לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2005, 21:14
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
ידידה שחותכת את עצמה מגיל 14...

שלום,
אז כמו שהצגתי בטופיק יש לי ידידה(בת 17 כיום), שלאחרונה סיפרה לי שהיא חותכת את עצמה...
שאלתי אותה למה? והיא הסבירה לי שזה בגלל שהיא מעדיפה להרגיש כאב חיצוני - שהיא יודעת מאיפה הוא בא, מאשר כאב פנימי (כמו אכזבה, לב שבור וכ'ו..).
ניסיתי לדבר איתה ולנסות להסביר לה שמה שהיא עושה זה דבר לא טוב ושהיא חייבת להפסיק עם זה.
היא גם אמרה שכיום היא כבר התמכרה לזה(אחרי שנים שהיא עושה את זה.) והיא לא יכולה להפסיק, עד שזה הגיע למצב שהיא חותכת את עצמה 4 פעמים ביום. היא פוגעת בעצמה ואני פשוט לא יודע מה לעשות. אני מפחד שיום אחד זה לא יהיה רק חתך קטן.
ההורים שלה לא יודעים מזה וגם חבר שלה לא יודע מזה...(יש לה אבל כמה חברות שיודעות...)
מה לדעתכם אני צריך לעשות? איך אני יכול להגיב על דבר כזה? איך אני יכול להניא אותה מלהמשיך ולעשות את זה?
זה עומד לי על הלב כבר כמה ימים...היא ידידה די טובה שלי...
בבקשה אל תציעו לי ללכת ולדבר עם ההורים שלה או משהו כזה, כי זה נשמע לי חמור מדי. ואני לא מתכוון לעשות דבר כזה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2005, 05:57
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
יש לך כמה דרכים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "ידידה שחותכת את עצמה מגיל 14..."

הדרך הראשונה (מה שעשו עם חברה שלי) זה להדבק לה לתחת.. פשוט לא לעזוב אותה יותר מידיי.. להיות שם בשבילה בצורה אבסולוטית.
הדרך השניה היא לספר למישהו, אבל כאן היא יכולה לסבול מסטיגמות וכאלה עד יום מותה..
לא מאמינה שהיא פסיכופטית או משהו.. אולי זה גם משהו של גיל ההתבגרות..צריך גם להכניס לה לתודעה שהחריטות האלה לא יעברו לה.. תזכירו לה שאפילו ביום החתונה שלה היא תרצה ללבוש שמלה יפה וקצת חשופה אבל בגלל החריטות האלה (שכבר יצליקו והיו בולטות ומכוערות) ימנעו ממנה לעשות את זה.. ואם היא תשים ז** ותלך כמו שבא לה, בסופו של דבר אנשים יברחו ממנה, או יותר גרוע -> לא יברחו ממנה אבל כן ירכלו ויתנהגו אליה כמו אל פסיכופטית. ככה זה יהיה בכל מקום , אם זה עבודה, חברים, או אפילו לעמוד בתור של המכולת..
חבר שלה ישים לב בסופו של דבר, וכל הקטע של חריטות על הגוף נובע בעיקר משליטה מוחלטת ודיכאון.. השליטה הזאת בגוף, בכאב, בעצבים.. ובדיכאון..יש אנשים שהאפטיות הזאת משמשת להם כמעין דרך להוכיח לעצמם שיש להם כוח, ועם זאת להמלט מכאבים מסביב (להחליף כאב פנימי בחיצוני ע"י התנתקות).
תעדכן.. שלך תמי.

ישן 08-06-2005, 07:53

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "ידידה שחותכת את עצמה מגיל 14..."

persephone,

העניין הוא שאם פעם זה היה ככה, אז עכשיו זה נראה לי השתנה. כלומר היא התחילה עם זה ככה, אבל עכשיו גם אם אין לה כאב פנימי (כשהיא אמרה לי שהיא עושה את זה 4 פעמים ביום שאלתי אותה אם היא כל הזמן מרגישה עצובה (או איזה שהוא כאב פנימי) והיא אמרה שלא.) היא עושה את זה. זה התחיל ככה, אבל עכשיו זה כבר הפך להרגל, להתמכרות.
תאמיני לי..אני מנסה לעזור לה להתמודד עם הכל...ואת האמת, עד עכשיו, לא ראיתי שהיא מרגישה כזה כאב פנימי...היא לא ילדה כל כך עצובה...
הולי,
העניין הוא כזה. שניינו גרים בערים שונות...במרחק של שעה וחצי נסיעה וגם אין לה פלאפון או משהו כזה שאני יכול כל הזמן לדבר איתה שם...
לגבי זה שאני אספר למישהו, אני לא יכול לעשות לה את זה מהסיבה שאת הצגת...
ואני אגיד לה את מה שאמרת לגבי החתונה ולגבי זה שירכלו עליה...
בגלל שהיא אמרה לי שהיא עושה את זה 4 פעמים ביום והיא כבר התמכרה חשבתי להגיד לה אולי לנסות להגמל מזה בהדרגתיות, שתעשה את זה כמה שפחות אולי כמה ימים רק 3 חתכים..וככה לאט לאט לרדת..עד שזה מגיע ל-0...הבעיה היא שאני לא בטוח עד כמה אפקטיבי זה יהיה, אם בכלל.
חוץ מזה היא אמרה לי שהיא לא רוצה להפסיק עם זה...אני חייב לשכנע אותה... :\
ישן 08-06-2005, 21:32
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
הילדה לא פסיכופתית.

אני מבין את ההרגשה שלה לגמרי.. גם אני עושה את זה. אני מנסה להעביר את הכאב הצורב והמעיק ועמוק לכאב הרבה פחות כואב, כאב שאני מכיר, כאב שלא חודר ללב, אלא טיפה מציק.

זה לא כזה נורא. מהם כמה טיפות דם וצלקות? אתה עושה מזה עניין ענקי משום דבר. לפחות מנקדות המבט שלי על עצמי ועליה ללא הרבה שוני.

אבל להגיד לך את האמת, גם אני לא הייתי יושב בחיבוק ידיים, ובאמת ככה עשיתי לידידה שלי פעם. אתה פשוט צריך לגרום לה להבטיח שהיא לא תעשה את זה, בדרך כלשהי. ככה אני עשיתי לידידה שלי שחתכה את עצמה. הכרחתי אותה להבטיח לי לא לעשות את זה.

ישן 08-06-2005, 22:00

חח... ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "משהו פה לא מובן לי...אתה עושה..."

זה ממש לא פרדוקסלי. לא מעניין אותי מעצמי, או מהכאב של עצמי, או כל דבר אחר של עצמי.
אבל ועוד איך עניין אותי הכאב שלה. אני לא רציתי שהיא תפגע בגוף שלה ושתכאיב לעצמה כי היא מאוד חשובה לי. אני לא חשוב לעצמי, בטח לא כמו שהיא חשובה לי. אז אכפת לי הרבה יותר שהיא לא תחתוך את עצמה. זה שאני שורט פה ושם לא סותר שום דבר..

תאמין לי, שהגעתי למשברים ממש קשים בחיים... ואף פעם לא לחצתי יותר מדי. אם להגיד את האמת, אני לא אדיוט מספיק כדי לחתוך קרוב לעורק או וריד ראשי. זה סתם פוזה- הכאב שיגיע מהחתך יכול להיות ברגל, בבטן (שם זה הכי טוב, לדעתי) או במקומות אחרים. אבל למה בפרק היד? אין בכוונתי להתאבד. לא כי אני לא רוצה, כמובן שאני רוצה. אבל כי החיים לא כלכך פשוטים. ואני לא אסכים שבגלל מעשה כה אנוכי אבא שלי יבכה.

אני חושב שהיא הפסיקה... לא דיברנו בזמן האחרון (בלי שום קשר). אבל כן, היא הפסיקה.

איך עשיתי את זה? הייתה לנו שיחת נפש קטנה ב3 בבוקר בגר ציבורי, וכעסתי עליה כלכך על זה עד שהיא הסכימה להבטיח... חח איזה מתוקה

ישן 09-06-2005, 16:29
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
תסלחו לי שאני סוטה קצת מהנושא..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "חח... ידידי היקר"

אבל אני חושבת שאתה צריך טיפול בעצמך..
אני מכירה את המצב הזה שלא איכפת לך מעצמך..אצלי האמת זה קרה במצב מסויים ולא חייתי ככה למרות שנראה שאתה כן חיי ככה ולמען האמת אני לא יודעת מה זה תורם לך הרבה.
זה טוב להרגיש אפס?
כי אם כן אז תסביר לי את המחשבה הזו כי אינני מבינה אותה.
מצבים כאלה יכולים להיגרם מטעויות שעשית, או חוויות קשות שעברת ואם כך הדבר האם אתה יכול לשתף אותנו במה שהביא אותך לחשוב בצורה הזו לגבייך ולגבי החיים שלך.
לגבי עניין ההתאבדות אני חושבת שזה טיפשי להמשיך לחיות מן הסיבה הזו.
ומה יקרה כשמתישהו עוד כמה עשרות שנים ימות אביץ בשיבה טובה?
אז תרגיש טוב יותר עם עצמך ותתאבד כי לא יהיה מי שיבכה עלייך?
אתה חושב שזה הגיוני להמשיך לחיות בשביל אדם אחר?
אמרתי את זה המון המון זמן ואני עדיין אומרת את זה להרבה אנשים.
החיים הם מתנה למרות שרוב הזמן הם לא נראים לנו כאלה, החשיבה הזו גדולה עלינו וגדולה על הבנתנו אבל תאמין שמי שיצר את פלא הבריאה ידע טוב מאוד מה הוא עושה.
קשיים באים לחשל אותך ולהעמיד אותך בניסיון, לבדוק עד כמה גדולה תאוות החיים שלך.
קל יותר להיכנע ולהגיד ואללה לא בראש שלי
השאלה היא אם זו הדרך.
תחשוב על מצב שבו התאבדת לדוגמא <חס וחלילה>
ואתה יכול לראות את הילדים שיכלו להיות לך, האישה, המשפחה, החברים, העבודה.
מה היית מרגיש אז?
תמיד תזכור שיש דברים מעבר להבנתך וידיעתך.
אני אישית מאמינה בגורל אבל אל אכפה עלייך להאמין בכך.
לפי השקפתי יש שם מישהו מלמעלה שמעביר אותי חוויות בחיים כדי שאלמד מהן, אתפתח, אתחזק, בכל שלב אני יכולה להישבר, להיכנע, להגיד שאני לא רוצה יותר ופשוט לוותר, השאלה היא על מה אני מוותרת בעתיד.
האם כל זה צופן בחובו את החוזק והידע שאני צריכה בשביל לראות ולעשות דברים מסויימים בעתיד, ואם כן אז מה הם.
אני חייה מתוך סקרנות ותאוות חיים, תחשוב על זה, אולי תוכל לאמץ לעצמך גישה דומה בעתיד.
ושוב אם אפשר לדעת מה הסיבה שהניע אותך למעשים שלך אני אשמח אם כאן ואם בפרטי או באייסייקיו שלי.

לגבי נושא האשכול.
עמדתי באותו מצב, אבל הוא היה שונה במקצת, כי במקרה שלי החתכים היו מסיבה מסויימת, מכאב לב.
לגבי מה שאמרת שהיא לא נראית ילדה עצובה במיוחד אני לא מסכימה עם כך.
בעתיד אתה תגלה לראות אנשים רבים שנראים מאוד מאושרים אך הם בדיוק ההפך.
כל אדם סוחב על עצמו משקל, מידי שנה המשקל גדול יחד עם חוויות שאני חווים.
יכול להיות שהיא סוחבת על עצמה משקל כבד מאוד מחוויות כאלו או אחרות בעבר שלה והיא אפילו לא יודעת שזו הסיבה לכל התסכול שהיא מוציאה בחתכים, כי היא כבר עושה זאת אוטומטית, כפי שאמרת- עניים של הרגל.
אני מציעה לדבר איתה, לחשוב שוב איזו חוויה הביאה אותה למצב הזה בעבר, בפעם הראשונה, השנייה, השלישית.
אין טעם לצעוק עליי כי אם היא אכן עושה זאת במשך כמה שנים טובות צעקות הן לא מה שיעזור לה.
אני מציעה גם שתעזר במישהו, יכול להיות מישהי מהחברות שלה שתדבק אליה בזמנים שאתה לא לידה או כל אדם אחר, לפעמים אפילו טוב להכניס אדם זר שלא כלול בחייה או בחייך פשוט שתבקש ממנה לדבר איתו, לקחת אותה בעצמך, באחת מהפגישות תלכו לשיחה עם אדם מוסמך, אין שום בעיה עם כך אני בטוחה שאפשר לארגן פגישה כזו, תבקש את זה אפילו כטובה אישית.
אשמח לדבר איתה אפילו בעצמי אם יש איזושהי דרך לכך.

תעדכן!
תמר
ישן 09-06-2005, 19:11

אוי את חמודה שהשקעת כלכך הרבה זמן בכתיבה בשבילי. :)
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "תסלחו לי שאני סוטה קצת מהנושא.."

אבל זה היה לא נחוץ...

לא, תמר, אני לא זקוק לטיפול. אני בסדר גמור. ואני בהחלט מעדיף לא לדבר על מה שמניע אותי לשפוך את דמי (מה שאני לא עושה בכזו כפייתיות, כפי שאולי הצטיירתי).
עכשיו... תראי. אני לא מרגיש אפס. אני לא מרחם על עצמי... חס וחלילה. כל מה שאני עושה הוא בשביל לקום מין ההריסות ולהמשיך קדימה.

לבכות עליי? זה לא הנקודה... אני פשוט מעדיף שאף אחד לא ירגיש צער בגללי. מין העדפה, את יודעת.

אני לא ממש יודע אם אני מאמין בגורל... יש לי המון מחלוקות-פילוסופיות-בגרוש בנושא. אבל אני מאמין שאני יכול למות מחר. אני אף פעם לא אצטער על האישה והילדים ש"יכלו" להיות לי. אני חושב שזה לא נכון..
אני לא בן אדם שמוותר. ואני לא מוותר. אני אמשיך הלאה למרות הקשיים... אני אקום מההריסות ויום אחד אני גם אפסיק לשפוך את דמי. אם יש משפט שאני מאמין בו ילדה, זה שכל דבר רע נגמר בסוף. ויום אחד אני אקום ואגיד שהצלחתי לעבור את זה, בכוחות עצמי.

אבל בינתיים... זה אחד הדברים שעוזרים לי לעבור את זה. ואני באמת באמת באמת מודה לך שהקדשת את זמנך לי או לנסות לעזור לי.. אני מעריך את זה.

תודה.

נערך לאחרונה ע"י full metal בתאריך 09-06-2005 בשעה 19:15.
ישן 11-06-2005, 21:10
צלמית המשתמש של ZigZag
  ZigZag ZigZag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בעיה ידועה ומוכרת

כתוצאה ממס' מצבים נפשיים, הידוע שבהם הוא OCD, הפרעה אובססיבית קומפולסיבית,
אולי יצא לך פעם לשמוע על אנשים שיש להם הפרעה כזאת שהם חייבים לבצע כל מיני "טקסים", למשל לסגור את הדלת 5 פעמים, לסגור את האור בכל החדרים, לנקות את הלוח בכיתה מכל לכלוך וכו'. או BPD, תסמונת אישיות גבולית שלה סימפטומים אחרים כמו פראנואידיות, חרדת נטישה, הפרעת זהות וכו'.

התנהגות זאת נגרמת לרוב ממחסור בהפרשה של חומר הנקרא "סרוטונין" במוח, מה שגורם לסוג של דכאון הבא לידי ביטוי בהפרעות הללו.

ניתן לטפל בצורה תרופתית \ קוגנטיבית בבעיות האלה.

באתר סה"ר ישנו מידע רב ויעיל בנושאים הללו,

http://www.sahar.org.il/self_injury.asp

אנא דבר איתה שתפנה לעזרה מקצועית
ישן 11-06-2005, 21:16

ציטוט:

יש הבדל גדול מאד בין משבר הנעורים ומשברים חולפים אחרים לבין מצב כזה..
זהו מצב פסיכוטי, והוא מסוכן מאד!!! הוא יכול להתפתח למחלת נפש קבועה.!!!
לא משנה, איך ומה אני יודע בעניין, זה לא הנקודה!! אסור לשחק עם דבר כזה, וחובה!!, לפנות לגורמים המטפלים ולהורים.
אם זה לא יטופל מייד, אז יהיה חמור מאד...
(אם העניין לא יוסדר בצורה עדינה אז ישנו נוהל "אישפוז בכפייה", אבל עדיף לא להגיע לזה...).
מקווה שיגמר טוב...

אני חושב שפה קצת הגזמת...לדעתי זה לא מצב פסיכוטי. לפי מה שאת אומרת גם אנשים שמכורים לסיגריות הם פסיכופטיים. ולכן אני לא מסכים עם רוב הדברים שאמרת. מה גם שאם אני אפנה להורים שלה היא ממש תכעס עלי ותנתק קשר לגמרי. היא כרגע בריב עם ההורים שלה בכל מקרה...
אתמול היא אמרה לי שהיא בריב עם ההורים שלה ושאחרי שהיא נכנסה לריב איתם היא התעצבנה מאוד ורצתה לחתוך את עצמה קצת(לשחרר לחצים...) אבל היא אמרה שהיא לא עשתה את זה בסוף בגלל שהידיים שלה לא החלימו עדיין מהפציעות הקודמות...אני פשוט משתגע איך אף אחד לא שם לב לזה...
ציטוט:

עמדתי באותו מצב, אבל הוא היה שונה במקצת, כי במקרה שלי החתכים היו מסיבה מסויימת, מכאב לב.
לגבי מה שאמרת שהיא לא נראית ילדה עצובה במיוחד אני לא מסכימה עם כך.
בעתיד אתה תגלה לראות אנשים רבים שנראים מאוד מאושרים אך הם בדיוק ההפך.
כל אדם סוחב על עצמו משקל, מידי שנה המשקל גדול יחד עם חוויות שאני חווים.
יכול להיות שהיא סוחבת על עצמה משקל כבד מאוד מחוויות כאלו או אחרות בעבר שלה והיא אפילו לא יודעת שזו הסיבה לכל התסכול שהיא מוציאה בחתכים, כי היא כבר עושה זאת אוטומטית, כפי שאמרת- עניים של הרגל.
אני מציעה לדבר איתה, לחשוב שוב איזו חוויה הביאה אותה למצב הזה בעבר, בפעם הראשונה, השנייה, השלישית.
אין טעם לצעוק עליי כי אם היא אכן עושה זאת במשך כמה שנים טובות צעקות הן לא מה שיעזור לה.
אני מציעה גם שתעזר במישהו, יכול להיות מישהי מהחברות שלה שתדבק אליה בזמנים שאתה לא לידה או כל אדם אחר, לפעמים אפילו טוב להכניס אדם זר שלא כלול בחייה או בחייך פשוט שתבקש ממנה לדבר איתו, לקחת אותה בעצמך, באחת מהפגישות תלכו לשיחה עם אדם מוסמך, אין שום בעיה עם כך אני בטוחה שאפשר לארגן פגישה כזו, תבקש את זה אפילו כטובה אישית.
אשמח לדבר איתה אפילו בעצמי אם יש איזושהי דרך לכך.

אולי את צודקת, למרות שהיא לא נראת ילדה עצובה יכול להיות שהיא באמת עצובה...
עדיין לא דיברתי איתה על חוויות קודמות או איך היא התחילה עם זה, אבל אני אדבר איתה על זה..
כמובן, שאני לא אצעק עליה...ובאמת הצעת פה כמה דברים שאני אנסה לעשות אותם...
תודה רבה..
צפו לעדכון...
ישן 25-06-2005, 08:58
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי

קראתי את כל התגובות שניתנו כאן ואני לא חושבת שיש המקום לנתח אותה אלא להיות פרקטיים- יש מצב עדין נתון שצריך להתמודד איתו ואני חושבת שרק גורם מוסמך יכול לגעת בו .
אתה בתור ידיד חייב לתת לה את התמיכה שהיא תלך לגורם מקצועי, תתחיל בלשוטט רגליך לחפש מרכז ייעוץ לנוער לדוגמה .
בשלב הראשון אני חושבת שכדאי שאתה תלך לשם ותדבר עם גורם מקצועי ותסביר לו את המצב, הוא כבר ידע להכווין אותך כיצד לטפל בנושא, איך להתייחס אליה ומה לומר לה (בתור ידיד טוב) וזה יכול לעזור גם לך וגם לה .
והשלב הבא יהיה לעודד אותה להגיע לשם על- ידי שכנוע שאתה גם הלכת ועזרו לך .
ועזוב את חברות שלה בצד, אם היא חשובה לך קח אותה אפילו יד ביד, מרחק זה רק עניין מינורי !

שלא יהיה לך ספק, היא לא מבינה באיזה מצב היא נמצאת והיא לא יכולה להתמודד איתו לבד .
לגרום נזק פיזי לעצמך כתחליף לכאב נפשי (שאגב זה לא נתון כ"כ לבחירתנו) זה הרבה יותר ממאזוכיזם .
14 זה גיל צעיר מאוד, זה ה-גיל שבו לומדים איך להתמודד עם קשיים ודרך ההתמודדות שלה היא לא טבעית ולא טובה, אפשר להבחין שיש לה קושי להתמודד עם שברון לב (כל אחד מאיתנו לוקח את זה לכיוון אחד, חלק להדחקה, חלק לדכאון וחלק לאדישות) ולכן היא צריכה הכוונה מקצועית .

בשלב הזה אני לא יודעת אם הייתי מערבת את ההורים (עם כל כמה שאני חושבת שהם חייבים לדעת)
מהסיבה הפשוטה שאם היא לא מצאה מקום או לגיטימציה לפנות אליהם, אולי יש סיבה מספיק טובה לכך .
אבל... כדאי באמת לגשש ולראות מדוע היא לא מעוניינת לשתפם ובמידה והיא לא תהיה מעוניינת בשום מצב ללכת לטיפול יש לשקול לערב את הוריה, זה יהיה זעזוע אך תפקיד ההורים לדאוג לצרכי ילדיהם (הן החומריים והן הנפשיים) .

להלן אשכול שפתחנו עוד במערכת הקודמת המכיל מספרי טלפון למקרי הצורך, אני ממליצה לך בחום להשתמש באחד מן הטלפונים של המרכזים הללו, הם יכולים להעניק לך ולה ייעוץ והכוונה כיצד לגשת לנושא (והכל בצורה אנונימית) :
http://www.fresh.co.il/dcforum/Warmth/9362.html

שיהיה לך בהצלחה ואשמח לשמוע עדכון - איפה הנושא עומד .
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 25-06-2005 בשעה 09:09.
ישן 30-06-2005, 08:58

עדכון...

Gwenhwyfar
באמת לא מצאתי מקום לפנות להורים, שכן אם הייתי פונה אני בטוח שהיא הייתה מתעצבנת יותר ואף מנתקת קשר..

החלטתי בסופו של דבר ללכת בכיוון של לשגע אותה עד שהיא תפסיק...
התחלתי לערוך איתה שיחות על הנושא...אמרתי לה שכל הבעיות יכולות להפטר...אבל זה לא הדרך...
בקיצור שיגעתי אותה...דיברתי איתה אתמול והיא אמרה שהיא הפסיקה בינתיים עם זה..אני באמת מקווה שזה ככה..ואמרתי לה שלפני שהיא חותכת את עצמה שתתקשר אלי...בינתיים אני מהווה אוזן קשבת..ומנסה לעזור לה בבעיות שלה...
אני רוצה להודות פה לכולם...באמת עזרתם לי...
השתמשתי בחלק מהעצות שלכם...
ואני באמת מקווה שהיא הפסיקה עם זה..
Private
ישן 30-06-2005, 09:56
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "עדכון..."

לפי דעתי היא מסננת אותך.

תחשוב, היא עם זה כבר 3 שנים!!
אם תגיד למישהו כאן להפסיק לעשן אחרי שהוא מעשן כבר 3 שנים ועושה את זה לפחות 4 פעמים ביום
נראה לך הוא היה מפסיק בגלל שאיזה חבר נודניק שלו יתחיל לעלות לו על העצבים!?
רק שתדעו לפי דעתי כן, סיגריות אפשר להשוות למצב פסיכוטי שהרי גם זה מזיק לאדם רק בצורה הפחות גלויה לעין על אף שגם בלי בריאות כולם יודעים מי מעשן ומי לא...

דרך אגב, לא יודע איפה ראיתי את זה, אבל כשמספרים על דברים כאלה זאת אומרת שהיא כן רוצה לצאת מזה ורוצה שיעזרו לה! רק שהיא לא יודעת איך =\

זה ממש קשה לשכנע חבר להפסיק לעשות משהו אך לפי דעתי תצטרך לעבוד על זה חזק אם אתה מתכוון לעשות זאת בעצמך
אני יכול לתת לך רק רעיונות כמו להרחיק אותה מדברים שהיא תוכל להשתמש בהם לחתוך את עצמה כמו: עכשיו חופש אז לצאת לחופשה, לים ולהשגיח שתתרחק מחפצי כהים.
בעיקר לשים לב להתנהגות שלה באופן שיררותי.
אם אתה באמת חושב (עוקב) אחריה שהיא לא חותכת את עצמה אז היא די תתחיל להשתגע ולחפש דרכים לחתוך את עצמה..
נראה לי הפתרון למצוא לזה תעסוקה שיעביר לה את הזמן
משהו שממש יעניין אותה ושהיא תשכח מהחתכים או לפחות תרגיע אותם לזמן מה..

זו דעתי, מאחל לה בריאות :]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר