לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2005, 16:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בטח , בטח ...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ICU2 שמתחילה ב "אסור לו, לאן ילכו ? יתכן מאד שאין להם משפחה ומקום מגורים"

איזו התממות .
בתוכנית של יאיר לפיד התראיין אב שביתו הייתה במעצר , לטענת לפיד ג'וניור , לקח למערכת התוכנית בדיוק חמש דקות לאתר אותו . כמה חבל שלמשטרה יש תחקירנים כל כך עלובים שלא הצליחו לאתר אפילו הורה אחד של מתבגר אחד .

אני מבקש מכל שונאי המתנחלים , תפסיקו לבלבל במוח ולמכור לנו לוקשים , אנחנו לא אדיוטים , אנחנו יודעים שהמשטרה מחזיקה שם את הילדים בשביל לאיים עליהם .

ועוד דבר אחרון , אם התחקירנים של לפיד יחליפו את השוטרים , הבובה שוקי יכולה להחליף את קראדי? הבובה של המערכון הרבה יותר מצחיקה מהבובה של השלטון .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2005, 18:40
צלמית המשתמש של looklook

אה, אז המשטרה ידעה כל הזמן את הזהות שלהם ...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "הבעיה היא לא לאתר. הבעיה היא לשכנע אותם לבוא ולשחרר את ילדיהם..."

לא יפה להעליל כך על המשטרה, מה אתה לא מאמין לרשויות החוק במדינה??
אני לא הילדים האלה . אני רק צופה מן הצד (לכן אי אפשר להאשים אותי באחיזה במקל משני קצותיו )
אני בתור צופה מהצד תמה על המשטרה שכה רוצה לשחררם ואינה יכולה משום שמשאביה אינם מספיקים כדי לאתרם ( לפי הודעות המשטרה ) ...

לסיכום

א) המשטרה יכולה לשחרר את הילדים האלה , לו רצתה .
ב) לכן , כל הטענות על "הסירוב להזדהות" הם אמצעי פוליטי שנועד להפעיל לחץ על הילדים והוריהם כדי להחתים אותם על התחייבויות שהן עלבון לדמוקרטיה וכדי לנצח במשחק כיפוף הידיים עם ההורים
ג) כשרשויות החוק משחקות הורדת ידיים על חשבון הילדים בוודאי שאינם יכולים לדבר על טובת הילד ( זה למשל , אחיזת המקל בשתי קצותיו , מצד אחד לדאוג מצד שני להתעלל)
ד)הטראומה במעצר משטרתי , אינה כה נוראה (אלא אם כן המשטרה מתאמצת לעשות אותה כזאת) ולכן מעצר של שבועיים שלושה אינו מהווה עילה לקחת ילדים מהוריהם שזו טראומה הרבה יותר גדולה מסתם "טרואמת מעצר" המנופחת מסיבות פוליטיות
ה) לא שמענו שכל נער שעצור במשך למעלה משבועיים נלקח מהוריו . זה נעשה רק נגד המתנחלים מסיבות פוליטיות
ו)את הילדים אף אחד לא שואל , האח (הגדול) לוקח אותם מאבא ואמא ושם אותם במשפחות אומנות וכל הפורום כאן צוהל . אם זה יבוצע , זה יהיה מעשה פשע בשם החוק.
ז) פעם דמוקרטיה הייתה לא רק שלטון הרוב , אלא גם שלטון החוק ואפילו זכויות אדם . מפליא שהשמאל שוכח זאת לפעמים אבל אני בטוח שכשהערבים (וילדיהם) יהיו בכותרות , הם יזכרו , אז אני לא מודאג .

ישן 10-06-2005, 00:08
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "נחמד שאתה בא בתלונות למשטרה..."

לגבי ההורים , הרי האשמתי במשחק כיפוף ידיים עם המשטרה . אבל זה עדיין לא מגיע למדרגת התעללות , בפרט אם הילדים שלהם מעוניינים בזה . לנתק את ההורים מילדיהם לשם השגת מטרות פוליטיות למען השלטון ובניגוד לרצון ההורים וילדיהם - זו התעללות .

חוץ מזה , האיום היה כלפי הילדות - לא כלפי ההורים שלהם .

יאיר לפיד התגאה בזה שהם איתרו אותם בעצמם באמצעות התחקירניות . אני משוכנע שהמשטרה לא ניסתה אפילו לחפש ,
אחרת הייתה מצליחה לשייך שניים או שלושה נערים ונערות . אל תתאר את המשטרה כנטולת חומר מודיעיני באופן מוחלט , זה נלעג .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:56

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר