לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2005, 16:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
זה שקר בערך כמו ששרון נקי כפיים וצח כשלג...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "שקר וכזב. להשתיק מחאתם ?"

ה"פעילות הפלילית" שלהם היא כזו שישנה בכל יום - ומעולם לא הסתיימה במעצרים לתקופה של
שבועות (לרוב היא מסתיימת ללא מעצרים כלל). כל המעצרים היו חלק ממגמה פוליטית להשתיק
מחאה, והאיום להרוס משפחות, הוא פשוט נסיון להעלות את רף ההפחדה אחרי שהמעצרים לא
הועילו.

ביום שאתה תתמוך בסירוס גנבים, אונס מועלים ורצח נוכלים - תוכל לדבר בכנות על אמצעי לגיטימי
של השלטונות פה.

אין למהלך שום קשר ל"מדינת ישראל" אלא לרצון להשתיק מחאה נגד תכנית פוליטית של איש פוליטי.
מחאה היא דבר מותר בדמוקרטיה, וכאשר היא חוצה גבולות - עוצרים אנשים. לא לוקחים אותם
ממשפחותיהם ולא מאיימים לעשות כן - אפילו אם זה יוצר תחושת אימה בקרב מתנגדי המשטר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2005, 19:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא הייתי מרחיק לכת ומדבר על חסינות מוחלטת. מי שינקוט באלימות, יש לטפל בו ביד ברזל
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "כלומר, בגלל שהם ילדים - אתה תובע בשבילם חסינות מוחלטת"

לגבי דבריך ש"לו נהגה כך הפרקליטות... הייתה מועלת בתפקידה": הפרקליטות כבר מזמח נוהגת
כך בכל הנוגע לעבריינים קטינים א-ל-י-מ-י-ם, שעימם היא סוגרת עסקאות טיעון מבלי להודיע
לקרבנות, מוחלת להם על הפרת עונשי ע"ת וכד'. כמו"כ היא נוהגת כך בקשר לקטינים מתפרעים
ממגזרים פחות שנואים מהמתיישבים (כמה קטינים נעצרו בהתפרעויות הגדר, שבהן חייל איבד
עין?).

להורים אכפת מגורל ילדיהם הרבה יותר מהממשלה. לו לממשלה היה אכפת מהם - היא לא הייתה
משאירה אותם בכלא במשך שבועות. ההורים, לעומת זאת, פשוט עושים מה שילדיהם מבקשים,
ונמנעים מלפעול בצורה כזו שתהפוך את ילדיהם לעבדיו של השלטונות, עקב ההתעקשות המכוערת
להחתימם על מסמך התחייבות לסתימת פיהם.
ישן 08-06-2005, 16:07
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
אם הייתי ליכודניק ושרוניסט ידוע - אולי היה לך קייס
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, אתה התייחסת בדיוק לאותן נקודות - רק שאתה פשוט תומך במשטר. זה כל ההבדל..."

כתבתי בהרבה אשכולות נגד שרון, ופירטתי את הבעייתיות שאני מוצא בתכנית, ואפילו אמרתי שלדעתי המחיר שהיא דרשה מאתנו כדמוקרטיה הוא פשוט גדול מדי. אבל בעניין הספציפי של הורים המפקירים ילדיהם במעצר - אין כאן שום עניין פוליטי, יש כאן עניין אנושי, שמפקירים את טובת הילדים לטובת אידיאולוגיה רחבה יותר - ואת זה אני פשוט לא מוכן לקבל, וגם המדינה לא צריכה לקבל - מחר ישלח ערבי את בנו לזרוק אבנים וחרדי ישלח את בתו להפגין בחוצה ישראל, ואנרכיסט ישלח את ילדיו להפגין מול הגדר, ואף אחד מהם לא ישחרר את ילדיו ממעצר - ואתה טוען שכולם עושים את הדבר הנכון עבור ילדיהם, שהם דואגים לשלומם ובריאותם ?

ישן 08-06-2005, 16:42
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
הילדים סיכנו את עצמם בזה
בתגובה להודעה מספר 147 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, אין ספק שאתה וסטונד דואגים מאוד לילדי המתיישבים, כשאתם קוראים ללקיחתם מהוריהם..."

שישבו על הכביש. מה תעשה המשטרה בהתחלה היא תאיים אח"כ תעביר אותם למדרכה אח"כ. כאמצעי הגנה על הילדים. מכניסים אותם למתקני כליאה עד הגעת ההורים . היות והילדים קטיינם . חל על ההורים. להגיע למתקני הכליאה . ולקחת את הילדים אחרי שהם ההורים והילדים הוזהרו כחוק.
אבל מה לעשות שההורים הטפשים האלה. הילדים מענינים אותם כקליפת השום. לא מגיעים.
אז לפי החוק הם מעבירים את הטיפןל כחוק לרשויות הסעד עם כל המשמעות לזה שההורים מזניחים את הילדים . עד לכאן בטוח שאתם מסכימים

ואז ההורים האדיוטים. מחליטים להגיע כי החוק הוא אם הורה מזניח את הילד יש להעבירו למשפחת אומנה

ואני מקווה שההורים שילמו את בית המלון 6 כוכבים שבהם הוזנחו הילדים המסכנים שלהם.

חג פינוי שמח
ישן 08-06-2005, 17:02
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

הייתה לי תחושה זה יגיע לזה מתישהו :)
בתגובה להודעה מספר 162 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שלטון החוק מעניין אותך כשלג דאשתקד, שכן אני מניח ששמעת על פקודת הסמים המסוכנים..."

אני מודה שאני עבריין, וגם סטונד הודה שהוא עבר על החוק - אבל אם תתפוס אותי המשטרה וישלחו אותי לכלא - לא אוכל לטעון שזה "פשיזם". כמובן שתמיד אוכל לשיר "עוצו עצה ותופר" ולסרב להזדהות, ואז אולי אתה תלחם על שחרורי

אין לי שום בעיה עם זה שהם עברו על החוק - אבל למדינה שבה קיים שלטון החוק יש עם זה בעיה, ובצדק. כפי שכתבתי מקודם (ובכך הפכתי את הודעתך למיותרת) - לכל אחד זכות להתנגד לחוק, בייחוד אם הוא חושב שהחוק טועה. אבל שיקבל על עצמו את הדין. אני, בכל אופן, לא קורא לזה פשיזם, ומעולם לא קראתי לזה כך. ולכך שאני עובר על החוק אני קורא בפשטות "עבירה על החוק", ולא "מחאה". אולי אם היה לי לובי בכנסת כמו שיש למתנגדי ההתנתקות יכולתי גם אני לעשן בחופשיות ברחוב ולקוות להיעצר.

אז למען הסר ספיקות - כל מי שעובר על החוק צריך לתת על כך את הדין, גם אם זה על עבירות סמים, ואפילו אם מדובר בי.

ישן 08-06-2005, 19:24
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

נו, אז תספר למשטרה, מחפשים אותם :)
בתגובה להודעה מספר 187 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ואני מכיר הורים שלא באו לשחרר את ילדעיהם מהכלא בניגוד לרצונם"

ניתן בהחלט להתווכח עד כמה השארת ילדים במעצר נחשבת הפקרה או הזנחה, ועל זה יענה בית המשפט ולא אנחנו. הפרקליטות ממילא לא יכולה להחליט בעניינם של הילדים - היא יכולה רק להגיש כתבי אישום כנגדם וכנגד ההורים, וביהמ"ש יקבע האם אכן מדובר בהזנחה או הפקרה.

אני לא יודע מה יחליט ביהמ"ש ועל פי אילו קריטריונים הוא מחליט, אבל אני מניח (ומקווה) שטובת הילד היא שיקול מס' 1, ואני יודע שטובת הילד היא להיות בבית הוריו וללכת לבית הספר, לא ללכת להפגנות ולשבת במעצר. עצוב לי לראות בתקשורת הורים שמעודדים את ילדיהם לעבור על החוק, משדרים גישה של זלזלול כלפי שלטון החוק והדמוקרטיה בלבד - כל זה לא לטובת הילד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:02

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר