לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2005, 14:20
  אחרי לצנחנים אחרי לצנחנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
אוקיי העניינים קצת התפתחו

זוכרים את העוגן (ככה קוראים לזה פה, נכון ?) שפתחתי לא מזמן על זה שאני דלוק על ידידה שלי אבל היא ממש לא בכיוון ואני צריך לשכוח ממנה ?
אני משער שאתם לא זוכרים, אבל לא נורא...
טיפונת רקע: נדלקתי על מישהי מהשכבה (שנינו בני 14), נהיינו ידידים, לפני כמה חודשים אמרתי לה שאני אוהב אותה {חשבתי שהיא גם אותי, אבל לאחר מכן התברר שלא} וה"קשר" קצת הדרדר...
לאחרונה נהיינו ידידים יותר טובים ! היא מתחילה להתקרב אליי והכל ואני מרגיש את זה
חבר אחד שלי אפילו אמר שזה נראה שהיא נמרחת עליי, אבל נראה לי שהוא מגזים קצת
מצד שני, כל בנאדם שנראה טוב שעובר ברחוב היא חייבת להזכיר את זה לידי, ואני לא הייתי אומר "איזה כוסית" לידה
איך אני יכול לדעת אם היא דלוקה עליי או לא חוץ מלשאול אותה ?
אולי אני אשאל אותה בשלב טיפונת יותר מאוחר, אבל קודם אני מחפש דרכים חלופיות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2005, 21:29
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחרי לצנחנים שמתחילה ב "אוקיי העניינים קצת התפתחו"

תראה, לפי מה שנראה לי יכול להיות שהיא לא עושה מזה עניין בכלל. כאילו, מבלי להעליב אותך
או משהו, זה שאמרת לה שאתה אוהב אותה לא כל כך השפיע עליה והיא ממשיכה הלאה, מבחינתה
זה כבר משהו ששייך לעבר. אין סיבה שהיא לא תדבר איתך ולא תהיה ידידה שלך בגלל שאמרת לה.
זה שהיא אומרת על מישהו "הוא נראה טוב" וכזה, זה לא סימן לשום דבר לדעתי. כמה שאומרים על
בנים שאומרים על מישהי כוסית וכל זה... בנות עוברות אותנו בהרבה עם הקטע הזה וכל אחד שנראה
טוב לדעתן הן אומרות את זה עד כדי הזלת ריר לפעמים . ככה, שאני אומר שוב, לדעתי, זה לא סימן
לזה שהיא לא אוהבת אותך, או לחילופין זה סימן שהיא אוהבת אותך. היא פשוט כזאת, בלי קשר למה
שהיא מרגישה כלפיך.
אתה כבר אמרת לה מה אתה מרגיש, והיא יודעת מה אתה מרגיש כלפיה.
אני לא חושב שאתה צריך להגיד לה שוב. עכשיו זה צריך לבוא מהכיוון שלה.
תחכה עוד קצת ותראה לאן זה הולך.

בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה עם האהבה שלך אחי !

ישן 07-06-2005, 01:32
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחרי לצנחנים שמתחילה ב "אוקיי העניינים קצת התפתחו"

קודם כל לא קוראים להודעות פה עוגן אלא הודעות או מכתבים שאם הזמן עקב הודעות שנותנים לך כתשובה זה נקרא אשכול. עוגן זה משהו שמנהלים רק יכולים לעשות והכוונה היא לקחת הודעה ולשים אותה באופן קבוע בהתחלה כך שיש ציור של עוגן לידה והיא נשארת קבוע עד שהמנהלים מחליטים להחליפה, זה היה רק להשכלה כללית

בקשר לבעייתך לדעתי יש 2 אפשריות שתוכל לנהוג: אחד זה כמו שאמרת לשאול אותה (וכמו שאמרו פה) מה נסגר איתה כי אתה קצת מבולבל מהיחס שלה אך החיסרון שאני רואה בזה הוא שאם אמרת שאתה אוהב אותה והקשר התדרדר יש סיכוי שהוא שוב יתדרדר בין יותר מקודם או פחות עקב זה שתגיד לה שוב
אפשרות שניה שנראית לי יותר טוב אבל היא פחות ודאית מהראשונה היא שפשוט תנסה להתקרב אליה יותר כמו להציע לה לצאת לסרטים או דברים אחרים לדבר יותר ולהתנהג אליה כמו שהיית מתנהג אם היא היתה חברה שלך ולראות איך היא מגיבה לזה האם היא זורמת איתך או שלא כמובן שיש מצב במיוחד אם זה רק הצעה ללכת לסרט ודברים כאלו שהיא תסכים בתור ידידה אבל זה התחלה ובהמשך אם הכל הולך חלק תמשיך ותתנהג כמו שהיית מתנהג עם חברה ותראה אם היא נרתעת או מסרבת לך מתישהוא או שהיא זורמת ואם היא זורמת והכל טוב תוכל אז לשאול אותה או לדבר איתה כדי להיות סגור שאתם הפכתם להיות חברים
דרך אגב האם אתם מדברים הרבה אחד עם השני ומדברים על הכל ושיחות אישיות ושיחות נפש?

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-06-2005, 19:15

אוקיי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר ....."

קודם כל תודה על התגובה
יש כאן ממש אנשים נהדרים
עכשיו...זה באמת מה שתכננתי לעשות, אני אזמין אותה לסין סיטי ביום שישי, ואני לא ממש אזכיר בהתחלה אם זה יהיה רק שנינו או עם כל החמולה שאנחנו בדרך כלל נפגשים איתם אבל ארמוז, נראה מה יהיה
בקשר לשאלה שלך, בזמן האחרון אנחנו מדברים יותר, אבל לא הרבה
אין לנו ממש שיחות אישיות וכאלה, בכללי אין לנו הרבה שיחות רציניות P:
בוא נגיד שאם יקרה לה איזו משהו שהיא תרצה איזה כתף לבכות עליה (ככה אומרים, נכון ? ) אז היא תבוא לחברה שלה, ולא נראה לי שהיא תבוא אליי...(גם אם אני אהיה בסביבה וחברה שלה לא), וגם לא יודע אם היא בכלל תשתף אותי בדברים אישיים וכאלה =\

בקשר להוא מלמעלה - אני דווקא משתדל להיות נורא אובייקטיבי...איך אתה יודע שאני מפרש דברים לא נכון ?
מילא אני מפרש אותם לא נכון לצד השני, למה יש חבר אחד שכל הזמן משגע אותי שהיא דלוקה עליי (אבל בעצם הוא אחד שמגזים...)
מה שכן, לפני חצי שנה לא הייתי אובייקטיבי, שחשבתי שהיא הייתה דלוקה עליי, אמרתי לה ב SMS שאני אוהב אותה והתברר שהיא לא דלוקה עליי בכלל
למרות שאם היו מציירים למישהו ציור של לב על היד, עם השם של מי שמציירת, זה לא אומר משהו לדעתכם ?

נערך לאחרונה ע"י אחרי לצנחנים בתאריך 07-06-2005 בשעה 19:21.
ישן 08-06-2005, 21:11
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
גרררר תעבור את הנהר כבר!!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי אחרי לצנחנים שמתחילה ב "עדכון חשוב !!"

האמת לא ממש הבנתי את השיחה ו-איקס ו-וואי רק הזכירו לי את הבגרות שלי במתמטיקה מה שלא רציתי שייקרה אבל לא משנה..

בכל אופן לא הגבתי פה וסתם קראתי תגובות, והדעה שלי היא כדלקמן (כן יש לי מצברוח קצת מוזר עכשיו):
אני הכי מחבב את האנשים שמפחדים לעשות צעד ראשון. בין השאר זה גם אני בתקופות מסויימות אבל אנחנו מדברים עליך ולא עליי אז לא משנה.
אם היא מסמסת לך לבוא איתה לפארק, אז למה לעזאזל להביא אתך חבר? מה ייצא מזה, הרבה יותר נחמד וגם הרבה יותר יעיל בשבילך אם היית בא לבד. אז נכון שזה נראה יותר מפחיד לבוא בבודדת ובלי מישהו שישמור לך על הגב כביכול, אבל תכלס הפחד הזה לא מוצדק.
ואם היא ידידה טובה שלך שאתה יכול לדבר איתה והכל אז פשוט תאמר לה וזהו, זה עדיף מלאכול סרטים ולחשוב מחשבות לא בכיוון. תאמין לי שכשתאמר לה מה אתה מרגיש, תרגיש הרבה יותר טוב אם עצמך ולא תתחיל להתעסק בפרשנויות של ההתנהגות שלה.

That was my 2 cents...
ישן 08-06-2005, 21:16

2 דברים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "גרררר תעבור את הנהר כבר!!"

אם לא הבנת את השיחה...אז אני פשוט אתמצת: שלחתי חבר שידבר איתה והיא לא דלוקה על אף אחד ! זה מה שהיא אומרת לפחות
ולמה להביא חבר ?
פשוט יש לנו איזה משהו כזה שאנחנו נפגשים פעם בשבוע בפארק אני היא + חבר שלי + חברה שלה (כולנו במין חוג משותף כזה אז אחריו אנחנו הולכים לפארק)
אז הייתי בטוח שהיא התכוונה שאני אביא את חבר שלי והיא את חברה שלה =\
(ד"א, התקשרתי אליה אחרי שהיא שלחה תהודעה ואמרתי לה שאני מביא אותו - היא לא התנגדה או משהו)
אחרי שהבאתי את חבר שלי היא באה לבד כי חברה שלה לא יכלה לבוא

אבל לפי מה שהיא אמרה לחבר שלי (שאגב היא לא יודעת שהוא חבר שלי) היא בכלל לא דלוקה על אף אחד אז אין מצב שהיא דלוקה עליי
אבלללללל...ביום שישי...זה לא מסתדר, ביום שישי זה היה נראה כאילו היא ממש דלוקה עליי

נערך לאחרונה ע"י אחרי לצנחנים בתאריך 08-06-2005 בשעה 21:29.
ישן 17-06-2005, 18:35

לשאלתך
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "הן אף פעם לא מראות סימנים"

טיב היחסים בינינו...ידידות, לא ידידים ממש טובים, היא לא ממש פתוחה איתי ואני לא לגמרי איתה (למרות שאני משתדל) אבל אפשר להגדיר אותנו כידידים
ושאלת מה אני רוצה שהיא תראה...אז כמו שהיה לפני שבועיים, שהיא תמיד הייתה קרובה אליי
היינו במסיבת פיג'מות ואפילו שהיא הלכה רגע למטבח לשתות היא קראה לי...בסרט היא תמיד באה לשבת לידי וכאלה

וזה ששאל מה נסגר...בינתיים כלום לא נסגר
הכל נשאר אותו דבר מאז הפעם האחרונה שכתבתי

ד"א, שאלה קטנה, זה שהיא קראה לי באיסיקיו "מותק שלי" לא אמור להגיד יותר מדי, נכון ?

נ.ב.
מחזור טו' אנחנו בחוץ !!
חמשושים No More
מצטער שזה לא קשור הייתי חייב P:
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:06

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר