לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2005, 12:35
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
החל מצעד הגאווה בת"א,מה שמזכיר לי שמזמן לא שמענו מקוסמיקס

החל מצעד הגאווה בת"א - אלפים כבר ברחובות
יום שישי, 10 ביוני 2005, 13:26 מאת: יובל אזולאי, הארץ

מצעד הגאווה היום. בראש המצעד צועדים "פורצי הדרך" שהובילו את מאבקי הקהילה הגאה (צילום: איתמר סיידא)

ע"פ הערכות אגודת ההומואים והלסביות ישתתפו במצעד השנתי יותר מ-100,000 אנשים. יו"ר האגודה: אנחנו חלק מהחברה הישראלית

אגודת ההומואים, הלסביות, הבי והטראנס-ג'נדרס מקיימת היום בצהריים, בשיתוף עם עיריית תל אביב, את מצעד הגאווה השנתי. המצעד נערך השנה בסימן 30 שנה לאגודת ההומואים והלסביות בישראל. בגלי צה"ל דווח, כי כבר עתה מציפים אלפים את רחוב אבן גבירול בתל אביב, ובאגודה מעריכים כי יותר מ-100 אלף איש ישתתפו במצעד. המצעד החל בכיכר רבין, חולף ברחוב אבן גבירול ויסתיים בפארק "גני יהושע", בשורה של אירועים ומופעים.

יו"ר האגודה, מייק המל, אמר לגלי צה"ל, כי "אנחנו חלק מהחברה הישראלית, אף אחד לא יצליח להכניס אותנו לארון ואנחנו נילחם על זכותו של כל אחד לחיות את חייו בכל מקום".

במסגרת מצעד הגאווה נסגרו כמה רחובות מרכזיים באזור לתנועה. התנועה ברחוב אבן גבירול צפוייה להתחדש בשעה 16:00. באגודת ההומואים והלסביות אמרו אתמול, כי המצעד היום יחתום פעילות עניפה שנערכה בשבועות האחרונים, שכללה, בין השאר, מצעד גאווה גם באילת. ב-30 בחודש יהיה מצעד גאווה בירושלים והוא יחתום את אירועי חודש הגאווה.

בראש המצעד צועדים "פורצי דרך" שהובילו מאבקים בדרך הארוכה למתן הכרה בחברי הקהילה הגאה, בהם גם היועץ המשפטי של האגודה, עו"ד דן יקיר שייצג את העותרים הראשונים לבג"ץ בעניין "נישואי קנדה".

האירוע המרכזי של המצעד הצבעוני ייערך בפארק "גני יהושע" בתל אביב. שם תיערך, בין השאר, תחרות הכישרונות "הומולולו נולד 2": מדובר בשלב הגמר של תחרות שירה שנערכת כבר כמה חודשים במועדונים בתל אביב, במתכונת הדומה לזו של "כוכב נולד". לפני כחמישה חודשים נערכה התחרות הראשונה ובה זכה תומר היינשטיין בתואר ה"הומולולו הראשון".

בצהריים יעמדו על הבמה שלושה "פיינליסטים" שהגיעו לקו הגמר וינסו לשכנע בביצועיהם את הקהל הגדול להצביע בשבילם. ההצבעה תיערך באמצעות אס-אמ-אס.

אלף אנשי משטרה, סדרנים, אנשי מד"א וכבאים לוקחים חלק באבטחת האירוע. זאת השנה השנייה שהאגודה מתכוונת לגבות כסף בכניסה למתחם שבו ייערך ההפנינג, ב"גני יהושע" - עשרה שקלים. באגודה אמרו אתמול, כי משטרת ישראל דורשת תמורת אבטחת האירוע כ-70 אלף שקלים, פרט לעלות סדרנים ומאבטחים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2005, 13:36
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
לא בחינם - אבל במחירי עלות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "סליחה , אבל פיקוח על התעבורה - זה חלק מתפקידי המשטרה .."

אני מניח שישנם קריטריונים כלשהם אשר קובעים את עלות האבטחה של המשטרה (נגיד 40 ש"ח לשוטר לשעה), אבל 70K זה הסכום שזאב רוזנשטיין מוציא על מאבטחים בחודש.

אולי בכלל בכל השיטה הזאת של שוטר להשכרה יש טעם לפגם - למה מגיע להומואים הגנה יותר טובה מהסטרייטים, רק בגלל שיש להם יותר כסף ? היום כשיש יותר שומרים משוטרים אפשר בהחלט להעביר את נטל האבטחה הזה לחברות שמירה מיומנות (שיקבלו שיתוף פעולה מלא מהמשטרה כמובן). כל זה נכון שבעתיים כאשר נוכחות השוטרים ברחובותינו בימים אלה היא קריטית לבטחוננו. זה כמו שיביאו קו צפוני של צה"ל לאבטח את האירוע (במחיר סמלי) ויפקירו את הגבול עם לבנון.

ישן 10-06-2005, 16:21
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
יש הבדל עצום
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "אני רוצה לראות את העירייה והמשטרה מאשרות"

בין מה שעושים "נוער הכבישים" ומה שעושים במצעד הגאווה.
נוער הכבישים חוסם את הכביש ללא תיאום מראש,והכוונה המוצהרת שלו היא לגרום אנדרלמוסיה ופקקים. מתנגדי ההתנתקות חוסמים את הכבישים הסואנים ביותר דווקא בשעות השיא,והם גם מבעירים צמיגים.

מארגני מצעד הגאווה תיאמו את סגירת הצירים וקיבלו את כל האישורים כבר לפני שבועות ארוכים. הם גם עורכים את המצעד ביום שישי שבו תנועת הרכבים היא דלילה.

מבין את ההבדל? האחד רוצה בכוונה להפריע להמהלך החיים התקין,והאחד רק רוצה לקיים מצעד ססגוני (וקצת פרובוקטיבי). אם מתנגדי ההתנקות היו רוצים לקיים עצרת ענק בכיכר רבין,ואם היו היו מבקשים רשיון מהמשטרה כחוק,אין ספק שהיו מקבלים אישור.

ישן 10-06-2005, 16:42
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
בעקרון אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "תודה. עכשיו נרגעתי.... אפשר עוד שאלה?"

אבל יש הבדל של שמים וארץ בין חסימת כבישים מהירים, שזה צעד שלא ננקט באופן שגרתי, לבין חסימת קטע מרחוב אבן-גבירול בעיר או מהטיילת שמתרחשת לפחות פעם בחודש בגלל אירוע כזה או אחר. חסימת כביש מהיר מסכנת חיים ואת זה אי אפשר לומר כאן. כאן גם יש אישור של המשטרה, שגם קיבלה בצע כסף בעבור זה, והיא יכולה לתכנן את זה מראש.

גרתי שנה באבן גבירול בדיוק ממול הכיכר, כך שאני יודע בדיוק מה קורה כשחוסמים כביש בעיר - זה פשוט לא יאמן עד כמה המשטרה הבד"כ מסואבת שלנו היא מאורגנת בעניין הזה - פשוט כמעט ולא מרגישים שחסמו את הכביש, כי דואגים מראש למעקפים מתאימים.

ישן 11-06-2005, 15:49
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ע"ע מה שכתבתי כבר באשכול הנוכחי:
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "לא הבנת כלום ממה שכולנו כתבנו פה?"

כל עוד מדובר בחסימת הכביש לצורך קיום ההפגנה, ולא הפגנה שמטרתה חסימת הכביש, אין לי בעיה עם זה (בגבולות הטעם הטוב. לא לערוך הפגנה כזו כל שני וחמישי), ואם לא יאשרו את עצם קיום הפגנה מעין זו, אני אישית אלך להפגין למען קיומה.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...7149#post354896
מתנגדי ההתנתקות יותר ממוזמנים לארגן ארוע "מצעד ההתחברות"
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "תודה. עכשיו נרגעתי.... אפשר עוד שאלה?"
בו יוצגו תכנים המדגישים את קשרו של עם ישראל לאדמת א"י, את תפארת מפעל ההתישבות בשטחים, איום הקסאמים וכו', כולל ארגון סדרנים, שומרים ושוטרים, וכולל בקשת אישור לחסימת כביש (לא בין עירוני).
אם ימנעו מהם לקיים ארוע זה, אני מבטיח לך שאני אלך להפגין למען חופש הביטוי, אע"פ שאני מתנגד אידיאולוגית לתכנים שיועברו באותה צעדה.

ההבדל העיקרי בין צעדת הגאווה לחסימת הכבישים ע"י המתנחלים הוא שבעוד חסימת הכביש במצעד הגאווה היא לא המטרה אלא תוצאה של קיום המצעד, אצל המתנחלים חסימת הכביש היא המטרה ..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר