לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2005, 15:16
  sharp80 sharp80 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.05
דור שלישי - סמסונג מול LG

לאחרונה רכשתי מחברת פלאפון את המכשיר היחיד שהם מציעים אשר תומך ברשת הדור השלישי, המכשיר הינו סמסונג 740 (samsung 740), וזאת לאחר שכבר הכרתי את המכשיר של חברת אורנג' ה-LG , כשלתומי חשבתי שההבדל היחיד בינהם הינו אי היכולת של הסמסונג לבצע שיחות וידאו .
אתם לא יכולים לתאר את האכזבה שלי מהסמסונג...
במכשיר הסמסונג מובנה דפדפן wap מיושן לעומת ה-LG שבו יש דפדפן תומך XHTML ,
הפורטל הסלולרי של פלאפון כל כך עלוב - ולא רק בגלל שמדובר בטכנולוגיית הWAP המיושנת אלא התוכן פשוט לא מעניין, לא מסודר בצורה הגיונית ולא מתחדש . הפורטל של אורנג' (o-box) לא נראה אף פעם כל כך טוב לאחר שראיתי את של פלאפון.
כמו כן, אין אפשרות לגלוש לסתם אתרים ע"י הקשת URL כמו שאפשר דרך ה-LG, בפלאפון אפשר להיכנס רק לאתרים שבפורטל של פלאפון .
לפחות יש את הטלויזיה (3g-tv)- אמרתי לעצמי, מי שמכיר את הפרסומות של פלאפון יודע כי הם מספקים שירות טלויזיה בשידור חי, לפחות כאן הפורטל נראה בסדר אבל התוכן שוב כל כך דל- חדשות ערוץ 2 של אתמול , יצפאן (שאותי כבר ממזמן לא מצחיק) וקליפים מטופשים...
טוב נו.. אז אשתמש במכשיר בתור יומן פגישות - גם פה נפלתי בפח , המכשיר לא מוכן להסתנכרן מול המחשב!!! רכשתי כבל תקשרות מפלאפון בעלות מוגזמת של 100 ש"ח , חיברתי את הכבל למכשיר מצד אחד ול-USB מצד שני, והפלא ופלא - WIN XP לא מזהה את המכשיר (כששאלתי מאיש המכירות של פלאפון אשר מכר לי את הכבל האם לא צריך דרייברים הוא לא ידע בכלל מה זה , אז ויתרתי וחשבתי שלא צריך...) . התקשרתי כולי בעצבים לפלאפון - ומה הם אומרים לי??: "אנחנו לא אחראים על הנושא, תכנס לאתר של סמסונג-ישראל (נקראים גם סאני ) ותוריד מהם את הדרייברים" - חברת אורנג' לעומת זאת מספקת ביחד עם המכשיר דיסק עם תוכנה ועם דרייברים.
טוב, נכנסתי לאתר חברת סמסונג-ישראל, מצאתי בקלות את המכשיר שלי באתר , הורדתי את "התוכנה ל-PC" שהם מספקים, התקנתי אותה, אך המחשב והמכשיר לא מכירים זה את זה עדיין. המשכתי והתקנתי עוד תוכנה אשר מצאתי באתר למכשיר אשר הופכת את המכשיר למודם חיצוני , התוכנה אומנם עזרה למחשב להכיר את המכשיר אבל בצורה לא מספיק טובה בשביל שהתוכנות יעבדו מולו... בקיצור אין דרייברים ואין נעליים, אין סינכרון ואין כלום. שלחתי מייל לסמסונג-ישראל, שכן את מספר הטלפון שלהם אין למצוא באתרם, באותו היום קיבלתי הודעה חזרה שתוך 7 ימי עבודה הם יחזרו אלי (שמעתם פעם על שירות ברמה כזו נמוכה??) לאחר 10 ימים נואשתי... - גם ניסיתי לדבר איתם בטלפון (מצאתי את הטלפון שלהם ב-144 ), הם פשוט ניפנפו אותי.
הבנתי שעם הטלפון הזה אני כבר לא אעשה שום דבר חוץ מלהתקשר לאנשים ולשלם עליו סכום עתק של 80 ש"ח בחודש...
חברים - המלצה שלי - אורנג' מספקים שירות טוב יותר, מוצר טוב יותר, תוכן טוב יותר , אל תתקרבו לפלאפון ולסמסונג... אני כל כך מאוכזב מהמכשיר הזה , אני מקווה שלא תעשו אותה טעות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2005, 18:35
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
לדוד שלי יש את המכשיר (סמסונג/פלאפון)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharp80 שמתחילה ב "דור שלישי - סמסונג מול LG"

דווקא אהבתי את המכשיר, חיצונית לפחות.
נפח של 55 מגה של, MP3 נוח כי יש על המכשיר פליי וכול זה (על הפומית)
אתר האינטרנט? נלוז. יש שם יצפאן וקליפים באנגלית.
המכשיר דיי גדול וכבד, ומתחמם במהירות.
הדבר המצחיק זה שבמכשיר יש שלט של טלווזיה, וודאו, הוט ו-יס.
(בהוט זה שולט על ממיר ADB, אבל על ממיר סמסונג לא, פטתי, לא?)

לדעתי? להתרחק מחברת 'פלאפון' לא משנה עד כמה טובים המכשירים, ההגבלה באינטרנט פשוט גרועה, והתמיכה.. הם עובדים ברשת אחרת מזו של אורנג' וסלקום.

ישן 08-06-2005, 23:04
  bintesla bintesla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.03
..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "לדוד שלי יש את המכשיר (סמסונג/פלאפון)"

תשמע אני לקוחה של סלקום היה לי בהתחלה מכשיר E398 שלכל הדעות הוא מכשיר מצוין

רק יש לו בעיה אחת וענקית שנקראת סנכרון הוא פשוט סרב להסתנכרן היה אפשר להשתמש בו

רק כdisc on key אבל אני לא שתקתי אפילו לרגע אבל גם לא צעקתי אפילו פעם אחת רק הסברתי

להם את הבעיה וביקשתי פיתרון.

כעבור שלושה חודשים מרגע רכישת המכשיר הם הבינו (סלקום) וגם מוטורולה עצמה שיש בעיה במכשיר

ולכן על חלק מהמחשבים הוא לא יסתנכרן

ועם המידע הזה הלכתי לסלקום הם ישבו וביררו עם כמה גורמים והוחלט לתת לי שתי אופציות

אופציה ראשונה: להישאר עם המכשיר ולקבל הטבה בזמן אוויר

אופציה שניה: לבטל את העיסקה ולעשות עסקה חדשה על מכשיר אחר

אני לא הססתי לרגע והלכתי על האופציה השניה, הם נתנו לי לבחור מכשיר אחר מבין 3 מכשירים

1. i-jam

2. 6630

3. p910i

אני בחרתי בטלפון P910i מכמה סיבות: האחריות של המכשיר ניתנת ע"י סלקום ולא חברת צד
שלישי הוא משלב טלפון ומחשב כף יד, יש לו מיקלת מובנת ומערכת הפעלה בקוד פתוח.

בקיצור שווה ללחוץ על החברות אבל תמיד לעשות את זה עם שכל ולא לצעוק כמו בשוק כי החוכמה
היא לגרום להם לרצות לעזור לך

מקוה שעזרתי ענבר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר