לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2005, 18:44
  yochyb1 yochyb1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
מתח בכרטיס קול ?

ראשית אינני מומחה באלקטרוניקה ולכן אבקש יותר פירוט וסבלנות.
עכשיו לשאלתי:
רציתי לחבר מכשיר כלשהו שניזון עצמאית ממתח ואשר יש לו יציאת קול וכניסה שמיועדת לכניסת קול. המכשיר הזה לא נוצר עם היציאות האלה אלא אני יצרתי אותם והם נבדקו על ידי כך שמהיציאה יוצא קול שהמכשיר מפיק וקיבלתי אותו באוזניות. הכניסה למכשיר אף היא נוצרה על ידי וגם היא נבדקה כשחיברתי אליה רדיו - טרנזיסטור קטן. כלומר יש לי מכשיר שיש לו יציאת קול וכניסת קול. הכל פרטיזני, לא מקצועי אבל עובד.
עכשיו אני רוצה לחבר אותו לכרטיס קול במחשב, ומכיוון שמחשב קצת יותר מדי יקר למשחקים, מה עוד שכרטיס הקול מובנה על הלוח, ערכתי כמה בדיקות ומדידות מתח. לאור בדיקות אלה אבקש את דעתכם אם ניתן לחבר את המכשיר לכרטיס הקול. כלומר את יציאת הקול של המכשיר לכניסת המיקרופון של כרטיס הקול ( לא ל ליין אין ), ואת כניסת הקול למכשיר אל יציאת הרמקולים של כרטיס הקול.
אז ככה:
בכרטיס הקול:
המתח שמדדתי בין קטבי ה יציאה לרמקולים בכרטיס הקול למחשב היה: 0.002 - וולט.
המתח שמדדתי בין קטבי הכניסה למיקרופון בכרטיס הקול למחשב היה: 5.000 + וולט.
במכשיר:
המתח שמדדתי בין קטבי יציאת הקול מ המכשיר היה: 1.300 - וולט.
המתח שמדדתי בין קטבי כניסת הקול אל המכשיר היה: 0.200 + וולט.
לסיכום:
האם ניתן לחבר את המכשיר לכרטיס הקול ?
ולידע כללי אשאל מה קורה אם מקצרים בין כניסת המיקרופון ליציאת הרמקולים בכרטיס הקול.
תודה למשיבים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2005, 22:48
  yochyb1 yochyb1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
אכן לא הבנת/לא הסברתי היטב את השאלה.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yuvaharoni שמתחילה ב "לא אמור לזרום DC"

מדובר על מכשיר ( מן מזכירה אלקטרונית מאולתרת ). שמצאתי במעגלים שלו נקודות שבהם אפשר לקבל קול שהטייפ מפיק ונקודות במעגל שבהם המכשיר מקבל את הקול ויודע להקליט אותו. לנקודות הנ"ל, (ואני מדגיש, אלו לא נקודות שתוכננו במקור לחיבור יציאות או כניסות,) חיברתי יציאות מתאימות לכניסות בכרטיס הקול. ברור שלמכשיר יש הזנת חשמל עצמאית במתח נמוך.
לפני החיבור לכרטיס קול וליתר ביטחון שאני לא עושה נזק, מדדתי את המתחים הן ביציאות המכשיר והן ביציאות הכרטיס קול. את הנתונים העליתי מקודם.
והשאלה היא אם מותר לי לחבר את יציאות המכשיר לכניסות הכרטיס קול.( אגב, החיבור אמור להיות מחובר לאורך זמן ולא לזמן קצר )
תודה לעונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר