לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2005, 18:59
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
בעיה מציקה

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זו בשם אנונימי בן 16 .
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות

שלום
יש לי בעיה מציקה.
עוד מעט ההורים שלי נוסעים לחול לכמעט חודש,עכשיו זאת לא הבעיה שלי אלא משהו אחר לגמרי.
הדבר הזה הוא החבר של אחותי.
אני חושש שכאשר ההורים שלי יטוסו לחול הוא יבוא לבית שלי ויתנחל לנו בו.
כן אתם אולי חושבים שאני סתם ילד מניאק שמקנא או דברים כאלה אבל הנה עוד מידע שתבינו למה אני חושש.

חבר של אחותי הוא אדם מאד מאד מעצבן ומרגיז והכינוי 'קרציה' זה מחמאה בשבילו...
הבן האדם הזה חי בבית שלנו חצי מהשבוע!!!
וזה שלא שאין לו בית... פשוט הוא בא סתם ומנצל תבית וכמבון בא לאחותי לעשות מה שכל גבר עושה...

עכשיו לי אין ממש בעיה שהוא בא לבית(נכון שלדעתי זה ממש מוגזם שהוא חי אצלנו כל כך הרבה) ועושה מה שעושה עם אחותי.
להגיד לכם את האמת מצידי שאחותי תתחתן עם בדואי...

הבעיה שבאמת מרגיזה שהוא בן אדם סופר צבוע,שההורים שלי בבית או ערים הוא ממש שקט ו"ילד טוב ירושלים"
אבל שהם הולכים לישון או לא נמצאים הוא חושב שהבית שייך לו ושוכח שהוא בסה"כ אורח פה.
יתרה מכך הוא חושב שאני חבר שלו או משהו.
הוא תמיד נדחף אלי, עושה שטויות(אפילו שהוא בן 25 רמת האינפנטליות שלו מרקיעה שחקים),נוגע לי בדברים וכמבון נוגע בכל דבר בבית כאילו זה רכושו (ובכלל מתנהג כמו ברבר וטורק דלתות ,סוגר אורות,אוכל לי את האוכל וכו').
אני נשבע לכם שבא סוף השבוע אני מבואס כי אני יושע שהוא יבוא ויציק לי.
עכשיו דברתי איתו הרבה פעמים שזה מפריע לי והכל ...וזה לא ממש אכפת לו,אז אני בעיקר מתעלם ממנו אבל הוא נדחף בכוח ומנסה להציק לי.

הבעיה היא שלא ספרתי את הדעות שלי עליו להורים שלי בעיקר משתי הסיבות הבאות: * הוא לא חבר שלי אלא של אחותי ואני לא נכנס ולא רוצה להכנס לקשר בינהם. * אני חושש לדבר על זה כי זה לא נעים לי וגם חושב שגם אם אספר להם זה לא יעזור.

אז אנא מבקש ממכם תעזרו לי מה לעשות?
גם בכלל שהוא מתנחל אצלנו קבוע בסופי שבוע וגם בפרט לגבי הנסיעה של הורי לחו"ל בקרוב שאני חושש שיתנחל כל הזמן הזה בבית ויעשה בכל העולה לרוחו.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2005, 21:37
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "בעיה מציקה"

יש כמה אפשרויות לטפל בזה
1. לדבר עם אחותך שוב עם החבר וגם עם ההורים ולהסביר להם את מצבך
2. לא להיות בבית כשהוא נמצא שם
3. להתעלם ולהעסיק את עצמך בדברים אחרים ולחכות שהוא ילך
4. לנסות להיות מגעיל אליו ואולי זה יגרום לא לדחיה ויעזוב אותך בשקט ואז אני מניח שזה לא יפריע לך אם הוא לא נטפל אליך, אני מעריך שאם הייתי רוצה להתחבר עם אחיה של אישתי למשל והוא היה אנטיפט או אדיש לא הייתי מתייחס אליו יותר מידי

נסה אולי להיות יותר ברור אליו כי אולי אתה מנסה להיות נחמד ועדין והוא לא קולט מה שאתה מנסה לשדר לו, לפעמים חבר של אחות גדולה במיוחד אם החבר הוא בן יחיד מאמץ את האח של החברה בתור אח קטן ומתיידד איתו או לפחות מנסה. יכול להיות שזה הסיטואציה

מה שנשאר להגיד זה שיהיה בהצלחה וקח בקלות עד כמה שאפשר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 12-06-2005, 10:18
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
יש פתרון!

לדבר עם אחותך לא ממש יעזור, בגלל שהיא בטח מאוהבת בו (וגם אם לא לגמרי) היא תגן עליו.
מה שאתה יכול לעשות זה להביא גם חברים הביתה, את הדברים שלך לשים בחדר שלך, ולסגור (על מפתח) את הדלת, דבר נוסף שאתה יכול לעשות זה לצאת לבלות עם חברים שלך עד מאוחר ובלילה להביא מישהו או לחלופין להכנס לחדר שלך ולהסתגר.
סביר להניח שרוב הזמן הם יהיו סגורים בחדר שלהם אז יהיו לך את השעות שלך בבית..
עשית נכון בזה שלא התערבת או הלכת להורים, זה סתם יסכסך, ואחותך סתם תשנא אותך על זה.
תתנחם בעובדה שזה רק לחודש, בנתיים תנצל את החופש מההורים ותצא לבלות כמה שבא לך.. "אין חוקים". בהצלחה תמי! (וכמובן, תעדכן מה קורה)..

ישן 12-06-2005, 11:12
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
תשובתי אליכם

אז ככה
אחותי גם כועסת עליו שהוא עושה שטויות...אבל עדין היא חברה שלו ואוהבת אותו אז זה משהו נורמלי במערכת יחסים.

ולגבי ההצעות שלכם,
נסיתי את כל מה שהצעתם: שתקתי ונתתי לזה לקרות וזה לא עזר(קיוותי שהוא יבין לבד וכנראה הוא מבין היטב מה הוא עושה וממשיך בכך).
היום שהוא בא להציק אני אומר לו שיעזוב אותי ושיפסיק לעצבן אותי אז הוא שותק ולא יודע איך לאכול זאת ..אבל עדין ממשיך בפעם הבאה לחזור על אותה התנהגות כלפי.
לא להיות בבית שהוא נמצא זה די מרגיז,הרי ברור שאני חי תחיים שלי אבל הוא זה שמפריע לחיי. זה שאני לא אהיה בבית לא יעצור אותו להמשיך להתנהג ולחיות ככה.
להיות מגעיל,להתעלם ולא לשים עליו - כל אלה נוסו ואכן הם ממעטות את הנדחפות שלו אלי. אבל היא תמיד חוזרת כך שזה לא פותר את הבעיה.

אז הקיצר לטעמי זאת האישיות שלו,ואישיות של אדם אי אפשר לשנות.
כנראה עד שלא יקרה משהו רציני שבאמת יעבור את הגבול הוא ימשיך ככה.
אבל אל תראו אותי כזה רע.
אני מבין את השהות שלו בבית זה ברור שלכל זוג יש את הצורך לישון ביחד ולהיות ביחד...הקטע שאצלו זה ממש מעבר לזה וזה חוצפה מגעילה.
והוא לא בן יחיד הוא סתם אדם עלוב,מציק ומשועמעם שחייב אינטרקציה איתי (למשל עם אחי הוא לא נדחף ולא כלום רק מדבר איתו נורמלי מעט וזהו...אצלי הוא עשה ממני הבובה שלו).

תבינו גם אם אגיד לו לעוף מהבית ושהוא אורח ודברים כאלה...אז זה לא ממש יזיז לו הרי האישית שלו במילא דורסנית.
ומה גם שאחותי תגן עליו ותצעק עלי (גם היא דורסנית שחושבת שהבית הוא הרכוש הפרטי שלה...).
ואני לא רוצה להגיע למצב של ריב עם אחותי ,לא שאני אצטער על כך אבל עדין לא נעים.
ישן 12-06-2005, 19:22
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "תשובתי אליכם"

נראה שאתה יותר מוטרד מהעובדה שהוא מתנהג כמו ברברי כשהוא בא אליכם יותר מאשר מהעובדה שעכשיו הוא יתנחל אצלכם חודש שלם, הרי זה עובר.. היחס לא.
אולי באמת תנסה לדבר עם ההורים שלך, בשקט, בלי שאף אחד ידע מזה, תושיב אותם (או את אחד ההורים -מי שיותר קרוב אליך) ותספר להם על מה שאתה מרגיש.. בלי האשמות, צעקות, בקשות וכאלה.. פשוט תציג להם את הדברים.. תתאר להם מה קורה כשהם מסובבים את הראש, תספר על החחשות שלך לגבי הנסיעה, ותבקש מהם שלא יספרו לאחותך או לאחיך שזה בא ממך כי אתה לא רוצה להסתכסך איתם סתם.. הם כבר יעשו את הדבר הנכון..להם יש יותר כוח מולו, הם ימצאו את הפתרון הנכון , אולי לא לנסיעה הקרובה.. אבל כן לשאר הזמן. מחכה לתגובתך, תמי.

ישן 23-06-2005, 18:14
  הדר התדרדרות הדר התדרדרות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.05
אמ,,,

לדעתי קדם חשוב שהענינים יתבהרו לפני שההורים שלך טסים, ושתכל להגיד כל החודש אמרתי לכם,סתם יש דרכים יותר טובות. דבר עם ההורים שלך אם זה לא עוזר אז תשתדל להזמין הרבה חברים הבייתה, כשאחותך וחבר שלה נמצאים, גם כדי לא להיות מבואס, ואולי הוא יתחיל ללמוד איך היית רוצה שיתנהגו בבית שלך אורחים, ואולי הוא יתקפל כשהוא נמצא בחברה של הרבה אנשים ויוריד פרופיל.
מה עם אח שלך, לא אכפת לו?
במקרה שכל זה לא עובד ואתה שוב במצב שהוא עולה לך על העצבים סתכל לו ישר בעיניים ותגיד לו רד ממני או כאלה דברים.

מקווה שמצאת איזושהיא עצה מועילה בתגובה שלי בהצלחה הדר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר