לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2004, 20:05
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
"לא בטוח שערפאת הוא שנקבר"

"לא בטוח שערפאת הוא שנקבר"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.hydepark.co.il/hydepark/upload04/041112_191757-1735_EBA219_wa.jpg]

זמן קצר לאחר שנקבר יאסר ערפאת במוקטעה, צצו ספוקלציות ברחוב הפלסטיני. ראש מועצה מצפון הגדה: "כל מי שדיברתי איתו לא יכול היה לומר לי שהוא עצמו ראה את הראיס מוכנס לקבר". בין המטפסים על קירות הבתים סביב המוקטעה כדי לזכות בהצצה אחרונה היו גם קשישות. "ביום הזה, כל המוסכמות החברתיות נפרצו", אמרו הפלסטינים
עלי ואקד, רמאללה

ערפאת נקבר במוקטעה? תלוי את מי שואלים. ראש מועצה מצפון הגדה מסרב להאמין שיאסר ערפאת הוא שהוכנס לארון ונקבר היום (ו') במקום.

"אתה ראית את ערפאת מוכנס לתוך הקבר?", שאל את כתב ynet. לדבריו, "כל מי שדיברתי איתו לא יכול היה לומר לי שהוא עצמו ראה את הראיס מוכנס לקבר. או שלא הוכנס דבר לתוך הקבר, או שיש עדיין סיפור סביב מותו של הראיס", הוא קובע

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2004, 11:45
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גם בגופתו של המת אתה מתעלל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אללה עשה את ווידוא המוות ומצא שהגיע זמנו להאסף אל אבותיו.

אכן עאראפת היה רוצח אבל גם לרוצח ישנה גופה ולא משהו אחר. רדפנו אותו בחייו ובצדק הבה נניח לו על משכבו בשלום היכן שלא תמצא גופתו.

יש הפוחדים מעאראפת המת לא פחות ואולי אפילו יותר מאשר מעאראפת החי.

למחבלים אין גופה, יש פגר. קו"ח לאבי הטרור. הוא הקדיש את עצמו לרצח יהודים. אין מפעל טיהור ברמת חובב שיכול לפרק את הזיהום הסביבתי שלו.

ישראל היפה (אבנרי), ברצינות, אנחנו רדפנו אותו או הוא רדף אותנו?
תענה בכנות עכשיו, כשאתה הולך לים, באיזה כוון השמיים? למעלה או למטה?

אני לא חושב שבצדק נניח לו על משכבו, אם נניח לו זה יהיה בחסד.

ישן 12-11-2004, 21:19
  משתמש זכר הברמן של הפורום הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
זו קונספירציה פשוטה מדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב ""לא בטוח שערפאת הוא שנקבר""

הפעלתי את דמיוני (לאחר כוסית אבסנט) והגעתי לקונספירציה הבאה:
לאחר שהשב"כ הרעיל את ערפאת בחומר איטי שלא ניתן לזיהוי, לאחר שישראל שילמה הרבה כסף לסוהא כדי שתרחיק את כל השאר מבעלה המאושפז ולאחר מותו של הראיס מבלי שבוצעה נתיחה שלאחר המוות - הגיע השלב האחרון של המבצע:
סוכני מוסד החליפו את גופת ערפאת בגופה אחרת כדי למנוע גילוי עתידי של סיבת המוות.
גופת ערפאת נשרפה ופוזרה במי הים.

אז אני קורא כאן לעלי ואקד: במקום לראיין "ראש מועצה מצפון הגדה" עם קונספירציה פשוטה, בוא וראיין אותי - מבטיח לך שאחרי שתי כוסיות אבסנט יצוצו במוחי קונספירציות טובות פי כמה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר