לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2005, 22:19
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
Project Sis-Astra

אוקיי, אני שמח להציג את הפרוייקט שעבדתי עליו המון זמן, המון דפים נזרקו ונקרעו לגזרים לפני שהגעתי לתוצאה המושלמת. אוקיי, אתה חושבים "על מה הוא מדבר למען השם ?"
אל תשאלו עוד! כי אני הולך לספר הכל! ^^
זה פרוייקט קטן שחשבתי עליו לפני משהו כמו חודש, הכל התחיל מדמות אחת קטנה, ששיפרתי יותר ויותר עד שקיבלתי דמות טובה מאוד שאהבתי, בראשי ראיתי עלילה למשהו, כתבתי את זה והתחלתי לעבוד על הכל.
לקח לי זמן לחשוב על השם "Sis-AStra" אבל זה השם המושלם, אולי זה לא יהיה מובן מדוע בחרתי לקרוא כך לפרוייקט שלי במיוחד בגלל שזה רק הפרק הראשון. אך ככל שהעלילה תתקדם הכל יתגלה.
אני לא אספר יותר מידי כדי לשמור על המיסתוריות!
הסיפור, לפחות בפרק הראשון, מתרחש על כוכב שנקרא P.R.M.4 כוכב תעשייתי שנשלט על ידי חברה ענקית שנקראת : "ריד." העלילה מתרחשת בתוך המשרד של מנהל החברה, ריד סידארק, דמות על טבעית חובבת רוק ומטאל וטיפוס שנהנה להרוויח כסף מכך.
הפרק הראשון דווקא יצא מעט קצר מעבר למה שציפיתי אבל מה שיצא יצא. אפשר להוריד אותו מהלינק הזה:

http://rapidshare.de/files/2272215/...tra_C1.rar.html

פשוט יש ללחוץ על FREE, למטה בטבלה ולחכות איזה דקה עד שהוא יתן לכן את הקישור להורדה.

תגובות בבקשה, אך בונות. אני רוצה לשמוע מכם מה הבנתם ? מה לא הבנתם ? מה יש לשפר לקראת הפרק הבא ? וכמובן מה דעתכם על הדמויות והאישיות שלהן ?
טוב זהו זה. תהנו.

~O.G~

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר