, אני וודאי אנסח לעצמי כזה. אני מוכן לוותר הרבה, בין השאר על חלקים נרחבים מירושלים, אם הדבר יקדם אותנו לקראת מדינה פלשתינאית. ושוב, מידת הוויתור שלי על חלקים מהארץ ככלי להשגת שלום בארץ - זה בטח לא מדד לנאמנות שלי לארץ. אתה אולי תראה וויתר על שטחים כבגידה, אך אני רואה זאת כמטרה להגן על ארצי.
חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 14:11

איזה יופי. תיארת בדיוק 99% מהמתנחלים...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "בשביל להיות ציוני לא צריך להיות מתנחל, אם כבר להפך."

נותנים מקסימום יכולות בצבא(ביחידות קרביות), עושים מילואים קרביים, משלמים מיסים,
אוהבים את המדינה לפחות כמוך, ושומרים עליה הרבה יותר ממך...
כבר 11 שנים שאין שום כיבוש ברצועת עזה, וחוסר הכרתך את העובדות אינו סיבה לשקר
ולטעון כאילו "המתנחלים מדכאים עם שלם".
ה"להפך" שלך מוציא אותך אומלל למדי, שכן עצם זה שאתה חי פה, כל הציונות, מתבססת
על התנחלות בחבלי מולדת.

השקר הפאתטי שלך כאילו לא ניסינו את ה"פתרון", מקסם-השווא של השמאל, ה"שלום
הנכסף", ו"המזרח התיכון החדש" לא ישנה את העובדות:

• ניסינו לתת לערבים בשטחים אוטונומיה ולשם כך הבאנו מחבלים מתוניס
    ש"ישמרו" על השקט. המחבלים הפנו את הנשק נגדנו.
  • הקמנו ארגון חסד ועזרה לזולת(ממש גמ"ח...) שיפעל בשטחים. שמו של
    הארגון הוא חמאס, ואני לא חושב שיש צורך לפרט על פעולות החסד של
    הארגון.
  • נתנו להם שש שנים של שקט מוחלט, ואי-התערבות מוחלטת בענייניהם.
    את השקט הזה ואת הפסקת הכיבוש בעזה הם ניצלו כדי לפתח תשתיות
    טרור ולפתוח במלחמה האחרונה נגדנו.
להפך, ניסינו את ה"שלום" שלכם. עכשיו הגיע הזמן להלחם בהם עד חרמה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:19

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר