לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2005, 23:43
  22222mag 22222mag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.04
אחי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי tal126 שמתחילה ב "תלוי איזה טלפון תקנה,אם קיימת..."

תשמע בקשר לשפות תלוי איזה מכשיר זה. לא רק תלוי איזה מכשיר אלא גם איזה דגם. סתם דוגמא שתמחיש לך: צריבת עברית לנוקיה 6600 תעלה כ100 ש"ח ול6100 כ50 שח (המחירים מיוחסים כמובן לאיזור שבו אני גר (חיפה))

בקשר למחירים, דוגמא: MOTOROLA RAZR V3 עולה בסלקום בסביבות ה3000 אם אני לא טועה. בארה"ב הוא עולה חדש בחברה 200 דולר (שזה לא יותר מ1000 ש"ח) והמחירים די נמוכים... בקיצור שווה. שמעתי גם שאפשר איכשהו להתחבר שם למסלולים ולברוח לארץ עם המכשיר אבל אני לא ממש בטוח, שווה לבדוק...

אבל יש בעיה עם ארה"ב, וזה התדרים. המכשירים שם נמכרים בד"כ בתדרים 850/1800/1900MHZ ובארץ 900/1800/1900MHZ (מכשירי Tri band כמובן). הבעיה היא עם ה 900 - התדר שעליו פועלים מכשירים ברשת אורנג', ולכן מכשיר עם 850 יעשה לך כאן בעיות, ולפי מה שהבנתי הוא יעבוד מצוין רק באיזור המרכז ובשאר הארץ לא תהיה לך קליטה בהרבה מקומות - באסה (בסלקום המכשיר יעבוד חלק כי הרשת של החברה פועלת על תדר 1800)
ההמשך של הבעיה הוא שלדוגמא מוכרים שם נוקיה 6230 - שנראה בדיוק כמו בארץ אבל עם תדרים שונים ככה שצריך להזהר ולקרוא או לשאול את המוכר באילו תדרים פועל המכשיר.

בהצלחה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר