לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2004, 05:40
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
טוב. לשפחתכם הנאמנה יש שנים רבות של נסיון בתחום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sprk78 שמתחילה ב "כל אחד שיכתוב פה איזה שאלות שאלו אותו בראיונות עבודה מהקל עד למסובך (כדאי לעשות עוגן)"

ואני מרשה לעצמי לומר שאני המשתמשת הכי משופשפת בראיונות הייטק שכותבת פה.
כמובן שלא מודבר בראיון אחד,אלא לכל משרה צריכים לעבור לפחות 3 ראיונות ויותר. הראיונות מתחלקים לשני סוגים עיקריים : ראיון של כ"א,שבו בד"כ שמים את הדגש על האישיות והתכונות של המועמד,וראיון מקצועי שבו מבררים את ההשכלה והנסיון של המועמד. מי שעובר את הראיונות האלו נשלח למבחן במכון אבחון (משחקים בלגו וכו'). לפעמים עושים מבחן קטן במקום העבודה,אבל הוא ברמה מאד נמוכה,ובד"כ כולל רק הגדרת מושגים. הבעיה היא,שזה מבחן פתע ואתה לא יכול להתכונן. ומי שעובר את זה מגיע לראיון אצל מנהל בכיר,ורק אז מתחילים לדון על תנאים. והזוכים המאושרים מקבלים חוזה בדוא"ל,ויעבדו כמו חמורים.

למיטב דעתי,הידע המקצועי חשוב הרבה פחות בשלב הראיונות. לכל מקום עבודה יש את הכלים המיוחדים שלו,את המונחים המיוחדים שלו,ואת נוהלי העבודה. אלו דברים שאי אפשר ללמוד. ולכן מה שחשוב מאד להדגיש בראיונות זה את היכולת הגבוה שלך ללמוד מהר ולהיות גמיש.

ואם בכל זאת אתם רוצים שאלה קשה מראיון שעברתי,אז ככה :
כשבודקים תוכנה,איך אפשר לוודא בעזרת כלים אוטומטיים שבדקתם את כל הקוד? אני לא ידעתי את התשובה ובכל זאת התקבלתי לעבודה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2004, 22:16
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
תגיד לי, מה הוכחת בזה?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "ב CPP יש, לא יודע לגבי C."

Vandelay שאל:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vandelay
2. מה המשמעות של פונקציות סטטית ב ++C? ומה ההבדל בין משתנים סטטים ב C ל ++C?

Gh0sT_d0g תמה על השאלה, כי הוא לא שמע על הבדל בין משתנים סטטים ב-C למשתנים סטטיים ב-CPP(משתנים סטטיים כלומר משתנים סטטים של פונקציה, ולא משתנים חברים סטטיים של מחלקה כמובן, כי ב-C אין מחלקות)
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gh0sT_d0g
לא ידעתי שיש הבדל..

scripter חיזק את דבריו של Gh0sT_d0g
ציטוט:
במקור נכתב על ידי scripter
מלבד ההבדל של internal linkage, לא עולה לי לראש משהו אחר
אשמח אם Vandelay, יוכל להביא מקור רשמי (תקנים לפחות) שמדבר על הנושא.

Vandelay ניסה לתקן באמרו:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vandelay
הכוונה היתה להבדלים בין פונקציות סטטיות.

רק שהתיקון לא ממש הגיוני:
ב-C אין פונקציות סטטיות(פונקציה סטטית - הכוונה פונקציה חברה סטטית של מחלקה, וב-C הרי אין מחלקות).
כיצד אפשר להשוות בין פונקציות סטטיות ב-C לבין פונקציות סטטיות ב-CPP אם הן כלל לא קיימות ב-C?...

וכאן אתה בא ואומר משהו שלא ממש ברור לי מה המטרה שלו...
אתה מנסה לחזק את דברי ולהגיד "כן, באמת יש רק ב-CPP ולא ב-C", או מה?
אני באמת ובתמים לא מבין מה אתה בא להגיד לי פה...

ואם כבר הזכרת את הנושא, פונקציה סטטית, משמעו:
Static Member Functions

Static member functions are considered to have class scope. In contrast to nonstatic member functions, these functions have no implicit this argument; therefore, they can use only static data members, enumerators, or nested types directly. Static member functions can be accessed without using an object of the corresponding class type.
...
Static member functions have external linkage. These functions do not have this pointers. As a result, the following restrictions apply to such functions:
  • They cannot access nonstatic class member data using the member-selection operators (. or >).
  • They cannot be declared as virtual.
  • They cannot have the same name as a nonstatic function that has the same argument types.

C++ Tutorial - Static Functions:
Static data types can be accessed without instantiation of the class in C++. This is applicable for static functions also.
The differences between a static member function and non-static member functions are as follows.

• A static member function can access only static member data, static member functions and data and functions outside the class. A non-static member function can access all of the above including the static data member.
  • A static member function can be called, even when a class is not instantiated, a non-static member function can be called only after instantiating the class as an object.
  • A static member function cannot be declared virtual, whereas a non-static member functions can be declared as virtual
  • A static member function cannot have access to the 'this' pointer of the class.
The static member functions are not used very frequently in programs. But nevertheless, they become useful whenever we need to have functions which are accessible even when the class is not instantiated.

7.2: Static member functions

Besides static data, C++ allows the definition of static functions. Similar to the concept of static data, in which these variables are shared by all objects of the class, static functions apply to all objects of the class.
The static functions can therefore address only the static data of a class; non-static data are unavailable to these functions. If non-static data could be addressed, to which object would they belong? Similarly, static functions cannot call non-static functions of the class. All this is caused by the fact that static functions have no this pointer.

Functions which are static and which are declared in the public section of a class interface can be called without specifying an object of the class.

תהנה
ישן 22-11-2004, 12:56

נכון - אבל עדיין לא משנה :)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי scripter שמתחילה ב "...."

static כמגדיר של פונקציה שאינה חבר מחלקה הופך אותה לנגישה רק מהקובץ שבו היא הוגדרה, ולא מחוץ לו - וזה תקף, למיטב ידעתי, גם ב-CPP.
מכיוון ש-CPP תאימה לאחור במאה אחוז עם C - כל דבר שפעל ב-C, אמור לפעול ב-CPP בדיוק באותו אופן.

תקציר נוסף לגבי מילת המפתח static:
פונקציות סטטיות(לא חברות מחלקה) ב-C
משתנה סטטי של פונקציה ב-C
מילת המפתח static ב-CPP: שימושים נוספים על אלה שקיימים ב-C

מה שבאמת נראה קצת מוזר זה שמשתנה סטטי מחוץ לפונקציה הוא גלובאלי "סתם" קיים רק ב-CPP עפ"י התיעוד הזה. אני אבדוק ב-K&R את העניין הפעוט הזה - אבל מלבדו, אנחנו רואים שאין שום הבדל, פשוט כי CPP תאימה לאחור עם C באופן מלא - כלומר הכל פועל באותו אופן.

לגבי ה-Internal Linkage: קצת לא ברור לי למה אתה מתכוון.
יש לזה השפעות על המתכנת?
(ל-name mangling לדוגמה יש השפעה על המתכנת: הוא חייב לעשות extern "C" כדי שלקוחות אחרים יוכלו להשתמש בפונקציה. יש השפעות כאלה במקרה שלנו?)
ישן 24-11-2004, 10:53

התנצלתי. מה אתה עוד רוצה ממני?...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "ארררר, תורידו אותו ממני!"

הבנתי שטעיתי כשחשבתי כפי שחשבתי. התנצלתי. זהו.
מה לעזאזל אתה עוד רוצה?
נו. אז אמרת בדיוק את מה שאני אמרתי - שאתה לא קורא את כל השרשור לפני שאתה מגיב). אז מה לעזאזל אתה יכול עוד לרצות? אני פשוט לא מצליח להבין...

לא. אתה לא עושה 804. אתה עושה 905...

בעצם ברור מה העניין.
אתה, ולא אני, הוא שזה לא מוכן לרדת מאף-אחד. אפילו אם אני טעיתי בעניין הזה, אתה, כאדם כל-כך טוב, ו"בעל מוכנות לרדת מאנשים", היית אמור להגיד "נו טוב, אז אלכס טמבל, לא צריך להגיב לו. נעזוב אותו ושיעשה מה שבא לו".
אבל לא עשית את זה. היית ממש מוכרח להגיב. נכון?

קיצר. טעיתי. התנצלתי. אין שום דבר נוסף שאני יכול לתת לך בעניין, או שאתה יכול לדרוש ממני. רד ממני.
ישן 22-11-2004, 17:13
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
מכיוון שאני רואה שההיענות גדולה כל כך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sprk78 שמתחילה ב "כל אחד שיכתוב פה איזה שאלות שאלו אותו בראיונות עבודה מהקל עד למסובך (כדאי לעשות עוגן)"

חידה שנשאלת בראיון עבודה:

נתונים עשרה שקים עם מטבעות. בכל שק סוג אחד של מטבעות - אמיתיים או מזוייפים.
כל אחד משני סוגי המטבעות שוקל 1-9 גרם, אולם משקלם שונה. בנוסף, נתון משקל בעל
רמת דיוק של 100%. יש לגלות האם כל שק מכיל מטבעות מזוייפים או אמיתיים ע"י שקילה
אחת בלבד.
(בשביל השאלה - אין הגבלה על כמות המטבעות שניתן לקחת מכל שק. כלומר, ניתן להניח
שבכל שק יש אינסוף מטבעות).

עד כמה שזכור לי נותנים בין 7 ל-10 דקות לחשוב על פיתרון לשאלה כזאת.
נראה לי עדיף שלא יתפרסמו כאן פיתרונות- מי שרוצה יכול לשלוח לי הודעה פרטית ואני אגיד
אם הפיתרון נכון.

בהצלחה, דקל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר