לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2005, 00:38
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
הגזמתי בתגובה?

עבר קצת זמן מאז שכתבתי כאן על דברים שעוברים עליי, המון שינויים בבת אחת..
הבעיה הטרייה שאינה סובלת דיחוי היא כזאת, עבר כמעט חודש מאז שהתחלתי לצאת עם מישהו חדש, הוא נחמד, יפה ובעצם יש בו הכל.. היום קבענו להפגש בעיר, הוא אמר שהבטיח לחבר שלו שיזמין אותו לאיזה קוקטיל, אז חשבתי שזה יהיה בסבבה, לשבת בפאב או משהו ולשתות קוקטיל או בירה.. לא משהו שישכר אותנו.
כשהגעתי לעיר, הוא הופיע עם שני בקבוקי וודקה ושני בקבוקי מיץ תפוזים.. אז חשבתי שזה עדיין בסדר, כי אני לא מתכוונת לאבד את עצמי, אחרי כמה דקות הסתבר לי שהוא רוצה לשתות את זה איתי ועם עוד 6 חברים שלו (כולם בנים) בבית קברות שסמוך לכיכר החתולות (י-ם) או בגן העצמאות.. הבנים האלה גבוהים ממני בראש, ורחבים מאוד.. אמרתי לו שאין מצב לשיט הזה ושכל הקטע פשוט לא מתאים לי.. וככה הלכתי הביתה. פחדתי שמשהו יקרה, בת אחת ו 7 בנים, אחד שאני יוצאת איתו ועוד 6 שאני בכלל לא מכירה. פשוט נראה לי כמו הזמנה לצרות. כשהוא אמר שהם חברים שלו עניתי "לא אכפת לי!" וכך נפרדו דרכנו.. השאלה הנוספת היא האם מחר כדאי לי לקבוע איתו כדי לתת לו את הדברים שלו בחזרה (בין השאר שרשרת שהוא קנה לי) או לנסות להביא את הדברים לסדרם ולברר אם הוא מעוניין להמשיך בקשר..ברגע שאחזיר לו את הדברים שלו, יהיה ברור לשנינו שכאן הדרכים יפרדו לתמיד. מה לעשות? בתודה מראש תמי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2005, 16:20
  Horny Horny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "הגזמתי בתגובה?"

אני כמעט ולא מגיב, רק קורא ומפנים את התגובות של המומחים. אבל זה יוצא דופן נראה לי...

בבית קברות הזה - אין יס"מ, אין מי שהיה יכול לעזור לך אם ה6 חברים או לא, היו משתכרים ומתחילים "לשמוח" יותר מידי... מילא הייתם נשארים בכיכר החתולות או קצת ליד שבמקרה הכי גרוע - מישהו היה בא ועוזר לך (בטוח בזה - סמויים או סתם אנשים שאיכפת להם). נראה לי ש"לשתות בבית קברות" זה היה קצת קטע מתוכנן אם פתאום 6 חברים באים גם כן... ובכלל - מי מתקרב לבית קברות הזה? למה לא להישאר ליד הסנדק או משהו...?

בכל מקרה - לא הגזמת, פעלת נכון! וכמובן, תעיפי אותו בחזרה לגן העצמאות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.culture24.org.uk/asset_arena/5/01/63/336105/v0_master.jpg]

ישן 11-06-2005, 19:28
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
לדעתי את לא חייבת לסיים את הקשר

אפשר להבין את החשש שלך, נכון שהם חברים שלו אבל את לא מכירה ולא ראית אותם מעולם, וגם כל הסיטואציה קורת מהר מידי, כאילו אין משהו רע מיסודו בלשבת עם כמה חבר"ה ולשתות הקטע זה השילוב הזה של גם כמה אנשים שאת לא מכירה (מספר גדול יחסית...) גם בית קברות חשוך ושומם, זה לא מסתדר טוב בראש, אבל זה לא נראה לי עילה מספקת לסיים את הקשר שלך עם הבחור, אולי אני נאיבי ובתמימותי חושב שלא כל העולם רשע, אבל קורה שמועדים ואני חושב שבשיחה איתו תוכלי לפתור את זה ולהסביר לו את עצמך ושאת מעוניינת לקחת דברים בקצב שלך, אם הוא יבין אותך ויפעל כפי שביקשת אז מצויין, ואם לא אז תעיפי אותו קיבינימט.
ובקטע של להשתכר אם את יודעת שאת משתכרת מהר אז למה לשתות בהגזמה מלכתחילה? שתי לאט ותדאגי תמיד להשאר בשליטה על הגוף שלך ומודעות למעשייך,

מה הקטע של כולם בלשתות בשביל לדפוק את הראש? שותים בשביל להנות ולהשתחרר
לא נגמרה התקופה של שופוני יא נאס קבלו את הפוזה? אולי באמת אני תמים מידי...

רועי
ישן 11-06-2005, 19:53
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
טוב 2 דברים...

1. בקשר להגזמה בתגובה ממש לא הגזמת ממש לא... זה לא סתם לצאת לבלות עם עוד 6 חברים שלו זה לצאת להשתכר ועוד בבית קברות?! :\

2. מה את צריכה לעשות איתו בהמשך? לדעתי זה משהו שלא אני ולא אף אחד אחר יכול לעזור לך בו רק את יכולה לעזור לעצמך... את מכירה אותו כבר חודש או יותר ואת פפחות או יותר יודעת איזה בנאדם הוא... יכול להיות שזה מקרה שלא אופייני לאותו בנאדם ופשוט לו זה נראה כאילו לא משהו שהוא לא בסדר ובכללי הוא באמת בן אדם סבבה וילד טוב והוא מתנההג אלייך כמו שצריך
אבל אם הוא מטבעו בן אדם כזה וכבר היו לו מקרים יותראו פחות דומים למקרה זה אז אולי באמת צריך לחתוך את זה כי הוא באמת סתם אחד....
בקיצר רק את יכולה להחליט בקשר להמשך הקשר הזה...

בהצלחה ותעדכני...

ישן 12-06-2005, 18:57
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
עדכון!!

דברתי איתו, הסברתי לו הכל... הוא הבין שטעה, וכל הקטע של ללכת לשתות במקומות האלה זה שלשם לא יבואו שוטרים (ויש בנינו גם קטינים) .. זה לא חריגה מהנורמה, להפך.. הרגל שקיים כבר המון שנים.
הוא באמת ובתמים לא הבין, מבחינתו אלה חברים טובים שלו שהוא סומך עלהם בעיניים עצומות.. במשך אותו לילה הוא התקשר ושלח הודעות..ממש התנצל, החלטנו להמשיך לצאת.. אני מאמינה שהוא לא יעשה את זה שוב, הוא פשוט לא ראה את זה כמשהו מסוכן, עכשיו הוא יודע, באמת אכפת לו.. מרגישים את זה, אם זה היה מכוון ואני טועה בשיקול ובהרגשה שלי כרגע (ז"א שזה כן היה מכוון ואני טועה בהרגשה שזה היה בתמימות), אני בטוחה שאעלה על זה בזמן (לא שותה איתו ולא כלום ) תודה לכם , שלכם תמיד -> תמי!

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 12-06-2005 בשעה 19:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר