לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2004, 18:07
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
פנטסיל בדרך להפועל ת"א

נשיא מכבי ת"א לוני הרציקוביץ' וסגנו אלי דריקס נתנו אור ירוק למאמן ניר קלינגר לחזק את הקבוצה בפגרת החורף בשני שחקנים קדמיים. המועמד הראשון הוא אופיר חיים מאיסטנבולספור והשני יהיה שחקן זר. החלוץ הברזילאי בן ה-28, מרלון דה סואוזה לופס (1.84 מ', 83 ק "ג), שכבש חמישה שערים העונה בקבוצת פיגוארנסה ושיחק בעבר ביפן, הוצע לקבוצה.
אתמול (חמישי) הפסידה הקבוצה במשחק אימון 1-0 לבני יהודה ושוב בלטה הבעיה בהתקפה. כתוצאה מכך זומן ישמעאל אדו לאימון בעיטות אישי אחר הצהריים עם מאמן הכושר רון ציבלין. אדו בעט קרוב ל-100 בעיטות לשוער המשנה גל ניר, שזוכה לאימונים אינטנסיביים בגלל החשש שלירן שטראובר יקבל עונש הרחקה ולא יוכל לשחק מול מכבי חיפה במחזור הבא.
במועדון אישרו את החשיפה הבלעדית במעריב על השיחות בין נציגים מהפועל ומכבי באשר להעברה אפשרית של ג'ון פנטסיל לאדומים. במכבי הבהירו כי במידה שהפועל תיקח על עצמה את החוזה של המגן הגנאי, הוא ישוחרר לאלתר. פנטסיל אמר אתמול: "אני לא כועס. אני מקצוען, מכבי זה בהחלט הבית שלי, אבל גם בית מחליפים. אם היום אני אגור ברמת-אביב ויגידו לי לעבור לדירה ברמת-גן, אני אעבור. מדובר במקום עבודה ואם לא רוצים אותך, אז זה בסדר כל עוד לא פוגעים לך בשכר. בינתיים לא שמעתי דבר ממכבי, אלא רק מהעיתונים, אבל אני יודע שהפרסום נכון ואני באמת לא אכעס אם זה יקרה".
במועדון אישרו את החשיפה הבלעדית במעריב על השיחות בין נציגים מהפועל ומכבי באשר להעברה אפשרית של ג'ון פנטסיל לאדומים. במכבי הבהירו כי במידה שהפועל תיקח על עצמה את החוזה של המגן הגנאי, הוא ישוחרר לאלתר. פנטסיל אמר אתמול: "אני לא כועס. אני מקצוען, מכבי זה בהחלט הבית שלי, אבל גם בית מחליפים. אם היום אני אגור ברמת-אביב ויגידו לי לעבור לדירה ברמת-גן, אני אעבור. מדובר במקום עבודה ואם לא רוצים אותך, אז זה בסדר כל עוד לא פוגעים לך בשכר. בינתיים לא שמעתי דבר ממכבי, אלא רק מהעיתונים, אבל אני יודע שהפרסום נכון ואני באמת לא אכעס אם זה יקרה".
על הפיחות במעמדו אמר המגן: "כל מה שניר קלינגר יחליט מקובל עלי. ניר עשה אותי, קידם אותי ואני חייב לו הרבה". פנטסיל התייחס גם לידיעה במעריב על ההיתר שקיבלה אישתו לשוב לישראל: "מדובר בחיי הפרטיים, אבל בכל מקרה אני מודה למכבי שעשתה את המאמץ כדי להביא אותה".
בקבוצה שוררת אכזבה מברונו הייס, שלא מתאמץ לחזור ליכולתו הטובה. אחת ההערכות היא כי הייס חש פגוע מהדחתו מההרכב ומעוניין למצוא דרך לעזוב בעצמו את המועדון. מרסיו ג'ובאניני יהיה כשיר למשחק בשבת הבאה מול מכבי חיפה.
(NRG)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר