לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2005, 18:57
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
אוקי, תיקנתי לך, אולי לא בצורה שציפית :)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ~pendejo~ שמתחילה ב "אוקיי אני יעלה ת'קבצים הנה"

פשוט לא היה לי "כוח" להתחיל להיכנס לכפתורים ולחפש את הבעיה בנרות. אז מחקתי הכל וכתבתי לך קוד פשוט

הנה הדוגמה

והנה קובץ המקור

הנה הקוד למי שרוצה, הכל כתוב בפריים הראשון מה שהופך את זה לנוח לעידכון.

(זו גם דוגמה לספייקס ופופוקסו איך AS יכול לפשט הכל בצורה מדהימה)

קוד:
var btnSound=new Sound() _root.btnSound.attachSound("click") function buttonsFunc(link) { trace(link) _root["btn"+i].onRollOver=function() { trace("The onRollOver is working!") this.play() _root.btnSound.start() } _root["btn"+i].onRelease=function() { trace("The onRelease is working!") getURL("<A href="http://www.warez.ints.biz/sample/index.php"+link">http://www.warez.ints.biz/sample/index.php"+link, "_self"); } } for(i=1;i<=6;i++) { switch(i) { case 1: buttonsFunc() break; case 2: buttonsFunc("?act=UserCP") break; case 3: buttonsFunc("?act=Reg") break; case 4: buttonsFunc("?act=Members") break; case 5: buttonsFunc("?act=Search") break; case 6: buttonsFunc("?act=Help") } }

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2005, 19:18
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
תיקנתי לך את זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~pendejo~ שמתחילה ב "שאלה על סאונד בתוך כפתור"

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...07/52858781.fla
היתה לך בעיה מאוד פשוטה:
המובי קליפ "ראשי" שמת בפריים 1 stop() וגם שמת את המוזיקה. עכשיו:
כשעבודה "רצה" היא מפעילה את כל הפריימים שלה לפי הסדר אלא עם כן היא נתקלת בקוד (לא משהו שאתה לא יודע). עכשיו.. כשפלאש הריץ את הטיים ליין של "ראשי" הוא התחיל את פריים 1 ועצר שם כי שמת את הקוד stop() (דה..) אבל פלאש כבר הריץ כבר את פריים 1 ולכן הוא הפעיל את המוזיקה. לכן את קובץ המוזיקה היית צריך לשים בפריים 2 של "ראשי" (וכל שאר הכפתורים, אבל אני כבר חסכתי לך תעבודה ).
ובקשר לבאגי: אם קודים כאלו נוחים לך, מי אני שאתווכח אין ספק שזה חוסך עבודה רבה בעידקונים אבל לעבודות קטנות אני חושב שעדיף עבודה כזו. הכי פשוט.

ישן 08-06-2005, 11:28
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
לא
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ~pendejo~ שמתחילה ב "אממ..."

תבין מה שאני עשיתי זה לא רק בגלל הסאונד, זה פשוט מארגן את הכל על הפריים הראשון בלי צורך להיכנס לכפתורים ולכתוב את אותו קוד שוב ושוב ולהכניס לאחר מכן את הסאונד לכל הכפתורים.

אבל עזוב את זה שהעבודה עצמה היא עבודת נמלים. תחשוב על עבודת העידכון (אם תצטרך בעתיד) שתיהיה קשה פי 5...

בכל מקרה, אני יכול להסביר לך מה עשיתי ואז תבין את זה טוב יותר.

דבר ראשון השארתי בכפתורים רק את האנימציה עם פקודת stop בהתחלה ונתתי לכל אחד אינטנס בצורה הבאה btn3.btn2,btn1..... (אינסטנס זה בעצם שם שרק בעזרתו ניתן "לתקשר" עם האובייקט באקשנסקריפט)

הכנסתי את הסאונד לתוך משתנה כדי שאוכל לפקוד עליו לנגן מתי שארצה.

ואז עשיתי פונקציה שכוללת את הקוד שאני רוצה ליישם על כל הכפתורים (כדי שלא יהיה צורך לכתוב את הקוד יותר מפעם אחת, מפני שפונקציה היא בעצם בלוק של קוד שאפשר "לקורא" לו כמה פעמים שרוצים) והוספתי לה משתנה link

אחרי הפונקציה אתה יכול לראות את המילה for. פה בעצם מסתתר "הטריק", for יהיה לך קצת קשה להבין לעומק מהסבר קטן אבל בכל מקרה מה שהיא עושה במקרה הזה זה פשוט מפעילה את הפונקציה 6 פעמים (לכל הכפתורים) בכל הפעלה גם המשתנה i שהתחיל מ 1, מתקדם, אתה יכול לראות בפונקציה את המילה ( bth" + i" ) מה שזה עושה זה בעצם מחבר את btn עם הערך של i ואז הוא יודע על איזה כפתור להפעיל את הפונקציה (btn1, btn2 btn3......)

לא רק שהוא צריך לדעת על איזה כפתור להפעיל את הפונקציה הוא גם צריך לדעת איזה לינק לחבר לכל כפתור. לכן חיברתי כל לינק לערך מסוים של i . פשוט עשיתי תנאי שאם הערך של i שווה מספר מסוים, תכניס לינק מסוים... (אתה יכול לראות בסוף הפקודה getURL איפההמשתנה link מיישם את עצמו)

וזה הכל בעצם..

יש אנשים בפורום שפשוט לא רוצים להעלות פה את הרמה, ומתעקשים לדרוך במקום.
מה לעשות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר